Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

valent

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez valent

  1. Koledzy, koleżanki i wszyscy nie bedący osobami ziemskimi Zauważyłem, że bardzo często aktywnie pomagacie głosować w różnego rodzaju konkursach i plebiscytach W związku z tym, mam do Was serdeczną prośbę o pomoc w głosowaniu w plebiscycie na "Sportowe wydarzenie roku 2012" w Opolu Lubelskim na lubelszczyźnie. Jeśli lubicie bezinteresownie pomagać, zagłosujcie na TAK na wydarzenie: III Turniej piłki nożnej im.Tomasza Podgajnego „Rzepka” o Puchar Burmistrza Opola Lubelskiego (5.08.2012) link Opole Lubelskie: Wybieramy sportowe wydarzenie roku 2012 - NaszeMiasto.pl Głosowanie jest bardzo proste: klikacie na link powyżej i w prawym górnym rogu zdjęcia "Oceń zdjęcie: głosuj na +" Sekundowa sprawa i przy zerowych kosztach wywołacie wyjątkowo wielki banan na mojej gębie Głosowanie ma dla mnie charakter wyjatkowo osobisty ponieważ turniej zorganizowany był ku czći ŚP. mojego kolegi "Rzepka" przez przyjaciół, kolegów i znajomych. Jeśli więc możecie i chcecie- głosujcie. Za każdy głos SERDECZNE DZIĘKI! Plebiscyt trwa jeszcze tylko 2 dni... ---------- Post dopisany 31-01-2013 at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 12:43 ---------- Dziś ostatni dzień głosowania. Jedyna szansa na pomoc
  2. A na grubej warstwie śniegu nasiąknietego wodą piękne piuropusze bełta wywala spod kół startując i przechodząc w boczny poślizg
  3. A czy w polifcie z tego rocznika zegary nie powinny być już z białymi cyframi?
  4. Dokładnie... że w B5 można to uruchomić to jestem w szoku .
  5. Dolną listwę bocznych szyb tylnych montuje się po wklejeniu szyby czy przed? I czy uszczelkę trzeba jakoś podcinać żeby wszystko pasowało? Jak się ociepli wrzucam i ja bo już 1,5 roku listwy leżą i się kurzą
  6. Dla 1,6 właśnie tyle zalecają
  7. Na stronie Motula, dla B5 1,8T: Częstotliwość wymian oleju [TABLE=class: oci] [TH=colspan: 2]Silnik[/TH] Mile max. 5000 Km max. 7500 Miesiące max. 6 [/TABLE] Coś często Ktoś z Was trzyma się takiego zalecenia?
  8. Rzuć fotki swoich 18-stek skoro chcesz się ich pozbyć
  9. B6 jest zbyt masywne z wyglądu na to żeby wkładać do niego 17-stki. Jak chcesz żeby odpowiednio cieszyło oko to niezbędnym minimum będą 18-stki.
  10. W poprzednim samochodzie miałem model Ecsta. Było to ładnych parę lat temu i muszę przyznać, że szału nie było. Głośne na suchym, a w deszczu dość śliskie.
  11. Arabska odmiana drag race'u
  12. Sporo z energy drinków wylanych na beton lub na terakotę i pozostawionych na kilkudniowe działanie, potrafi skutecznie i trwale je odbarwić Jak zobaczyłem jakie jasne plamy potrafi pozostawić na posadzce, szybko oduczyłem się je pić
  13. ... a potem kolejna edycja?
  14. cichy zabójca
  15. Dołączam więc i ja W endo jako Marco di Marcello
  16. Niby wygląd oryginału... ale jednak trzeciej "nóżki" brakuje No nic, może odezwie się ktoś kto podobny przypadek zna.
  17. Spotkaliście się kiedykolwiek z takimi relingami w B5? Wszystkie jakie spotykałem miały 3 punkty podparcia, a te do dachu mocowane są jedynie na początku i na końcu... ot ciekawostka
  18. valent odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Co fakt to fakt ... w sumie to chyba on zbudował pierwsze kilometry polskich (obecnie) autostrad
  19. valent odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Hitler w 3 lata zbudował 1000km autostrad... a my?
  20. Np. Andriej Pogożew "Ucieczka z Auschwitz", Seweryna Szmaglewska "Dymy nad Birkenau" Chłopaki polecali również "Pięć lat kacetu" Stanisława Grzesiuka oraz "Mój Auschwitz" Władysława Bartoszewskiego
  21. I jak wrażenia? Warta przeczytania? Ogólnie kręci mnie tematyka obozowa więc może wrzucę ją do kolejki
  22. Oj nie dbają nie dbają... wiem bo sam ściąganą z Włoch mam
  23. Finał gejowskiego konkursu " Czuła d*pa ". Została 3 finalistów. Gacie spuszczone do kolan i wypięte d*py. Komisja podchodzi do pierwszego finalisty i drażni mu odbyt kawałkiem drewna i czeka na odpowiedź. - Bory tucholskie, sosna, 32 słoje, porośnięta mchem do 2 metrów! Wrzawa na stojąco. Co za poziom. Wszyscy już widzą faworyta w naszym kandydacie nr 1. Ale kolej na nr 2. Teraz w ruch idzie opiłek żelaza. I jest szybka odpowiedź: - huta Katowice, stop miedzi i żelaza. Skorodowany w 20%. Po raz kolejny publiczność wstaje nagradzając pedała nr 2 oklaskami. Komisja nie może uwierzyć w poziom zawodów i nie wie co tu zrobić z 3. Nagle jeden z członków komisji chlusta w d*pę nr 3 gorącą herbatą. Pedał aż zacisnął zęby. Łzy popłynęły mu po polikach. Nagle głos z widowni: - Co za gorąca!? A pedał: - Nie! Za słodka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.