Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. niestety reżyserowane.Ale efektowne
  2. Ale JE%^&y przyklejony to pod zderzakiem to Dyfuzor czy co?
  3. A oryginalnie to auto ma szersze zawieszenie to jak jest to rozwiązane? bo przecież nie dystanse? zawiecha inna? czy ET w kołach?
  4. Daniel a ćwiara od zwykłej B7 + lekka Blacharka? przecież są u nas W świętokrzyskim dobrzy blacharze. Wiem że to już rzeźba ale w tym tempie to ty się tych części nie doczekasz. a B7 to nawet jutro kupisz.
  5. No Kubełki by Ci się przydały. Ale w tym kolorze to chyba Bida RNS-e wstawiaj. bo to Symphony to Kiszka. Wiem co mówię bo miłem
  6. http://allegro.pl/zawieszenie-tyl-audi-a4-quattro-b7-sedan-i1520583468.html
  7. Łoj Artek ale poleciałeć z tymi kobyłami chętnie bym do kreski wystartował z Tobą. Pewnie dostał bym baty ale chętnie bym sprawdził.
  8. No Ciekawy pomysł. Czekam na efekty. A co do malowania dokładek to sprzęt i trochę lakieru na zapas jak by coś nie wyszło i sam sobie zrobisz. Nic trudnego
  9. Umyję jutro z rańca.
  10. Wyschło poszła druga warstwa matu. myślę, że styknie. a nawet jak za pół roku odpadnie coś to się jeszcze raz pryśnie. 30 zł podkład i Lakier mat.
  11. moje Auto czytaj naklejkę
  12. Moja Niebieska też jechała do wesela raz "Do mojego"
  13. No wszystko wymalowane. [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:18_________________________________________________ Skrzynka czysta.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:26_________________________________________________A oto Aktualnie schnące Mody :gwizdanie: :gwizdanie: Czarny Mat będzie.
  14. No PIękne. Wypasik ładny Jakie Mody w planach? Bezawaryjności.
  15. Łyso Ci co? :polew: :gwizdanie:
  16. W Kielcach na spocie też nie było Marcina. Olewka straszna. Ale niech se w brodę pluje
  17. Ale o co chodzi? :gwizdanie:
  18. za tak wklejone Logi to Kropek się należy. Nie ten dział, Nie tak wklejone Logi i nie te bloki zlogowane. Admin wywal to do odpowiedniego działu
  19. https://picasaweb.google.com/Stonencja/SpotA4Kielce#
  20. No było dobrze. ludzie dopisali. Pizza dobra Zdjęcia się ładują zaraz dam linki.
  21. Tak wygląda teraz przód

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.