Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Dobra, jak przyjadę do Arkadii to ktoś mi pokaże gdzie ta myjnia.
  2. Pany, na parkingu w Arkadii to jest jakaś myjnia, bo nigdy nie zwracałem na to uwagi? Muszę porobić zdjęcia mojemu bolidowi.
  3. O właśnie. Skasuje mi ktoś dzisiaj inspekcję?
  4. Każdego czasem nachodzi chęć na rodzinne ciepło..
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nosfer, a Ty tu czego..?
  6. Daj jakieś źródło. Też coś niedawno o tym czytałem, ale z tego co wiem to przepis się jeszcze nie zmienił.
  7. BK smakuje tylko na spocie..
  8. zombi, przepisy się nie zmieniły. Nadal jest tak, że żeby odliczać VAT to musisz mieć auto ciężarowe, a auto ciężarowe to tylko takie, które ma przestrzeń ładunkową dłuższą od przestrzeni pasażerskiej, ew. musi mieć oddzielną skrzynię, np. pickup.
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Niektórym też nawet pocieknie...
  10. Masz rację, na BK będę walił spacjalnie z Radomia..
  11. Jeśli pytasz mnie to powiem Ci, że cholernie mi nie pasuje, ale chce przyjechać i przyjadę, tylko że jeszcze nie wiem na którą... Może uda się dojechać do 20:00. Pamiętajcie, że idziemy do BK..
  12. Dlatego miasto powinno zrobić tak, żeby każdy był zadowolony...
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ozix, faktycznie ostatnio tylko obiecywałem, ale daj mi jeszcze szansę..
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Może doczekamy się kiedyś takiej sytuacji, że wejdziemy do Fregaty i będzie "10 piw poproszę".
  15. Nie chcę robić śmietnika w wątku o urodzinach, więc zapytam tu: moskal, znasz bajke o tymitunie..?
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kinga, następnym razem pójdziemy do Fregaty i znów będzie "10 herbat proszę". adaho, możliwe, że ja się tam do Was wypuszczę we wtorek. Będziemy w kompakcie.
  17. O kutwa, Krzyniek.. ROTFL
  18. Raguś, jeden monitor niedawno musiałem wymieniać..
  19. Łahahahaha Czyścisz mi monitor.
  20. Malik, Ty lowelasie.
  21. Pamiętam stare czasy, kiedy to jeszcze udzielałem się na forum AutoKącik w działach dot. VAGów i chyba poszła jakaś ankieta kto jakim VAGiem jeździ, a później dostałem zaproszenie na nowe forum A4. Nie pamiętam kto mi to zaproszenie przysłał, no ale chyba sam Prezes (?). Na początku wkurzało mnie to forum, bo w porównaniu do AK panowała tu surowa dyscyplina, ale później zrozumiałem na czym to wszystko polega i że tak ma być. Teraz uważam, że każda zmiana jest coraz lepsza. To jest najlepsze forum, na jakim jestem zarejestrowany. Cieszę się, że chociaż w małym stopniu mam wpływ na jego rozwój. :th: A co do Klubu - niestety muszę zmienić auto (i nie będzie to Audi :gwizdanie: ), bo moja sytuacja tego wymaga, ale klubowiczem chciałbym pozostać. Liczę na to, że za jakiś czas będę mógł znów zasiadać za sterami A4 - pewnie sporo młodszej no i bez gazu... Wszystkiego najlepszego dla zarządu, dla wszystkich zakazanych mord, które znam i dla reszty forumowiczów.
  22. No dobra, może przyjadę na tego spota...
  23. moskal, jak Kasia mi czymś zaskórzy to na pewno zagłosuję na NIE. Kasiu, taka prawda - nie myśl sobie, że będzie cały czas kolorowo. Ale nie martw się, po prostu stosuj te swoje kobiece sztuczki i na pewno każdy zagłosuje na TAK..
  24. Suli, jak Ty mi zaymponowałeś w tej chwyly.. http://www.a4-klub.pl/smf/radom_witam-t65357.0.html;msg0#new :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.