Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chrom? Zwykle?
  2. Odnośnie odpowietrzania. Bartku. kiedyś odpowietrzałem za pomocą takiegi ustrojstwa które podpina siędo zbiornika płynu i z drugiej strony do kazdego zaworu przy Zaciskach. to podpięte do kompresora i jakoś przepycha 1-2 litrów płynu przez układ jednocześnie we wszystkie koła Kolega ma to w stacji wymiany olejów.
  3. co to za wylewka w garażu? podoba mnie się.
  4. Ja kupiłem Bixenony(nieskretne) z potłuczonymi kloszami i złamane 2 uchwyty. Klosze miałem z tych lamp które były w aucie jak je kupiłem (połamane wszystkie uchwyty i popękane wogóle.) klosze były całe więc zostawiłem sobie i to był dobry krok teraz sięprzydały... Wypolerowałem je pastą tempo i teraz wyglądają jak NOWE)( Do Bi-xenonów pasowały P&P ---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ---------- ad1. NIE prawda. Xenon i Bi-Xenon ma miejsce na przetwornice.
  5. co tu udzielać? W nagrzewnicy zaślepkę wyciągasz w schowku wycinasz otwór w zaznaczonym miejscu w wkładasz rurkę z zamykadełkiem ityle Tosz cała filozofia:heh
  6. zderzak S-line w planach jest i na pewno ze spryskami. Lampa przyszła 1 szt. druga coś ciężko jej idzie... CO tu opisywać zdejmujesz klipsy i powoli ale bardzo mocno zaczynasz rozklejac po troszeczku idzie. ja pomagałem sobie odcinając po trochu klej/silikon. ---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- wymyte i wypolerowane klosze... ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ---------- Fotostory z rozklejania Bi-xenona. 3 Ampery .. Nieźle.
  7. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam do sprzedania tylną Piastę SKF Do ośki. chyba że do Quattro tez pasi. nowa nie zakładana. kupiona za 370zł w Fota.pl za 200 sprzedam.
  8. Na japończyka, Karaś.
  9. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tomku poszło na maila...
  10. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak znajde to wysle
  11. 200 jak od Ciebie
  12. Niewiele ale jakoś mi brakowało. Reszty pakietu światło... Doszło brakujące ogniwo w postaci Dekielków ---------- Post dopisany 04-11-2012 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 01:03 ---------- Bi-Xenon już do mnie jedzie Bez uchwytów i po taniości ale dam sobie z tym radę
  13. zdjecie ty robiles? piekna ta kobieta:D to twoja?
  14. Bo poobrażani ale Grupa działa cały czas spoty są itd....
  15. No jasne ale to na przyszłość . Pamiętacie sprawę Bartka jak spod domu auto odjechało?
  16. Fakt. to by trzeba zmienic na forum...
  17. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Alę się grupa rozrasta. Fajnieee. 200KM to za mało żeby się dostać do Grupy? ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- ;D
  18. polikierka policja
  19. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a coz to jak dobre auto to i po przekladce bedzie dobre...
  20. urodziny byly? 100 lat ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- wiedy akcja RNS? bo maximus sie juz zmrozil.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.