Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Ja to myślę, że powinniśmy stworzyć nową rangę specjalnie dla raggamana. Np. SPAMER-PRZODOWNIK czy coś w tym stajlu. BTW niespodzianka dla Ragusia: Specjalnie po to, żeby ruszyć trochę SPOTY WARSZAWSKIE, bo wg Ragusia wątek się trochę przymulił ogłaszam konkurs na największego CFANIAKA spotów w-wskich. Oczywiście mowa o PAPIEROWYM CFANIAKU. Ja już mam typ, ale czekam na Wasze propozycje.
  2. Trza umić. EDIT: Ale za to jakie poruszenie - mój profil pęka w szwach od gości.
  3. W tym roku wystarczy mi tylko ta.
  4. Przeca to ładna kropa jest...
  5. Ile utopiłeś i ile wygrałeś i czy to w ogólę ma sens...?
  6. A jaki jest ogólny rozrachunek??
  7. I to pisze ktoś, kto jeździ turbodoładowaną kuchenką gazową.. Przykro mi Tomciu, ale musze dac Ci warna Zbędny OT!
  8. Już wiadomo czemu nikt nie trafił szóstki. To adaho-satan wszystkie przygarnął (patrz ilość wiadomości).
  9. adaho, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - przesiadka z traktora do RSa to byłby za duży szok dla Ciebie... To trzeba powoli.
  10. Ooo, kolega ze Starachowic dojechał na spota.. Zapraszam też na SPOTY RADOMSKIE. :th: Może w końcu się coś zorgazmizmuje w Radumiu.
  11. No trudno. W takim razie mogę Was zaprosić tylko tu.. Myślę, że tutaj dacie radę dojechać. :>
  12. Tak, wtedy to ja wszystkim zafunduję mieszanie na takiej wyspie - pod warunkiem, że wszyscy dojądą tam na kołach swoimi A4.
  13. Raguś, trzymam za Ciebie kciuki. Ale pamiętaj, następnym razem to nie dawaj pieniędzy monopoliście tylko lepiej pomoż Dominice. BTW wydając 2 zł na kupon płacisz za: Dodatek na rozwój sportu - 32 gr Dodatek na rozwój kultury - 8 gr Podatek od gier - 32 gr Koszty działalności Totalizatora Sportowego - 26 gr Zysk Totalizatora Sportowego - 20 Kwota przeznaczona na wygrane - 82 gr Adecneo, k**wa, kto Ci pozwolił zaprosić wszystkich do mojego domu.
  14. Mój tekst w podpisie jest cały czas aktualny.
  15. Raguś, z wygranej to ja Ci proponuję dobrać jeszcze korki z polskiego... :gwizdanie:
  16. :polew: To tak zmalały ze strachu? Idę od Was... Pa
  17. Wybacz Panie, chciałem się przed tamtymi popisać, a myślałem, że Ty tego nie przeczytasz... Oczywiście srebrny to dla mnie wciąż Guru.
  18. Za skromny jestem na kabrio. Poza tym boję się, że będę mdlał za kierownicą od oparów z kuchenki.
  19. MAŁYSKA, Ty widzę znów po nazwiskach jedziesz. Myślałem, że czegoś Cię nauczyłem przez ostatnie dwa tygodnie. Czy znów mamy sobie podnieść adrenalinę!? BTW wiem, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, ale czy mógłbym prosić też o naprawienie szyberdachu w moim redle..?
  20. Napriuawde? Wtedy to już nie tylko Was ale i Siwka i Srebrnego będę wciągał nosem.
  21. Prawie jak mój ADR.
  22. moskal, to nie prościej zmienić woza? Teraz powinno Ci wystarczyć LPG POWER.
  23. Czy ta lotka oprócz lansu to po coś jest?? Do niektórych sedanów (m.in. A4) żadne lotki nie pasują. Moja opinia to: NIE, NIE PASUJE TA LOTKA.
  24. Uwielbiam ten moment, kiedy wracam styrany do domu, robię sobie herbatę albo otwieram piwo, włączam forum i patrzę jak niektórzy z Was się staczają. Niestety mnie też to chyba dotyczy...
  25. O karwa, "cześć Czesiu.." :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.