Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nic bardziej mylnego.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
niestety reżyserowane.Ale efektowne
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ale JE%^&y przyklejony to pod zderzakiem to Dyfuzor czy co?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
A oryginalnie to auto ma szersze zawieszenie to jak jest to rozwiązane? bo przecież nie dystanse? zawiecha inna? czy ET w kołach?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniel a ćwiara od zwykłej B7 + lekka Blacharka? przecież są u nas W świętokrzyskim dobrzy blacharze. Wiem że to już rzeźba ale w tym tempie to ty się tych części nie doczekasz. a B7 to nawet jutro kupisz.
-
[B6 AMB] [ALL B6] A4 (B6), 1.8T Quattro, 170KM,
No Kubełki by Ci się przydały. Ale w tym kolorze to chyba Bida RNS-e wstawiaj. bo to Symphony to Kiszka. Wiem co mówię bo miłem
-
[B6 AWX] Work in progress...
http://allegro.pl/zawieszenie-tyl-audi-a4-quattro-b7-sedan-i1520583468.html
-
[B6 AWX] Work in progress...
Łoj Artek ale poleciałeć z tymi kobyłami chętnie bym do kreski wystartował z Tobą. Pewnie dostał bym baty ale chętnie bym sprawdził.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
No Ciekawy pomysł. Czekam na efekty. A co do malowania dokładek to sprzęt i trochę lakieru na zapas jak by coś nie wyszło i sam sobie zrobisz. Nic trudnego
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Umyję jutro z rańca.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Wyschło poszła druga warstwa matu. myślę, że styknie. a nawet jak za pół roku odpadnie coś to się jeszcze raz pryśnie. 30 zł podkład i Lakier mat.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
moje Auto czytaj naklejkę
-
[ALL B6] Mój pomysł na lato B6 Cabrio 1.8 T
Moja Niebieska też jechała do wesela raz "Do mojego"
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
No wszystko wymalowane. [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:18_________________________________________________ Skrzynka czysta.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:26_________________________________________________A oto Aktualnie schnące Mody :gwizdanie: :gwizdanie: Czarny Mat będzie.
-
[B6 AMB] [ALL B6] A4 (B6), 1.8T Quattro, 170KM,
No PIękne. Wypasik ładny Jakie Mody w planach? Bezawaryjności.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Łyso Ci co? :polew: :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W Kielcach na spocie też nie było Marcina. Olewka straszna. Ale niech se w brodę pluje
-
Spociki w Kielcach
Ale o co chodzi? :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
za tak wklejone Logi to Kropek się należy. Nie ten dział, Nie tak wklejone Logi i nie te bloki zlogowane. Admin wywal to do odpowiedniego działu
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
b5 na 100%
-
Galeria Spotów świętokrzyskich
Proszę.
-
Spociki w Kielcach
https://picasaweb.google.com/Stonencja/SpotA4Kielce#
-
Spociki w Kielcach
No było dobrze. ludzie dopisali. Pizza dobra Zdjęcia się ładują zaraz dam linki.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Oł siet ale torpeda.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Tak wygląda teraz przód