Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O KURRR, słyszeliście? Wszędzie trąbią o tym, że terroryści zablokowali cieśninę Malakka, przez którą pociskają tankowce z ropą i w związku z tym ceny paliw w ciągu kilku dni mają wzrosnąć nawet trzykrotnie. Nie wiem jak wy, ale ja to jadę robić zapasy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe czy znajdzie się taki, co przeczyta ten wątek od deski do deski. Słuchajcie, trzebaby pomyśleć o jakimś syntezatorze mowy, który będzie nam czytał te wszystkie wyprodukowane przez nas posty, bo inaczej to marnie skończą nasze oczy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
GAZ TO ZŁO! To mówiłem ja, pierwszy gazownik ze spotów warszawskich.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będziecie się bić??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taa, biere lodówkę, ale to dopiero za rok. Powiedzmy, że to będzie lodówka firmowo-prywatna, którą będę chciał zarobić na nowe A4.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pietro, żarty żartami, ale podpis to lepiej zmień, albo po prostu przestań się udzielać w tym wątku, bo wszystkich zaczniesz irytować. EDIT: No. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Nosfer ma kuchnie?? Wszyscy mają kuchnie, mam i ja...
-
Co zrobić z taka kasą
dobrze gadasz, nie dosc ze prad bys produkowal to jeszcze na tym zarabial... cwana bestyjka Z zarobionych pieniędzy kupowałbym tanie działki i sadził lasy, bo to moje hobby.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kilka dni mnie nie było na forum i stron nawalone od cholery. Oczywiście nie mam zamiaru tego czytać, bo nie spodziewam się po Was niczego szczególnego. Po prostu dopiero teraz widzę, że tu się robi coraz większy sajgon, a ostatnio głównym spamerem jest raggaman. Ale nie wiem po co ja to piszę, bo przecież mi to nie przeszkadza... PS. Witam wszystkich nowych. :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z Radomia. Zapraszam Cię do zapoznania się z wątkiem SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
-
Co zrobić z taka kasą
Ja za te pieniądze postawiłbym elektrownię wiatrową.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ma ktoś piwo? Mam chęć się napić, ale jak wracałem do domu to zapomniałem zatrzymać się w sklepie. :doh1:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 00:07_________________________________________________No to co z tym piwem..? [br]Dopisany: 19 Październik 2008, 02:27_________________________________________________Dobra, idę spać!
-
Małe auto dostawcze (typu VW Caddy)
raggaman, dostawczaka kupiłem, ale to typowo dla ludzi na oranie, a teraz chcę auto dla siebie. Moje Audi już ma swoje lata, więc muszę na coś wymienić, poza tym właśnie taki mały dostawczak by mi się przydał. Czasem wozi się niby małe rzeczy, ale ciężkie. Tak jak mówisz - wypasów nie będę brać, oprócz klimy i silnika 110KM (w przypadku Forda). piotrcar, nie wiem co myśleć o Twojej opinii, bo Connect i Jumpy to dwie różne klasy - Jumpy jest zdecydowanie większy, więc może dlatego w Fordzie miałeś objawy klaustrofobii...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koleś z fletem jest moim idolem. http://pl.youtube.com/watch?v=e3kyNGVK-hI&feature=user Warto obejrzeć do końca.
-
Małe auto dostawcze (typu VW Caddy)
No i przyszła decyzja na pierwsze w moim życiu nowe auto. W związku z tym pytanie: W przyszłym roku (mam nadzieję, że na początku roku) chcę kupić małe auto dostawcze do firmy. Plan jest taki, że zanim oddam go pracownikowi to przez ok. 2 lata ja osobiście będę jeździł tym autem, a więc to nie może być typowy golas. Rezygnuję też z odliczania VATu na rzecz pięcioosobówki. To ma być auto, którym będę jeździł na codzień (niestety zamiast Audi ). Rocznie tym autem zrobię min. 40.000km (z każdym rokiem coraz więcej). Jest siedem opcji: VW Caddy - fajny, ale najdroższy, a cena będzie grała ważną rolę. Poza tym obsługa w radomskim salonie marna (a to jakby nie było jest istotne ), przęglądy co 15.000km Ford Transit Connect - fajny design (jak dla mnie), wg mnie to jest najlepsza opcja, bo jakościowo zbliżony do VW, a jest dużo tańszy; przeglądy co 25.000km; poza tym miła obsługa, no i jak się ostatnio dowiedziałem - kierownikiem salonu Forda jest kolega mojego kuzyna, a więc może uda się wywalczyć większy rabat Opel Combo - z tego co wiem to fajne auto, ale jeszcze nie byłem w salonie. Citroen Berlingo - szczerze... jakoś nie chce mi się jechać po ofertę do tych francuzów, no chyba że Wy mnie przekonacie. Ceny ok, ale chyba jednak jakość też jest ważna... Peugeot Partner - j.w. Renault Kangoo - jedyny plus, że mam znajomego w salonie Renault, ale to jest raczej taki typ człowieka, że niewiele mi pomoże, a więc chyba... j.w. Fiat Doblo (ew. nowy Fiorino Panorama) - zupełnie nie mam zdania; chyba jestem uprzedzony do Fiata, bo jeździłem kiedyś Uno... Miał ktoś coś do czynienia z tymi autami? Jeśli miałbym coś odrzucić to odrzucam VW, bo jest drogi. Co do Forda - poki co najbardziej mi się podoba, ale i tak nie wiem czy jest warty swojej ceny (jest sporo tańszy od VW, ale też i droższy od reszty). Zapraszam do dyskusji.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z Radomia i zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.930.html :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. :th: A co do spotów. Ja i mokom byliśmy ostatnio 2 razy na piątkowym spocie VAGRADOM. Myślę, że można ustalić termin naszego spota właśnie na najbliższy... PIĄTEK, 24 października, godz. 19:00, parking OBI przy ul. Wernera. Zapraszamy.
-
Dofinansowanie z UE
Branża: Budownictwo - konstrukcje stalowe Masz rację, dokładnie dostałem 14500 zł. Widzę, że orientujesz się w temacie. Może mi podpowiesz od czego zależy to czy się dostanie dofinansowanie i jakie mam szanse w przyszłym roku?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Grająca droga - widzieliście takie cuś... http://www.focus.pl/video/kategoria-focus-video/technika/film/grajaca-droga/
-
SPOTY RADOMSKIE
No mam nadzieję, bo może nie widać po mnie, ale jestem bardzo wybredny. Powiedz mi jeszcze jak Aga wyrabia się z terminami i czy się bardzo ceni?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryniu, fajne, ale szczerze mówiąc liczyłem na to, że zobaczę domki w różnych kolorach i facetów popijających różne napoje.
-
Trabant inny jak wszystkie
Zdecydowanie to Łada.. Fajna.
-
Dofinansowanie z UE
W tym roku dostałem dofinansowanie z Urzędu Pracy na pierwszą działalność. Mam nadzieję, że to nie zmniejszy szans na kolejne dofinansowania. Pytasz czemu nie poszukam - po prostu wolałbym zlecić to jakiejś firmie i dlatego pytam czy warto. Sam nie mam czasu na załatwianie tego wszystkiego. Na poniedziałek jestem umówiony do jakiejś firmy (nawet nie wiem jakiej, znam tylko adres), która zajmuje się tym tematem. Oczywiście to spotkanie będzie darmowe - ciekawe co mi zaproponują. raggaman, a znasz jakiegoś człowieka, który byłby nażarty do syta..? Potrzeby rosną, a czas wciąż ucieka...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie trzeba do Kozienic. W miejscowości Brzóza skręca się w prawo na Radom. Droga nie jest zbyt pikna, ale całkiem przyjemna. Bardzo często objeżdzam tamtędy zakorkowaną siódemkę, ale to tylko w piątki i w niedziele, bo soboty są raczej luźne. Flyer, myślę, że najlepiej będzie Ci pojechać normalnie przez Grójec. A jeśli chcesz jechać na Focha to najlepiej od Czarnieckiego skręcić w Okulickiego, bo przez Warszawską nie przejedziesz.. EDIT: Pomyliłem ulice - na Focha to oczywiście Warszawską, czyli od Wawy na rondzie prosto. :th:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 18:51_________________________________________________Bryniu, okazało się, że Agnieszka D. jest siostrą mojej koleżanki ze studiów. Ale ten świat (a raczej Radom) mały.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryniu, zeskanuj te notatki i wrzuć tutaj. Pośmiejemy się.