Treść opublikowana przez valent
-
PLEBISCYT... Pomożecie?----> Pomożemy!
Koledzy, koleżanki i wszyscy nie bedący osobami ziemskimi Zauważyłem, że bardzo często aktywnie pomagacie głosować w różnego rodzaju konkursach i plebiscytach W związku z tym, mam do Was serdeczną prośbę o pomoc w głosowaniu w plebiscycie na "Sportowe wydarzenie roku 2012" w Opolu Lubelskim na lubelszczyźnie. Jeśli lubicie bezinteresownie pomagać, zagłosujcie na TAK na wydarzenie: III Turniej piłki nożnej im.Tomasza Podgajnego „Rzepka” o Puchar Burmistrza Opola Lubelskiego (5.08.2012) link Opole Lubelskie: Wybieramy sportowe wydarzenie roku 2012 - NaszeMiasto.pl Głosowanie jest bardzo proste: klikacie na link powyżej i w prawym górnym rogu zdjęcia "Oceń zdjęcie: głosuj na +" Sekundowa sprawa i przy zerowych kosztach wywołacie wyjątkowo wielki banan na mojej gębie Głosowanie ma dla mnie charakter wyjatkowo osobisty ponieważ turniej zorganizowany był ku czći ŚP. mojego kolegi "Rzepka" przez przyjaciół, kolegów i znajomych. Jeśli więc możecie i chcecie- głosujcie. Za każdy głos SERDECZNE DZIĘKI! Plebiscyt trwa jeszcze tylko 2 dni... ---------- Post dopisany 31-01-2013 at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 12:43 ---------- Dziś ostatni dzień głosowania. Jedyna szansa na pomoc
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
A na grubej warstwie śniegu nasiąknietego wodą piękne piuropusze bełta wywala spod kół startując i przechodząc w boczny poślizg
-
Czy waszym zdaniem to prawda .
A czy w polifcie z tego rocznika zegary nie powinny być już z białymi cyframi?
-
Aktywacja swiatel awaryjnych podczas naglego hamowania
Dokładnie... że w B5 można to uruchomić to jestem w szoku .
-
Montaż Chromowanych listw w avancie
Dolną listwę bocznych szyb tylnych montuje się po wklejeniu szyby czy przed? I czy uszczelkę trzeba jakoś podcinać żeby wszystko pasowało? Jak się ociepli wrzucam i ja bo już 1,5 roku listwy leżą i się kurzą
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Dla 1,6 właśnie tyle zalecają
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Na stronie Motula, dla B5 1,8T: Częstotliwość wymian oleju [TABLE=class: oci] [TH=colspan: 2]Silnik[/TH] Mile max. 5000 Km max. 7500 Miesiące max. 6 [/TABLE] Coś często Ktoś z Was trzyma się takiego zalecenia?
-
Zmiana opon
Rzuć fotki swoich 18-stek skoro chcesz się ich pozbyć
-
Felgi na lato 18" czy 17"
B6 jest zbyt masywne z wyglądu na to żeby wkładać do niego 17-stki. Jak chcesz żeby odpowiednio cieszyło oko to niezbędnym minimum będą 18-stki.
-
Opony letnie KUMHO
W poprzednim samochodzie miałem model Ecsta. Było to ładnych parę lat temu i muszę przyznać, że szału nie było. Głośne na suchym, a w deszczu dość śliskie.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Arabska odmiana drag race'u
-
[Energy Drinki] Czyli moje Hobby :)
Sporo z energy drinków wylanych na beton lub na terakotę i pozostawionych na kilkudniowe działanie, potrafi skutecznie i trwale je odbarwić Jak zobaczyłem jakie jasne plamy potrafi pozostawić na posadzce, szybko oduczyłem się je pić
-
Kto chętny do rywalizacji?
... a potem kolejna edycja?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Kowi
-
Kto chętny do rywalizacji?
cichy zabójca
-
Kto chętny do rywalizacji?
Dołączam więc i ja W endo jako Marco di Marcello
-
Relingi chrom avant
Niby wygląd oryginału... ale jednak trzeciej "nóżki" brakuje No nic, może odezwie się ktoś kto podobny przypadek zna.
-
Relingi chrom avant
Spotkaliście się kiedykolwiek z takimi relingami w B5? Wszystkie jakie spotykałem miały 3 punkty podparcia, a te do dachu mocowane są jedynie na początku i na końcu... ot ciekawostka
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
Co fakt to fakt ... w sumie to chyba on zbudował pierwsze kilometry polskich (obecnie) autostrad
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
Hitler w 3 lata zbudował 1000km autostrad... a my?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Np. Andriej Pogożew "Ucieczka z Auschwitz", Seweryna Szmaglewska "Dymy nad Birkenau" Chłopaki polecali również "Pięć lat kacetu" Stanisława Grzesiuka oraz "Mój Auschwitz" Władysława Bartoszewskiego- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
I jak wrażenia? Warta przeczytania? Ogólnie kręci mnie tematyka obozowa więc może wrzucę ją do kolejki- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Oj nie dbają nie dbają... wiem bo sam ściąganą z Włoch mam- Strefa Śmiechu
Finał gejowskiego konkursu " Czuła d*pa ". Została 3 finalistów. Gacie spuszczone do kolan i wypięte d*py. Komisja podchodzi do pierwszego finalisty i drażni mu odbyt kawałkiem drewna i czeka na odpowiedź. - Bory tucholskie, sosna, 32 słoje, porośnięta mchem do 2 metrów! Wrzawa na stojąco. Co za poziom. Wszyscy już widzą faworyta w naszym kandydacie nr 1. Ale kolej na nr 2. Teraz w ruch idzie opiłek żelaza. I jest szybka odpowiedź: - huta Katowice, stop miedzi i żelaza. Skorodowany w 20%. Po raz kolejny publiczność wstaje nagradzając pedała nr 2 oklaskami. Komisja nie może uwierzyć w poziom zawodów i nie wie co tu zrobić z 3. Nagle jeden z członków komisji chlusta w d*pę nr 3 gorącą herbatą. Pedał aż zacisnął zęby. Łzy popłynęły mu po polikach. Nagle głos z widowni: - Co za gorąca!? A pedał: - Nie! Za słodka - Jaką książkę czytasz...teraz !!!