Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja to myślę, że powinniśmy stworzyć nową rangę specjalnie dla raggamana. Np. SPAMER-PRZODOWNIK czy coś w tym stajlu. BTW niespodzianka dla Ragusia: Specjalnie po to, żeby ruszyć trochę SPOTY WARSZAWSKIE, bo wg Ragusia wątek się trochę przymulił ogłaszam konkurs na największego CFANIAKA spotów w-wskich. Oczywiście mowa o PAPIEROWYM CFANIAKU. Ja już mam typ, ale czekam na Wasze propozycje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trza umić. EDIT: Ale za to jakie poruszenie - mój profil pęka w szwach od gości.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W tym roku wystarczy mi tylko ta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przeca to ładna kropa jest...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ile utopiłeś i ile wygrałeś i czy to w ogólę ma sens...?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jaki jest ogólny rozrachunek??
-
[B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
I to pisze ktoś, kto jeździ turbodoładowaną kuchenką gazową.. Przykro mi Tomciu, ale musze dac Ci warna Zbędny OT!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już wiadomo czemu nikt nie trafił szóstki. To adaho-satan wszystkie przygarnął (patrz ilość wiadomości).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaho, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - przesiadka z traktora do RSa to byłby za duży szok dla Ciebie... To trzeba powoli.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooo, kolega ze Starachowic dojechał na spota.. Zapraszam też na SPOTY RADOMSKIE. :th: Może w końcu się coś zorgazmizmuje w Radumiu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No trudno. W takim razie mogę Was zaprosić tylko tu.. Myślę, że tutaj dacie radę dojechać. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, wtedy to ja wszystkim zafunduję mieszanie na takiej wyspie - pod warunkiem, że wszyscy dojądą tam na kołach swoimi A4.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, trzymam za Ciebie kciuki. Ale pamiętaj, następnym razem to nie dawaj pieniędzy monopoliście tylko lepiej pomoż Dominice. BTW wydając 2 zł na kupon płacisz za: Dodatek na rozwój sportu - 32 gr Dodatek na rozwój kultury - 8 gr Podatek od gier - 32 gr Koszty działalności Totalizatora Sportowego - 26 gr Zysk Totalizatora Sportowego - 20 Kwota przeznaczona na wygrane - 82 gr Adecneo, k**wa, kto Ci pozwolił zaprosić wszystkich do mojego domu.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Mój tekst w podpisie jest cały czas aktualny.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, z wygranej to ja Ci proponuję dobrać jeszcze korki z polskiego... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: To tak zmalały ze strachu? Idę od Was... Pa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wybacz Panie, chciałem się przed tamtymi popisać, a myślałem, że Ty tego nie przeczytasz... Oczywiście srebrny to dla mnie wciąż Guru.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za skromny jestem na kabrio. Poza tym boję się, że będę mdlał za kierownicą od oparów z kuchenki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MAŁYSKA, Ty widzę znów po nazwiskach jedziesz. Myślałem, że czegoś Cię nauczyłem przez ostatnie dwa tygodnie. Czy znów mamy sobie podnieść adrenalinę!? BTW wiem, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, ale czy mógłbym prosić też o naprawienie szyberdachu w moim redle..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Napriuawde? Wtedy to już nie tylko Was ale i Siwka i Srebrnego będę wciągał nosem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prawie jak mój ADR.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal, to nie prościej zmienić woza? Teraz powinno Ci wystarczyć LPG POWER.
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
Czy ta lotka oprócz lansu to po coś jest?? Do niektórych sedanów (m.in. A4) żadne lotki nie pasują. Moja opinia to: NIE, NIE PASUJE TA LOTKA.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uwielbiam ten moment, kiedy wracam styrany do domu, robię sobie herbatę albo otwieram piwo, włączam forum i patrzę jak niektórzy z Was się staczają. Niestety mnie też to chyba dotyczy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O karwa, "cześć Czesiu.." :polew: