Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Faktycznie, przeczytałem tylko pierwszego posta...
  2. Witam kolejnego kolegę z Radomia. Zapraszam na RADOMSKIE SPOTY http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.795.html :th:
  3. Hmm, ja nadal nie wiem o jakie ślizganie chodzi..
  4. Gdyby to Audi było bezpośrednio od właściciela to można by liczyć na okazję, ale skoro to jest z komisu to nie wierzę, że taką cenę dali za "igłę". No ale sprawdzić nie zaszkodzi.
  5. Ja mimo wszystko zawsze jeździłem na światłach i teraz ten przepis mi odpowiada. Oczywiście żal mi czasem świecić w słoneczny dzień jak np. stoję w korku, ale przynajmniej (jak już ktoś wcześniej wspominał) każdy o każdej porze musi świecić i nie ma sytuacji, że w deszczowe dni auta jeżdzą bez świateł. Poza tym jakby nie było mamy wąskie drogi i dlatego światła wg mnie są wskazane. A ten 1 czy 2mld na rok... Cóż to jest w porównaniu do kosztów eksploatacji aut na naszych "autostradach" (jak mówił Yelo). Poza tym np. o klimatyzacji w autach nikt nie mówi, a to dopiero są koszty. Chociaż klima też pośrednio wpływa na bezpieczeństwo na drogach. Wg mnie jedynym minusem tego przepisu jest to, że przywykliśmy do tego, że każdy jeździ na światłach, a taki rodzynek co świateł nie zapali może stworzyć niebezpieczną sytuację... A poza tym to mam kaca i ide jeszcze spać...
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Koval, nie pamiętam czy mieliśmy okazje poznać się na żywo..? Chętnie zobaczę Twój nowy nabytek na kolejnym spocie. :th:
  7. No pewnie, z nami to tylko na Wieśmaka można jechać.
  8. O maaasz, to mi troche fochem zalatuje...
  9. Sos, którego Adrian zabraniał mi polewać zabił cały smak i niestety nic nie czułem... Poza tym nie ma to jak świeży mleczyk.
  10. To jest kwestia silniczków, które sterują klapkami przy nawiewach. Typowy problem, też to przerabiałem. Poszukaj na forum, bo sporo było na ten temat. PS. Czasem wystarczy zrobić tylko nastawy VAGiem (ja tak miałem ostatnio.. )
  11. Yhy. Zostawiłem 2050zł. Podliczmy: Aparat (zestaw) - 1750zł Karta Extreme III 8GB - 200zł (cena wyjściowa 265zł) Torba - 60zł (o dyche więcej niż Wy) Filtr UV - 40zł (uważam, że póki co mi to zbędne, ale jako lamer dałem się namówić) Oczywiście gratisy też mam i jeszcze namówiłem ich, żeby mi fakture wystawili. Teraz studiuje instrukcje.
  12. Mnie to nazrywali trawy spod śmietnika jak jakiemuś zającu.. zającowi.. A jak se chciałem nalać sosu to Adrian mnie opieprzył. Do tej pory tego nie rozumiem...
  13. Hugo w Rzeszowie tez działasz , ostatnio widziałem w moim mieście billboard "Bądź wolny, studiuj w Lublinie" W takim razie ja jestem wolny. raggaman, jak wychodziłem z tej restauracji to widziałem jak te mlecze rosły. Adrian ostatni raz tyle za trawe płaciłem!
  14. Poziek, boberek, gdzie pierwsze foty? Myślałem, że Was jeszcze zastanę, ale dopiero teraz dojechałem...
  15. Byłem z tym problemem w ASO. Wystarczyło zrobić nastawy VAGiem i znów chłodzi tak jak powinno. A co najlepsze - serwis mnie zaskoczył, bo nic nie zapłaciłem.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm00, żonke do Audi i na spota. Jakbyś jednak wyrezał troche czasu w czwartek to zapraszamy. :th:
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    G.ARY, koniecznie. :th:
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No Brynia, nie mogło by być inaczej.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobrze dobrze, do czwartku bedzie wiecej chetnych. :>
  20. Jak dla mnie to jest najciekawszy model jaki się pojawił z serii A4. Do innych musiałem się długo przyzwyczajać, a w B8 zakochałem się od pierwszego zobaczenia. :drool: Powodzenia i przyjemnej eksploatacji (w sumie to tylko powodzenia, bo to drugie na pewno będzie przyjemne.. )
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Janusz, będą i chętni, osobiście dopilnuję. A skoro masz urodziny to trzeba będzie do kiełbasy i musztardy kupić też jakieś %
  22. angela, jeszcze coś z tego będzie. T-żółw, bede sie przypominał.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zapraszam na spot ! Proponuję czwartek 1 maja*, godz. 18:00 na parkingu dawnego MiniMala przy ul. Wernera. Jak pogoda dopisze to rozpalimy grila i zjemy kiełbase z musztardą. ------------------------------------------------------- *) Wiem jak czasem trudno jest dopasować się do konkretnej daty dlatego termin spota zostawiam otwarty. Jednak dobrze byłoby celować w weekend majowy...
  24. nie ma problemu...... Super, musze zrobić akcje w Radumiu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.