Treść opublikowana przez Stolkien
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
mi potrzebny tylko dwkor na deche i na drzwi pasożyta. reszte mam. ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- w zamian mogę dać komplet gładkich piano. czarnych.
-
B6 DIVISION
dokładnie. Kupując go zupełnie nie znałem tego silnika. ale jakos tak szału NIMA ... a niby 200KM mam 2 BYKI w sterowniku ECU na dniach wezme się za to to może odżyje bo coś nie idzie od dołu a dopiero tak 3000 ale mimo wszystko 230km/h wyciąga i do 100 mam wydaje mi się że nie więcej niż 8s. 6biegów manual na trasie mega oszczędny
-
Pomoc w identyfikacji usterki...
w 1.8T tez mi siadł. wyciągne zobacze.
-
B6 DIVISION
kiedyś angol. na trasie z łodzi 6.9l Panie piekności. .
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
to ja zabieram rybia łuske .. najbardziej mi sie podoba zewszystkich.
-
B6 DIVISION
tylko to jest Q i S-line z końca produkcji. Cena akurat mi się wydaje. Brać VIN i sprawdzać. No w sumie może i tak jak będzie wszystko siiii to zabierać diabła:wink:---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- To ja mojego jutro za 35K wystawiam ZA inwalide 35k? Jak B7 to tylko 2.0TFSI i w quattro. Ale taki to sporo ponad 4dyszki:kwasny: A Wy tylko te dyzle i dyzle:decayed: Nie wiem o co chodzi ale ja Swoje B7 2.0TFSI Q MANUAL!!! s-line sprzedam za 39:)
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcin w piątek z Izą do nas zapraszamy.! domin to tak sie zrobi. zadzwonim. jak bedziem robim.
-
Pomoc w identyfikacji usterki...
DZIEKI DEV. wlasnie odkąd kupilem auto mam wrazenie ze nie ciągnie od samego dołu tylko ok 3000
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
domin daj rozpiske pinów. lepiej bedzie niz kolorowanka. generalnie BT się łączy RNS widzi BT i działa ale nie ma dzwieku. poprostu ma komunikacje po CAN. daj rozpiske pinow BT i dalej dam rade.... z zegarów wywalilem codowanie malej navi i nic sie nie gryzie. ale w sumie moglby Marcin to dziadostwo wywalic. i jeszcze jak by posprzątał w srodku łącznie z wymyciem zaschnietej KAWy o zgrozo..!!
-
Pomoc w identyfikacji usterki...
Witam. ukazały mi się 2 błędy w sterowniku ECU. generalnie to sądzę że problem leży w podciśnieniu ale w sumie warto zapytać.. Pacjent : A4 2.0 TFSI BGB Quattro 2005 000665 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 002 - Lower Limit Exceeded Freeze Frame Fault Status: 01100010 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 1 Mileage: 101992 km Time Indication: 0 Freeze Frame RPM: 3208 /min Load: 86.2 % Speed: 46.0 km/h Temperature: 78.0°C Temperature: 4.0°C Absolute Pres.: 980.0 mbar Voltage: 14.224 V 004688 - Fuel Level too Low P1250 - 008 - Implausible Signal Freeze Frame Fault Status: 01101000 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 1 Mileage: 101992 km Time Indication: 0 Freeze Frame RPM: 3784 /min Load: 80.4 % Speed: 54.0 km/h Temperature: 78.0°C Temperature: 4.0°C Absolute Pres.: 980.0 mbar Voltage: 14.351 V
-
Spociki w Kielcach
zgadnij
-
Spociki w Kielcach
ja mam kilkanascie sztuk.. 2012...
-
A4 b7 1.8t
Fajne te felgi. Ale Tz mi Karol powiedz co robimy z tą naszą sprawą? ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- i tak Ci powiem że ze zasłoniłeś tą rejestracją dużą część dolotu do intercoolera :/
-
Spociki w Kielcach
i wam
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
czesc kolego. 2.0T jesli chodzi o konie to szału NIMA Jesli chodzi o spalanie jest bajka. na trasie z łodzi po sylwestrze 6.8l/100 predkość do 120. na mieście nie więcej niż 11 częśći? nie wiem nic jeszcze nie robiłem będę wymieniał napinacz łańcuszka rozrządu koszt. 250 w porównaniu do 1.8T 1000zł Marcin coś wie o tym
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-a6-c6-3-0-q-2007-asb-avant-missano-red-update-251511/
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Cos mi c6 chodzi po glowie ; D i do tego czerwone ;D
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
No i po temacie....
-
Spociki w Kielcach
BNS 2 din wpadło. zimowy setup 17" i niesprzątane 2 tygodnie ot. cała rezanina
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
To Pozdrów Izule.. Do zobaczenia przy Re Wizycie
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
a co tam z Iza? mam nadzieje ze wszystko OK. nic powaznego.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Jaaaaa Cie . ten RNS to chyba będzie czekał na montaż tyle co dokładka S-Line...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
cabrio to nic nadzwyczajnego, wolał bym Białasa zrobić na TiP-Top... i go mieć... i celować w 500+ już masz to Na wyciągnięcie reki
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Cabrio to Na lazurowe wybrzeże. Jakoś mnie wcale nie kręci ten pomysł... A o rs6 Nie myślałeś?
-
Spociki w Kielcach
Poswiateczny SPOt?