Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Faktycznie, przeczytałem tylko pierwszego posta...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolejnego kolegę z Radomia. Zapraszam na RADOMSKIE SPOTY http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.795.html :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, ja nadal nie wiem o jakie ślizganie chodzi..
-
[B5 ADR] Audi A6 2.8 quattro automat 98,99 r
Gdyby to Audi było bezpośrednio od właściciela to można by liczyć na okazję, ale skoro to jest z komisu to nie wierzę, że taką cenę dali za "igłę". No ale sprawdzić nie zaszkodzi.
-
[ALL] Roczny rachunek za jazde na swiatlach cala dobe
Ja mimo wszystko zawsze jeździłem na światłach i teraz ten przepis mi odpowiada. Oczywiście żal mi czasem świecić w słoneczny dzień jak np. stoję w korku, ale przynajmniej (jak już ktoś wcześniej wspominał) każdy o każdej porze musi świecić i nie ma sytuacji, że w deszczowe dni auta jeżdzą bez świateł. Poza tym jakby nie było mamy wąskie drogi i dlatego światła wg mnie są wskazane. A ten 1 czy 2mld na rok... Cóż to jest w porównaniu do kosztów eksploatacji aut na naszych "autostradach" (jak mówił Yelo). Poza tym np. o klimatyzacji w autach nikt nie mówi, a to dopiero są koszty. Chociaż klima też pośrednio wpływa na bezpieczeństwo na drogach. Wg mnie jedynym minusem tego przepisu jest to, że przywykliśmy do tego, że każdy jeździ na światłach, a taki rodzynek co świateł nie zapali może stworzyć niebezpieczną sytuację... A poza tym to mam kaca i ide jeszcze spać...
-
SPOTY RADOMSKIE
Koval, nie pamiętam czy mieliśmy okazje poznać się na żywo..? Chętnie zobaczę Twój nowy nabytek na kolejnym spocie. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No pewnie, z nami to tylko na Wieśmaka można jechać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O maaasz, to mi troche fochem zalatuje...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sos, którego Adrian zabraniał mi polewać zabił cały smak i niestety nic nie czułem... Poza tym nie ma to jak świeży mleczyk.
-
[B5 ABC] Klimatyzacja - tylko cieple powietrze
To jest kwestia silniczków, które sterują klapkami przy nawiewach. Typowy problem, też to przerabiałem. Poszukaj na forum, bo sporo było na ten temat. PS. Czasem wystarczy zrobić tylko nastawy VAGiem (ja tak miałem ostatnio.. )
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Yhy. Zostawiłem 2050zł. Podliczmy: Aparat (zestaw) - 1750zł Karta Extreme III 8GB - 200zł (cena wyjściowa 265zł) Torba - 60zł (o dyche więcej niż Wy) Filtr UV - 40zł (uważam, że póki co mi to zbędne, ale jako lamer dałem się namówić) Oczywiście gratisy też mam i jeszcze namówiłem ich, żeby mi fakture wystawili. Teraz studiuje instrukcje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie to nazrywali trawy spod śmietnika jak jakiemuś zającu.. zającowi.. A jak se chciałem nalać sosu to Adrian mnie opieprzył. Do tej pory tego nie rozumiem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hugo w Rzeszowie tez działasz , ostatnio widziałem w moim mieście billboard "Bądź wolny, studiuj w Lublinie" W takim razie ja jestem wolny. raggaman, jak wychodziłem z tej restauracji to widziałem jak te mlecze rosły. Adrian ostatni raz tyle za trawe płaciłem!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek, boberek, gdzie pierwsze foty? Myślałem, że Was jeszcze zastanę, ale dopiero teraz dojechałem...
-
[B5 ADR] Ciepłe powietrze z kratek (błąd 799)
Byłem z tym problemem w ASO. Wystarczyło zrobić nastawy VAGiem i znów chłodzi tak jak powinno. A co najlepsze - serwis mnie zaskoczył, bo nic nie zapłaciłem.
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm00, żonke do Audi i na spota. Jakbyś jednak wyrezał troche czasu w czwartek to zapraszamy. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
G.ARY, koniecznie. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY RADOMSKIE
No Brynia, nie mogło by być inaczej.- SPOTY RADOMSKIE
Dobrze dobrze, do czwartku bedzie wiecej chetnych. :>- [ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Jak dla mnie to jest najciekawszy model jaki się pojawił z serii A4. Do innych musiałem się długo przyzwyczajać, a w B8 zakochałem się od pierwszego zobaczenia. :drool: Powodzenia i przyjemnej eksploatacji (w sumie to tylko powodzenia, bo to drugie na pewno będzie przyjemne.. )- SPOTY RADOMSKIE
Janusz, będą i chętni, osobiście dopilnuję. A skoro masz urodziny to trzeba będzie do kiełbasy i musztardy kupić też jakieś %- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angela, jeszcze coś z tego będzie. T-żółw, bede sie przypominał.- SPOTY RADOMSKIE
Zapraszam na spot ! Proponuję czwartek 1 maja*, godz. 18:00 na parkingu dawnego MiniMala przy ul. Wernera. Jak pogoda dopisze to rozpalimy grila i zjemy kiełbase z musztardą. ------------------------------------------------------- *) Wiem jak czasem trudno jest dopasować się do konkretnej daty dlatego termin spota zostawiam otwarty. Jednak dobrze byłoby celować w weekend majowy...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma problemu...... Super, musze zrobić akcje w Radumiu. - SPOTY RADOMSKIE