Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja już w domu wyciągam gnaty i zaraz jadę...
  2. Pany (69 szczególnie), miłego poniedziałku życzę..
  3. Poziowiec, Ty w swoim bolidzie to legalnie masz przyciemnione szyby? Jak to jest z tym przyciemnianiem? Można czy nie można? Piecowo można czy nie można? Dostawczy chcę przyciemnić i zastanawiam się czy przód też coś mogę ruszyć..?
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Przy Fregacie, ale gdzieś na kawałku otwartej przestrzeni, żeby było nas dobrze widać.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ok, o 19:00 pod Fregatą. Do jutra.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mnie też pasuje poniedziałek o 19:00. Myślę, że wrócę do tej godziny.. Będziemy w kontakcie, do jutra.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oZiX, w każdy piątek ok. 19:00 można przyjeżdzać pod Bille na Wernera - tam spotujemy. Poza tym śledź wątek - może uda się zrobić jakiegoś spota w poniedziałek albo wtorek. :th: Ja jednak jestem za poniedziałkiem..
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Aha, w takim razie ustalcie coś to ja się dopasuję (pod warunkiem, że to będzie wieczór). Może np. wtorek 30go..?
  9. Ragga, no wiadomo, że jak jesz to i gazujesz...
  10. A co to, Norbert się rozszalał..?
  11. Ja w te święta lajtowo. Praktycznie cały czas przesiedziałem sam w domu, nie objadłem się (a nawet czuję niedosyt ). Idę na jakiegoś krokieta z barszczykiem..
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W takim razie w następny piątek (2 stycznia) przyspocimy..
  13. Boję się trochę, że opcja 90KM może być zbyt słaba, ale z drugiej strony opcja 110KM jest droższa prawie o 10.000zł.
  14. kokos, to mnie trochę pocieszyłeś. Oczywiście nie spodziewam się super komfortu, bo tak jak mówisz to będzie wół roboczy. Co do turbiny - sprzedawca w salonie powiedział, że instrukcja Peugeota nie mówi nic o opóźnionym gaszeniu auta po dynamicznej jeździe etc. Co o tym myślicie?
  15. kokos, mówisz, że 2.0 dostaje u was po pupie, a co z tym 1.6? W nowych Partnerach jest tylko 1.6 HDi i taki właśnie chcę kupić. Dużo km najeździliście? Co wkurza w tym aucie, a co umila użytkowanie? Jak się jeździ z pełnym obciążeniem? Jak komfort przy większych prędkościach?
  16. No niestety w tej klasie aut nie ma Audi - tym bardziej, że myślę o nowym samochodzie. Opcje jakie biorę pod uwagę to: Ford Transit Connect Opel Combo Citroen Berlingo Peugeot Partner VW Caddy jest niestety zbyt drogi. Najtańsze to Berlingo i Partner, poza tym producenci mają też doświadczenie w tej klasie i te samochody są dobre. Myślę, że taki Partner czy Berlingo nie będzie droższy w utrzymaniu niż moja stara Audica... BTW sprzedaję swoją A4 - nówka sztuka, niebita...
  17. Pany, Partner czy Berlingo? Najważniejszą rolę gra image...
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jasne. Ja też raczej wole odpocząć po całym roku i nie ruszać się z domu.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmm, no właśnie nie wiem czy VAG RADOM dziś spotuje.. Dowiem się czy będą i czy przywiozą VAGa. Dam znać później. [br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 10:16_________________________________________________VAG RADOM dzisiaj nie spotuje, a od nas chyba nikt nie ma kabla. Był spot pasterkowy, a o dzisiejszym dniu nie ma żadnej informacji, więc czekamy do przyszłego piątku. A tak BTW jeśli ktoś ma chęć to możemy dziś zrobić małego spota tam gdzie zawsze..
  20. Też tak myślę.
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pewnie Mechanika i Budowa Maszyn. Studiowałem tam, ale tylko jeden rok.
  22. http://nasza-klasa.pl/faq Ojej, jakie to proste. A ja się tyle tej opcji naszukałem.. :doh1:
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmm, pyta pewnie dlatego, że zna Roberta, który nazywa się tak jak Ty.. A może ten Robert ma siostrę Beatę..?
  24. Noo, przynajmniej w te święta konkretny prezent dostałem, jestem zadowolony. Magia świąt odżyła. Ja wiedziałem, że najbardziej będę zadowolony jak sam sobie kupie prezent... Wesołości Wam życzę... A tak BTW jak zrezygnować z przynależności do A4 club na naszej klasie?
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A może siostrę Beatę..? mokom, pewnie jak co roku była pasterka pod Billą, ale ja zasnąłem na "Kewinie w NY". Co do oznaczeń klubowych - sam bardzo długo jeździłem bez oznaczeń.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.