Treść opublikowana przez seves
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
zgadza się ja Ciebie nie zauważyłem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mi też to bedzie potrzebne wszyscy na gwincie hmmmmm, tu chyba będzie ciężko o kogoś takiego...... hmmmmm, tu chyba będzie ciężko o kogoś takiego...... Arek a Ty to co?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i ja dzieki ---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- ale chyba głodny do domu nie wróciłeś ? ależ skąd...saszłyka dość dużego wpierdzieliłem...podrażniłem żołądek, ale było dobrze......chociaż Ala (słodziak z Niej:smiley:) troszku mi kalorii spaliła:decayed: ten mały dziabąg jeszcze szaleje :grin::grin::grin: Stan czym Wy ją karmicie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wstyd znowu SWD Oj tak, ciekawe skąd wiesz sie jezdzi sie wie :decayed: hehe no dokładnie i skręcił w połomii na droga świerklany-wodzisław ale nie dojechoł hehe bo wybroł pole
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2 I My:decayed:...ale dopiero...myślę koło 20, bo będziemy czekać na chłopka co ma Nam oszacować koszty naszej inwestycji:wink: i ja
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
bry
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siema
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Ja mam millteka z przerobionym dpfem na 2,75" i dźwięk taki sam jak słucham Twój na słuchawkach. seves, gratki furki, fajna sztuka i znana dzięki Mystic Twoja też jest fajna, ba fajna to mało powiedziane Korekta wyświetlanego spalania pokazywanego na FISie ( by było takie jakie wychodzi realnie przy dystrybutorze ) Podłączasz VCDS-a : [17-Instruments] >>> [Adaptation] >>> [kanał 03] i zmieniasz w zakresie 85-115 (domyślna wartość ustawiona to 100, tyle też powinno tam być teraz ustawione jeżeli nikt wcześniej tam nie grzebał) Dla przykładu, jeśli dotychczasowe realne spalanie = 7L/100km a wg. FIS'a = 6.5L/100km to dzielisz (7/6.5) x (domyślna wartość, czyli powinno być 100) = 107.69, co po koniecznym zaokrągleniu daje 108 i taką wartość ustawiasz w polu [New value] , klikasz [save] i od teraz cieszysz się znacznie bardziej dokładnym wskazywaniem spalania Twojego traktora Dzięki wielkie Robert dokłądnie to chciałem zmienić u siebie - przy grzebaniu i szukaniu różnych funkcji to znalazłem wpisałem 110 bo mniej więcej włąśnie o 10% spalanie się u mnie różni ale nie przyjął mi tego nie pamiętam czy save w ogóle nie dało się wybrać czy automatycznie zmieniało się na 100 - sprawdzę jeszcze raz na spokojnie bo wcześniej tylko kilka razy spróbowałem a nie miałem w ogóle pewności że to jest to
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Laki faktycznie co się stało z tylną dokładką że masz zwykły zderzak na ostatnich fotach? Zmądrzałeś?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
był na Nysie w ubiegłym roku wszystkim nam się bardzo podobało to autko:grin: szkoda że chłopak tyle kasy wpakował a teraz żeby znaleźć kupca musi chyba pod jakimś dicho furkę wystawić dlatego nie ma to jak ori modzenie, wszystko inne jest kontrowersyjne:grin:
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
nie no jest miazgaaaa pięknie poważnie wypas, a jeszcze ze 2tyg temu mówiłeś że masz super oponki te 17 i nie zmienisz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammerku no właśnie słyszałem o tym a umiesz to zrobić albo wątku jakiegoś nie widziałeś to sam sobie zrobię bo bawiłem się VAGiem i wszedłem ostatnio gdzieś gdzie była mowa o spalaniu - w adaptacjach licznika chyba i możnabyło procentowo podać wartość tylko nie przyjmował mi tego więc pewnie coś źle robiłem:grin: Dowiem się i zrobimy kurde dzięki bardzo Tyś to je złoty synek:kox:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammerku no właśnie słyszałem o tym a umiesz to zrobić albo wątku jakiegoś nie widziałeś to sam sobie zrobię bo bawiłem się VAGiem i wszedłem ostatnio gdzieś gdzie była mowa o spalaniu - w adaptacjach licznika chyba i możnabyło procentowo podać wartość tylko nie przyjmował mi tego więc pewnie coś źle robiłem:grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no co Wy synki ja to chyba źle napisałem bo mi nie chodziło że auto dużo pali bo pali idealnie tylko że nie pali mi tyle ile wskazuje FIS. a jednak DUŻA jest róznica pomiędzy FISem a realnym spalaniem o ponad 1litr! i wkurza mnie że fis mi źle pokazuje:kwasny: bo i w AVJ i BEX miałem idealnie na fisie - max o 0,2L się mylił... no a oprócz tego Siemasz mnie pytał ile pali zwykłe 1.8T ile BEX 1.8T a ile inne furki i tak się zacząłem zastanawiać - no a ja jestem pewien że i AVJ 150km i BEX 190 paliły mi wręcz tyle samo lub bardzo podobnie, więc teoretycznie i minimalnie większa/wydajniejsza turbina i wtryski nie miały wpływu na spalanie - i nie chcieli mi w to uwierzyć bo ktoś im mówił że większa turbina to większe spalanie jak to jest w dieslach przy zmianie turbiny na większą?
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Wczoraj przeliczyłem spalanie u siebie i nie jest jednak tak różowo jak mi się wydawało bo FIS mi sporo przekłamuje - ponad 1L/100km a to jednak bardzo dużo i póki co średnio furka pali mi 10,5L/100km ale żeby nie było że narzekam- 10-11L/100km to idealne spalanie:slina: tym bardziej że ciągle cięszę się jazdą, przyspieszeniem a jak delikatnie na 2biegu zaczynam przyspieszać i ok 1,5-2tys obr. słyszę ten dźwięk to ciągle korci żeby pociągnąć do 3,5tys:doh: moja psychika jest jednak słaba tylko zastanawia mnie dlaczego jest taka duża duża różnica pomiezy FISem a faktycznym spalaniem?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Chłopaki, tak się zastanawiam bo możnaby się gdzieś ustawić razem na tej samej trasie i opisać spalanie między furkami - zatankować do pełna na początku i końcu trasy żeby wykluczyć przekłamania FISów. Szczerze Wam powiem przeliczyłem wczoraj spalanie u siebie i nie jest jednak tak różowo jak mi sie wydawało bo FIS mi sporo przekłamuje - o 1L/100km a to jest jednak bardzo dużo i póki co średnio furka pali mi 10,5L tylko co jak co w tym było sporo na prawdę sporo jazd testowych
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
no w końcu wpadły te listwy - idealnie paują do zderzaków wydechów i lotki maluj tylko i wyłącznie w kolor auta w mat nawet się nie zastanawiaj
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
do kalendarza? też tak sądzę Jędrek
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
zgadza się bo właśnie w wodziu na rybnickiej go widziałem parę min po 15
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
chyba to idealnie podsumowałeś będzie ustawka Tobie tez cos powiem od serca.... ladny Avatar... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2 teraz nie wiem co napisać bo jak Ci dowalę coś w stylu: Mario spir_dalaj ja nie z tych, gdzie masz Olę - to przestaniesz mnie lubić i jeszcze zje_iesz mnie na forum a ja nie będę potrafił Ci skontrować jak zażartuję: Mario dzięęękuję jakiś ty miły to będzie że pedał i se już d*py nie znajdę urwa no prawdziwy pat wiem! Moja odpowiedź jest następująca: a tak Mario co tam w Knurkowie? Co u brata?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
chyba to idealnie podsumowałeś będzie ustawka
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Co do fotek to miejsce jak miejsce, grunt że efekt polerki widoczny bo pięknie się wszystko czysto w lakierze odbija:slina: Mirek popołudniami może otwierać firmę , zatrudnić kilku uczniów i drugi etat
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i ja dzięki za wczoraj kupa furek się zjechała a i dobry
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Farmer sorry zapomniałem odpowiedzieć na Twojego posta To Twoja furka? Jarałem się tym dźwiękiem - kilka dni przed zakupem auta przeglądałem youtuba i filmiki z 3.0tdi nieźle nieźle, jak na diesla dosłownie wymiata szacun Nie mam pojęcia co dokładnie siedzi u mnie - spróbuję też nagrać jakiś filmik i wrzucę dla porównania ale dźwięk na pewno mam bardziej "cywilny"
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
dzięki Bartek Laki ale mi dokładka się podoba i latem i zimą