Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Ja nie rozumiem po co tak robic. Nie lepiej kupic po prostu A6..
  2. Ee, nie jest źle. I tak myslalem, ze wiecej zaplace. No a to, że jest dziurka to też nic. I tak jej nie widac, poza tym jest zasilikonowana.
  3. Bagażnik otwarty. Kosztowało mnie to 40zł w zakładzie u byłych złodziei. Musieli zdjąc tablice rej. i wiercili dziurke w klapie. Mówią, że to typowe w tych audi i juz dokladnie wiedział gdzie wiercic. Okazało sie, że wygiął sie tam jakis drucik. Tym, którym guzik w bagażniku ciężko chodzi polecam wymienic ten drucik, żeby nie miec takich problemów.
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dawid, to Ty na tym zdjeciu po prawej stronie?? http://upload8.postimage.org/435676/photo_hosting.html
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Noo i ja dotarłem do komputera (lepiej późno niż wcale). Wczoraj jeszcze zabalowalismy i pozniej to juz nie bylem w stanie nic napisac. Mokom, może gdyby nie ten immobilizer to i my mielibysmy tą przyjemnośc posiedziec na tyłku Bryniowozu , ale niestety, zostaliśmy w tyle. Bryniu, pytasz kiedy spot - oby jak najszybciej. Co prawda mam teraz ostrą ganianke w szkole i robocie, ale na klubowy spot zawsze sie cos tego czasu wyreza, tym bardziej w niedziele. Było bardzo miło, niedziele zaliczam do udanych. Bryniu, bardzo fajnie, że przyjechałas z mężem. Miło było poznac, fajny facet. My aparatu nie mieliśmy, wiec czekam z niecierpliwością na Wasze zdjęcia. krzyn!ek, nastepnym razem obecnośc obowiązkowa, bo jak nie to no. Dobra, to chyba tyle. Nie bede sie juz wiecej rozpisywal. Ide kontynuowac operację przestawiania się z trybu imprezowo-grillowego na tryb PONIEDZIAŁEK - się znaczy ide se kupic napój. EDIT: Dawid, a Ty też się ścigałeś??
  6. Wg mnie świece, ew. przewody WN.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom, co Ty tu jeszcze robisz. Raz, dwa, osiem szykuj sie na grila...
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A ja niestety jezdze na EL PI DŻI i dostane
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja również będę na 100%. I nikt nie jest w stanie mnie powstrzymac!
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Osz fak, jak mogłem sie tak pomylic. Oczywiscie Avant Co do tego grila - ja mam zablokowany bagażnik, wiec nawet nie miałbym jak go zabrac. Ludzie, kto oprocz mnie siedzi w sobotni wieczor przed komputerem..? Brynia, jesteś jeszcze?
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Brynia, Ty masz kombi to bierz.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jonny, bedziesz jutro na spocie?
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja to szczególnie wnętrze muszę doprowadzić do kultury, bo aż wstyd. Tyle makulatury mam na tylnej kanapie i mi to wszystko fruwa. Ale na niedzielny spocik będzie ładnie. Właśnie przed chwilą na CB zagadałem do jednego A4kowca i zaprosiłem go na forum, ale cuś siakiś taki nijaki był. No ale może...
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Polerke powiadasz.. hmm, to i ja się nad tym zastanowię. Tylko szkoda lakieru.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom, a ja zrobie Was w balona i umyje auto na myjni w niedziele, przed samym przyjazdem, tak jak to zrobiłem ostatnio.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    G.ARY, no i bardzo świetnie.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A gdzie sie kurcze podziały te te wszystkie zapiekanki.., gofry..? Czyżby nie chcieli zawitac na spocie? Nieładnie. Brynia, za to Ty ładnie wyedytowałaś pierwszego posta.
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ech, zazdroszczę Ci. Ja zachorowałem właśnie na 1.8T. Może za jakieś 2 lata pozwolę sobie na zmiane auta. Mam nadzieję, że wtedy to już będzie B6, o ile nie B7. Dobra, lece spac, bo mi zara oczy wypłyną od tego monitora. Na razie.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Masz racje, juz wczesniej mialem to zaproponowac, ale siakos tak.. Ale tak jeszcze na zakonczenie: Ja staram sie wyznawac zasadę, że można jeździc pod prąd, bokiem, tyłem, jak się chce, byle nie za szybko. Oczywiście nie zawsze mi to wychodzi, w tym sensie, że lubie szybko jeździc, no ale jednak coraz częściej się kontroluje. Już nie jeżdżę tak jak kiedyś. Przy wyprzedzaniu jeśli dochodzi do takiej sytuacji, że zastanawiam się czy zdąże czy nie tzn., że lepiej nie jechac. No ale oczywiście to każdy musi przeżyc na własnej skórze. Trzeba się trzymac podstawowych zasad i bedzie dobrze. No. Dawid, miałem już wcześniej zapytac - robisz jakiś tjunik w swoim audyku? Mam na myśli chip tuning?[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 23:17 _________________________________________________mokom, mnie też się niestety zdarza..
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A na trasie mniejsze??
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Taa, mówisz że nie ma co szalec, a jutro pewnie wsiądziesz w bryke i ogień - przez miasto 120..
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Co jak co, ale na przejsciach to uważaj - możesz sobie zmarnowac życie... Skoro grzałeś grubo ponad setke to znaczy, że pewnie dobrze widac było, że nie ma żadnego pieszego w pobliżu, ale zaufaj mi, czasem można się przeliczyc...
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Twoj przypadek to akurat nie bzdura.
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja (odpukac) już ponad 2 lata nie dostałem żadnego mandatu, ale łapałem się na tym, że gdyby nie CB to pewnie by coś było. Z drugiej strony to nie jestem jakimś piratem drogowym i nie przeginam z prędkością, ale wiadomo, że w Polsce to chyba nie ma takiej osoby, która jeździłaby w 100% przepisowo. Niestety w wielu miejscach ograniczenia prędkości to kompletna bzdura.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ano niestet bywa i tak. Nakręcili Ci filmik, czy normalnie wysuszyli suszarką?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.