Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Jestem ciekawy w jakich warunkach znaleźli to auto... Fajnie, że wszystko się wyjaśniło. :th: Pozdrawiam
  2. Raguś, nie rozkazuj mi, bo ja nie jestem w stanie zająć się wszystkim. Robię Ci dobry PiaR i doceń to. Przepraszam Cię szefie, ale nie jestem w stanie wykonać tego zadania razem z szefem.. :gwizdanie:
  3. Oj Raguś, ja nie kupiłem lateksowych stringów, więc nie wiem czy będę mógł wystąpić z Tobą we wtorek. Mogłeś mnie wcześniej uprzedzić, że taki masz program...
  4. BE-ŻOWY... A poważnie to czarny - na takim kolorze korek od wlewu gazu nie rzuca się tak bardzo w oczy... A jeszcze poważniej to jeśli zależy Ci na tym, żeby to auto było do szpanu to chyba niebieskie. Czarny wykluczyłeś, bo nie widać oznaczeń, że to S, a białego mogą niektórzy nie zrozumieć... Chociaż biały to miodzio jest. Tak czy siak to nie kupuj tego czarnego, bo musisz mieć inne zdanie niż żona. Przecież Ona ma czarnego Merca. Nie pozwól, żeby wybrała kolor Twojego osobistego auta. Kup nawet i pomarańczowy, żeby tylko nie ten czarny - tak dla zasady... Później będziesz miał lepsze życie... A poza tym to miodziowy samochód sobie wybrałeś. :th:
  5. O właśnie, zapomniałem zerknąć co na tamtym forum... :doh1:
  6. Widzę, że Wam się nawet klawiatury nie chce dotykać. Ach ta dzisiejsza młodzież... Witam na forum. :th:
  7. I głowi się co tu powiedzieć obecnej dziewczynie... :gwizdanie:
  8. Eeee, tylko 3 strony przez weekend? Raguś, chory jesteś..?
  9. Nosfer, witamy w klubie. :th:
  10. Dobra, ja to uciekam. A Ty Raguś nie stresuj się, będzie dobrze. Będziemy Cie wspierać.
  11. Ooo, widzę, że Raguś już przywitał koleżankę. Ja też Cię witam. Rozumiem, że zarejestrowałaś się tu tylko dlatego, żeby dowiedzieć się coś więcej o Ragusiu i jego programie na wtorek..?
  12. Raguś będzie akurat naprawiał swój samochód, a później rozbierze się taki upocony i usmarowany olejem. Wilda, ale pamiętaj, że Ragusiowi będzie potrzebny doping.
  13. Nie nie, wilda.. Raguś po prostu jest nieśmiały, ale ja już dopilnuję, żeby na wtorek się przygotował...
  14. W takim razie spróbuj go zregenerować, kup nową baterię itp.
  15. Sprawdziłem - w folderze NARZĘDZIA jest zakładka DANE GPS. Szczerze mówiąc nie wiem co to jest, bo nigdy z tego nie korzystałem...
  16. Ja ostatnio wymieniłem tel. (też w Plusie) na Nokie E51 - bardzo fajny aparat - odbiera maile, ma ciekawy design, jest wygodny (prawie jak kultowa 6310i). Jedynie bateria mogłaby dłużej trzymać, no ale teraz to niestety każdy telefon ma z tym problemy.. Szczerze polecam E51. EDIT: GPS też jest, chociaż ja z tego nigdy nie korzystałem..
  17. Hmm, taka śmierć to musi być przyjemna...
  18. Raguś, przecież ja to wszystko z dobrego serca..
  19. Wiem, że lubisz sado maso z facetami, ale niestety źle trafiłeś. Szukaj dalej...
  20. Ja już zacząłem się zastanawiać... [br]Dopisany: 24 Październik 2008, 18:41_________________________________________________ Od dawna widziałem, że masz na to chęć...
  21. Biere linkie...
  22. Szazi o to, że pracuję nad Twoim PiaRem...
  23. Raguś, Ty się nie zdziw, jak zajedziesz na parking i będziesz oblookany przez wszystkie kobiety z A3-club... :gwizdanie: Dowiesz się o wszystkim w odpowiednim czasie, to taka mała przysługa ode mnie...
  24. Ta lista logosów to trzecia z kolei, którą dostałem od agencji reklamowej. Właśnie 3 opcja z trzeciej listy od razu wpadła mi w oko. Cieszę się, że większości z Was też się podoba. :th:
  25. Tyż pikne, ale jednak do branży bardziej pasuje nr 3. :th:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 18:06_________________________________________________ No tak to jeszcze pikniej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.