Treść opublikowana przez seves
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
aha.. czyli faktury jeszcze nie wystawil :decayed: :decayed: liczylismy sie skromnie, bezgotowkowo pizza za piwo Siemian placil sobie sam :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
:> hehe no wiadomo Siemian rajce na pewno masz chodzilo mi wlasnie o to ze ladnie za***rdala jak na serie i porownanie do mojej :polew: serii
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie wiem na ile plany na ile mlodziencza fantazja nie no wiem ze byl temat a nie wiem czy Miron sobie zartowal ze jedzie go obejrzec czy faktycznie sie wybral ja bym rzekł, że nawet ułańska fantazja Nie no oczywiście oglądać nie byłem bo i po co jak kupić bym i tak nie kupił Pierwsza myśl po dotarciu do ogłoszenia była taka, żeby pojechać, udawać zaintersowanego i przejechać się RS4 ( bo w sumie dawno nie miałem okazji ) ale o poważnych myślach dotyczących kupna takiej furki nie ma mowy [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 11:02_________________________________________________co oczywiście nie zaprzecza że furka jest Cudna dokladnie.. cudna ;( i kiedy mnie bedzie na taka stac nigdy
-
Spoty Katowice i okolice
coś Was łączy ?? noooo poryte na punkcie psssssyt moze by sie udalo u mnie to pssst wyrazniejsze wyrezac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ooo Pucek juz stanyl Miron zerknij no tam tylko na Rybnickie i zdementuj kolejny raz plotki
-
Spoty Katowice i okolice
Jak PISowcy z Kaczyńskim na czele nie skończą z tymi oskarżeniami to jakiś następny niepoczytalny się wk***i i znowu jakaś rzeź będzie! :wallbash: Ludzie powinni się obudzić i coś z tym zrobić! chyba znowu trzeba będzie wybrać "mniejsze zło" i zagłosować na tych z PO i podjechać do babci zabrać dowód osobisty [br] :good: synek, już prawie południe :gwizdanie: taki to pozyje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie wiem na ile plany na ile mlodziencza fantazja nie no wiem ze byl temat a nie wiem czy Miron sobie zartowal ze jedzie go obejrzec czy faktycznie sie wybral ja bym rzekł, że nawet ułańska fantazja :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian w zwiazku z obietnica ktora wczoraj zlozylem, skladam oficjalne podziekowania na Twoje rece za wklad w postaci ogromnej niewyobrazalnej wrecz ilosci czasu wlozony w moja furke (Tolka tez ale to on pewnie bedzie skladal osobne pismo) a przede wszystkim za trud i koszt nerwow zwiazany z montazem popielniczki 2DIN do tunelu 2DIN w moim jakze skromnie wyposazonym autku. Dziękuję :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie wiem na ile plany na ile mlodziencza fantazja nie no wiem ze byl temat a nie wiem czy Miron sobie zartowal ze jedzie go obejrzec czy faktycznie sie wybral
-
Spoty Katowice i okolice
hello ales sie Akjam oburzyl prawda taka ze jezdza tacy.. super szoferzy bo przeciez prawy to dla powolnych jest .. denerwuja nas czy wkurw@#$ nas.. a potem sie dziwia ze ktos z bronia lata i strzela :gwizdanie: i mnie oczywiscie tez
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello SG
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe czesc Hammer wlasnie to rs4 Miron chcial wziasc i nawet kase zaczal zbierac :gwizdanie: ale cos chyba sprawdzil spalanie i sie poddal :> :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 10:12_________________________________________________ iiiiii jakie furki :kox: :kox: a piekna se Koles ta otoczke wokol Audic przygotowal co to/te audice z czlowiekiem robia :> lambo czy ferrarke to by pewnie w zwyklym trzymal ale audi to nie wypada
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
nie ma sprawy takie rezanie to czysta przyjemnosc a efekt koncowy... efekt koncowy jest piekny normalnie :good: no ja nie chce nic mowic ale ani kiery ani stolkow tez jeszcze nie oblalismy :gwizdanie: fura serio ladnie zapi.. nawet bez programu wiadomo AVF ma fabrycznie dosc duzy moment ale jedzie serio jakby miala wiecej niz seria
-
Spoty Katowice i okolice
Pany ja nie wiem czy zdaze dzis doleciec Tolka i mnie czeka troche rezania jak zdazymy to przyjedziemy razem i sie Wam pochwali :gwizdanie: hehe jak nie to next razem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: z rana :gwizdanie: to wypas no chce, daj znac kiedy bedziesz w okolicy jutro kończę w budzie o 16.30, wiec jeśli miałbyś czas moglibyśmy się gdzieś ugadać ok, rzuce Ci namiar na mnie na PW
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poludniowo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: z rana :gwizdanie: to wypas no chce, daj znac kiedy bedziesz w okolicy
-
Spoty Katowice i okolice
a jakies objawy oprocz tego? zapytaj go dokladnie co robil.. filtr moze zapchany.. moze trzepie autem wtedy cewka kliknij po forum i poszukaj co to moze byc Grzebał coś przy kablach WN albo świecach :gwizdanie: moze filtry wymienial i wlozyl odwrotnie :gwizdanie: albo silnik umyl i woda sie dostala przyczyn moze byc miliony
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello w to przedpoludnie Badboy jak tam fura? zlokalizowales problem?
-
Spoty Katowice i okolice
a jakies objawy oprocz tego? zapytaj go dokladnie co robil.. filtr moze zapchany.. moze trzepie autem wtedy cewka kliknij po forum i poszukaj co to moze byc
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w tym tyg nie mamy spota? bo widze dopiero 30? ;( bo na next spota moze uda mi sie przytachac kumpla z Rudy Slaskiej Tolka niezle my wczoraj porezali jego wnetrze a jeszcze domontuje pewna czesc :gwizdanie: i bedzie total wypas
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Asz kur chcialem cos se sam zrobic i znowu bania :gwizdanie: dzieki Siemian podjedziemy moze z Tolkiem na 2auta razem z ta podsufitka co? i moze bys mi odsprzedal te lampki bo ty nie masz ich juz gdzie wkladac przy okazji pokaze Ci dekory carbon made in SeveS :polew: dobra koniec OT dzieki jeszcze raz Siemian
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki