Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja już w domu wyciągam gnaty i zaraz jadę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany (69 szczególnie), miłego poniedziałku życzę..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziowiec, Ty w swoim bolidzie to legalnie masz przyciemnione szyby? Jak to jest z tym przyciemnianiem? Można czy nie można? Piecowo można czy nie można? Dostawczy chcę przyciemnić i zastanawiam się czy przód też coś mogę ruszyć..?
-
SPOTY RADOMSKIE
Przy Fregacie, ale gdzieś na kawałku otwartej przestrzeni, żeby było nas dobrze widać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, o 19:00 pod Fregatą. Do jutra.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie też pasuje poniedziałek o 19:00. Myślę, że wrócę do tej godziny.. Będziemy w kontakcie, do jutra.
-
SPOTY RADOMSKIE
oZiX, w każdy piątek ok. 19:00 można przyjeżdzać pod Bille na Wernera - tam spotujemy. Poza tym śledź wątek - może uda się zrobić jakiegoś spota w poniedziałek albo wtorek. :th: Ja jednak jestem za poniedziałkiem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Aha, w takim razie ustalcie coś to ja się dopasuję (pod warunkiem, że to będzie wieczór). Może np. wtorek 30go..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga, no wiadomo, że jak jesz to i gazujesz...
-
[ALL] 700 KM w S4 :) i 30 s do 300 km/h.
A co to, Norbert się rozszalał..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja w te święta lajtowo. Praktycznie cały czas przesiedziałem sam w domu, nie objadłem się (a nawet czuję niedosyt ). Idę na jakiegoś krokieta z barszczykiem..
-
SPOTY RADOMSKIE
W takim razie w następny piątek (2 stycznia) przyspocimy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Boję się trochę, że opcja 90KM może być zbyt słaba, ale z drugiej strony opcja 110KM jest droższa prawie o 10.000zł.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kokos, to mnie trochę pocieszyłeś. Oczywiście nie spodziewam się super komfortu, bo tak jak mówisz to będzie wół roboczy. Co do turbiny - sprzedawca w salonie powiedział, że instrukcja Peugeota nie mówi nic o opóźnionym gaszeniu auta po dynamicznej jeździe etc. Co o tym myślicie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kokos, mówisz, że 2.0 dostaje u was po pupie, a co z tym 1.6? W nowych Partnerach jest tylko 1.6 HDi i taki właśnie chcę kupić. Dużo km najeździliście? Co wkurza w tym aucie, a co umila użytkowanie? Jak się jeździ z pełnym obciążeniem? Jak komfort przy większych prędkościach?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No niestety w tej klasie aut nie ma Audi - tym bardziej, że myślę o nowym samochodzie. Opcje jakie biorę pod uwagę to: Ford Transit Connect Opel Combo Citroen Berlingo Peugeot Partner VW Caddy jest niestety zbyt drogi. Najtańsze to Berlingo i Partner, poza tym producenci mają też doświadczenie w tej klasie i te samochody są dobre. Myślę, że taki Partner czy Berlingo nie będzie droższy w utrzymaniu niż moja stara Audica... BTW sprzedaję swoją A4 - nówka sztuka, niebita...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, Partner czy Berlingo? Najważniejszą rolę gra image...
-
SPOTY RADOMSKIE
Jasne. Ja też raczej wole odpocząć po całym roku i nie ruszać się z domu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, no właśnie nie wiem czy VAG RADOM dziś spotuje.. Dowiem się czy będą i czy przywiozą VAGa. Dam znać później. [br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 10:16_________________________________________________VAG RADOM dzisiaj nie spotuje, a od nas chyba nikt nie ma kabla. Był spot pasterkowy, a o dzisiejszym dniu nie ma żadnej informacji, więc czekamy do przyszłego piątku. A tak BTW jeśli ktoś ma chęć to możemy dziś zrobić małego spota tam gdzie zawsze..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też tak myślę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie Mechanika i Budowa Maszyn. Studiowałem tam, ale tylko jeden rok.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://nasza-klasa.pl/faq Ojej, jakie to proste. A ja się tyle tej opcji naszukałem.. :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, pyta pewnie dlatego, że zna Roberta, który nazywa się tak jak Ty.. A może ten Robert ma siostrę Beatę..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo, przynajmniej w te święta konkretny prezent dostałem, jestem zadowolony. Magia świąt odżyła. Ja wiedziałem, że najbardziej będę zadowolony jak sam sobie kupie prezent... Wesołości Wam życzę... A tak BTW jak zrezygnować z przynależności do A4 club na naszej klasie?
-
SPOTY RADOMSKIE
A może siostrę Beatę..? mokom, pewnie jak co roku była pasterka pod Billą, ale ja zasnąłem na "Kewinie w NY". Co do oznaczeń klubowych - sam bardzo długo jeździłem bez oznaczeń.