Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

K2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez K2

  1. swoja droga na ostatnim było was 4 tak ??? a z nas w Gorlicach się nabijali jak było nas 3 ale dajecie d*py
  2. no nie o 16 jak bylem było w sam raz słoneczko i wogole ja proponuje 16-17 a wy Panowie
  3. moge prosic na gg na chwile???
  4. teraz będziemy i to na spot nie forum
  5. oj młody będzie stawiał szykuje się biba mam brac kierowce?
  6. resztę wypytam na gadulcu
  7. to nic dalej będę czekać na komet mojej V
  8. nie mów o audi złom zasługujesz na
  9. graty pomysłu z dachem będziesz go robił ???? kozacko bedzie wygladac
  10. jak chcecie byle nie po imieniu, jak rejestrowałem się tak ale było zajęte no ale się udało w sumie Baldur to bylem kiedyś jak kopiłem 80 teraz od dłuższego czasu mówią mi K2 lub ..... W pracy nikt nie mówi mi po imieniu w domu tez tylko Mamcia a narzeczona mówi już całkiem inaczej
  11. to jak o godz 17 czy 18 jednak [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:54_________________________________________________Młody będziesz ????
  12. chyba sa powody do radości... http://www.bankier.pl/inwestowanie/narzedzia/tech/index.html?from_form=yes&moreless=ndef&symbol=ROPA&draw_style=line&type=B1M&min=60&display=150&chart=&n=14&indicator= pytanie na jak długo... \nawet tego spadku nie odczujemy a powinnismy malo tego ida wakacje bedzie jeszcze drozej
  13. jezdze na NEXEN N3000 235/45/17 http://allegro.pl/235-45r17-opony-letnie-nexen-n3000-235-45-17-w-xl-i1594924434.html i nie powiem złego słowa poprostu a są ciche
  14. odświeżę bo zal ze taka V się marnuje byle tak dalej
  15. zobaczymy co powie tapicer 1. wieczko biała skora cale z czarna nicią jak się da 2. 2 kororki czarne wąskie paski po bokach a środkiem szerszy z białej skory dzięki za pomoc możne jakieś inne propozycje chętnie rozważne każda opcje
  16. nie tapicer autko już obszywa ale konsola, tunel i podłokietnik po lift mam w domu jeszcze a jak by to zrobił w 2 kolorach powiedzmy przez środek pasek z białej a boki w czarnej xD gralo by to z boczna czarna skora foteli i srodkiem tunelem w bialej kur.. sam nie wiem
  17. nie da sie tam wlepic chyba czarnej nici
  18. zacznijmy od początku :> Fotele cela w 2 kolory Środek w białej alcantarze a boki w czarnej skórze mieszek biała skora czarna nic tak samo gałka zmiany biegów tunel środkowy idzie cały w białej skórze z czarna nicią i tak samo leci wszystko w dol od dekora w białej skórze z czarna nicią. temat obudowy mieszka zakonczony pojdzie w czarnej alcantarze zostaje motyw podłokietnika malunek na czarno i wieczko tylko obszywane skora alcantara jaki kolor całego raczej nie da się obszyć zbyt ciasno jest złożony żeby jeszcze tam materiał wepchac
  19. no tak obudowa poleci na czarny w alcantarze podlokietnik usiluje teraz rozkrecic ale jesli sie nie uda bede musial malowac a wieczko kolor jak mowisz bialy skora czy alcantara?
  20. podłokietnik właśnie usiłuje rozebrać jeśli mi się nie uda to zostanie mi tylko 2 wyjścia albo go okleić folia czarna MAT ale wtedy straci fakturę swoja albo pomalować spray na czarno a samo wieczko obszyć ale znów na jaki kolor jeśli będzie czarny to wieczko pasowało by w białej skórze ale z 2 strony fotele będą obszywane środek biały a boki czarny czy nie będzie się to gryzło ta biel na podłokietniku z czarnym boczkiem fotela
  21. Witam rozbierał ktoś podłokietnik na części pierwsze będę wdzięczny za wskazówki pozdrawiam
  22. ściąłem cały tunel odkręciłem śrubę mocująca była na klucz 10 wyciągłem popielniczkę i waliłem po uchwycie mocującym zeszło po 10 sekundach
  23. cały tunel raczej w białej skórze podłokietnik zastanawiam się jak go zrobić
  24. wiec chyba najlepszym rozwiązaniem będzie obszycie na czarno w alcantara a nie skora [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 05:58_________________________________________________Panowie temat 54 razy przeczytany a tylko 2 osoby się wypowiedziały chyba co do kolorystyki i wyglądu nie trzeba nie wiadomo jakiego speca Pisać śmiało możne jakieś inne rozwiązania????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.