Treść opublikowana przez tomaszu
-
Foto zabawa
Jak lubisz wyuzdane koty to proszę:
-
Foto zabawa
Nosfer, Ty erotomanie. Proszę: [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 12:28_________________________________________________Sorry, nie podoba mi się ta buzia. Zaraz poszukam czegoś lepszego...
-
[B5 AEB] Silnik rano ciężko się uruchamia
Jeśli mówisz, że akumulator naładowany to może po prostu styki są gdzieś zaśniedziałe. Spróbuj przeczyścić klemy - miałem kiedyś taki przypadek w innym aucie, że przez nalot na klemach auto nie chciało odpalić, a po przeczyszczeniu paliło na dotyk.
-
[B5 AFN] Dziwne brzęczenie z pod maski na większych obrotach
Czy ten dźwięk jest metaliczny? Czy na pewno jest spod maski? - może to katalizator, a raczej jego brak hałasuje..
-
[B5 ADP] Ogrzewanie raz dziala raz nie
karolnow88, przyjedź w któryś piątek na SPOTA to będziemy coś radzić. :th:
-
Foto zabawa
Dobry dobry, Nosfer, Twoja kolej. :th:
-
Foto zabawa
Dobra, jak ciężko tego żula znaleźć to niech mundek zapodaje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzieki za pamięć.. :bicz3:
-
SPOTY RADOMSKIE
A Ozix jak zwykle marudzi. Lans niestety kosztuje.
- Foto zabawa
-
Foto zabawa
O maaasz, starość nie radość, ślepota mnie dopadła. [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:41_________________________________________________To dobre jest: [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:44_________________________________________________Jeśli można to poproszę zdjęcie żula grającego na gitarze.
-
Foto zabawa
Miała być obciachowa Audica..
-
Foto zabawa
Nie bardzo rozumiem czemu cerB sie wcina, przecież nie spełnił zadania.. Za to swiezak tak..
-
Foto zabawa
Marmurowe Audi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teoretycznie było zagrożenie. Ale faktycznie 500zł to przesada.
-
SPOTY RADOMSKIE
bo Ty leń jesteś:> patentowany..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale z Was rezacze, ja to bym tak nie mógł.
-
SPOTY RADOMSKIE
ja bede dopiero jak sobie kupisz odi[; No to zapraszam za jakieś 4 lata.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przy 35 kmh nie ma miejsca na błąd na lodzie przy 15 km/h tez nie A przy 80 km/h?
-
Foto zabawa
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak, to wszystko wyjaśnia.- Foto zabawa
Piękne Poldki. I te metalowe dekielki jak nakrętki od słoika. :drool: BIKER, dajesz temat. :th:- Spotkania z sarnami i inna zwierzyną na drogach
Ja ostatnio tylko zajączka przejechałem. Może trzeba kupić piszczałki, tak jak ma kolega miły. To na pewno zdaje egzamin? BTW mam za to problem z kotem, bo wchodzi mi na ciepłą maskę i nie dość, że zostawia ryski, to jeszcze mi ją obsikuje. Jest sposób na takiego dachowca? Czy te jakieś preparaty do popsikania auta są skuteczne?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Waryjot.- Foto zabawa
Oo, to jest naprawdę wypaśna ciężarówka: Pozwolę sobie zapodać kolejny temat - proszę o zdjęcie 3-drzwiowego Poloneza (tego z okrągłymi światłami). - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.