Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
jak z samochodu za***ali? matko bosko gdzie my zyjemy.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Mój Kochany a Ja Ci B7 szukam
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
No właśnie Kupić Wypas to nie sztuka... pierwszym programem jaki instaluję po formacie dysku To ElsaWin i ETKA potem VCDS 10.6 a potem dopiero GG
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
AaAAAAA to już wiem kto mi zajebał
- B7 Crew
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomek powiedz mi czy oświetlenie przestrzeni nóg oryginalnie po włączeniu świateł powinno świecić cały czas? czy tylko przy otwartych drzwiach. ?
-
Zmiana języka na głównym wyświetlaczu
Nawiasem mówiąc ciekawe czy dało by się przeliczyc sumę kontrolną wsadu po zmianie w w kodzie wyrazów np. niemieckich na polskie. Wgrać potem taką kopię EEpromu do Licznika. Nie jest ich przecież dużo może ze 20-30. Muszę pogadać z Grzankiem.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Sprawdza czy wszystko działa . Nawiasem mówiąc Mody po byku muszę przyznać.
-
Wyjaca Pompa wspomagania. KYB 110 Bar 2.0Tfsi 2.0fsi
Witam. Potrzebuję pewnej wskazówki/porady. Zaczęło WYĆ !! moje wspomaganie. Auto 2.0 TFSI 2006r. Maglownica z układem Servotronic. Wymontowałem pompę podstawiałem drugą ale okazała się jeszcze gorsza... Przy okazji wyjętej pompy postanowiłem ją otworzyć. Myślałem że będzie wytarta ... Ale wcale nie widać na pierwszy rzut oka przytarć. Odgłos wycia dochodzi z okolic Maglownicy ale chcę wyeliminować na pewno pompę. wycie słychać nawet na biegu jałowym z kołami na wprost narasta wraz ze zwiększaniem obrotów. Wyczuwalny zanik wspomagania przy szybkim obracaniu kierownicą. (kręciłem dzisiaj po placu na śniegu). Zbiorniczek wymyty w rozpuszczalniku przy okazji wyjmowania pompy. przewody sprawdzone (drożne). poniżej zdjęcia otwartej pompy. Macie może jakieś sugestie Panowie? [/color] <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Jaką kupić pompę wspomagania do A4 B7 2.0TFSI?
Witajcie. To ja myślałem że jestem odosobnionym przypadkiem. u mnie wspomaganie zanika przy szybkim kreceniu kierą a pozatym wyje cały układ. Kupiłem pompę od 2.0 ALT. taka sama po zamontowaniu nic sie nie zmienilo. zadzwoniłem do sprzedawcy i zgodził się na zwrot. Ale dalej nie byłem pewien czy to wyje pompa czy maglownica. Teraz już chyba jestem pewien że to będzie wina Pompy. ---------- Post dopisany 30-10-2012 at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 21:31 ---------- Tak nawiasem.... To moja rozbebeszona Pompa. Gdzie tu zużycie? hmmm ---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ---------- <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
No fajoski szkoda że kolejny Avant. Bix - extra wygląda pewnie jeszcze lepiej świeci. Stołki - Klasa (mam prawie takie same) wygodne prawda RNS- ładnie wygłąda ale nic pozatym nie warte 1000 zł (moje zdanie) zakładałem do B6 do b7 już nie założe. Bezawaryjności kolejnym 200.000
-
Prawidłowe ciśnienie w układzie wspomagania?
Na pompie wspomagania powinno być wybite ile ma Bar.-ów. np. moja pompa 2.0Tfsi KYB ma wybite 110. Nawiasem mówiąc mam problem ze wspomaganiem i dla tego tu trafiłem.
-
Maglownica KOYO, czy z modelu B5 i B6 była taka sama?
Generalnie. Magiel od B5 to tosamo co od passata B5. raz zamontowałem do B6 taką maglownicę. I DA SIE. ale: drążek kierowniczy obciera lekko o pedał hamulca lub sprzęgła nie pamiętam. (do przeskoczenia) generalnie Auto niesamowicie lekko kręciło się kierownicą. pomimo kół 17" Pewnie została by ta maglownica w nim gdyby nie wyciek. i została zamontowana już inna sprawna od B6
- B7 Crew
- B7 Crew
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
zapisac? czy odczytac?
-
B6 DIVISION
W twoim Chorusie kod zapisany jest w pamięci So8 24lc16b ....
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ile bedzie smolił ten dyszel po takich modach? zejdzie z dychy?
-
Czarny S-line SRZEDAM
ładny avancik. takie wlasnie dekielki mi zaje...li
- B7 Crew
- B7 Crew