Treść opublikowana przez kamil1990_2006
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
No to panowie kiedy następny spot?? może jutro???
-
[B5 ADR] Moja audiczka
Ja mam na tylnej klapie z lewej strony nalepkę klubową...
-
[B5 ADR] Moja audiczka
Nie ale po Opolu jeżdżą ze 2 podobne kolorystycznie i wizualnie Audice :bicz3: Niestety już się nie wyróżniam tak jak kiedyś :gwizdanie: Miałem niespotykany kolor do tej pory, a teraz jest nas trzech
-
[B5 ADR] Moja audiczka
Normalnie zgroza odkleiła mi się nalepka w bagażniku
-
[B5 ADP] Ubywa powoli płynu w chłodnicy
A może to uszczelka na pompie wody... W moim też tak się działo... Po za parkowaniu w garażu, przez noc nakapało dosłownie z kieliszek tego płynu, na podłogę w garażu... Może i u ciebie poszła uszczelka
-
[B5 ADR] Pytanie do właścicieli A4 ADR
EEEE... To ja myślałem ze to coś z moim ADR jest nie tak, bo jest głośno przy większych prędkościach. A tu niespodzianka i nie tylko o mnie jest ten problem.... Pewnie to choroba ADR-ów :gwizdanie: A co do skrzyni to właśnie by się przydał jeszcze jeden bieg :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Wymiana rury odmy
chyba już wiem co muszę wymienić...
-
Spoty Puławskie
3.3 BiTDI podobno wadliwe, pewnie z 10 owali a co zmieniasz? Mi się te d2 podobaja ale nie ma slnika dla mnie Moja dziewczyna chce zmienić samochód i ubzdurała sobie że chce mieć Audi A8. Tłumacze jej że lepsze było by dla nie A4, ale babie jeszcze nikt do rozumu nie przegadał :gwizdanie:
-
Spoty Puławskie
Pany orientuje się się ktoś ile może pic silnik 3.3TDI lub 2.5DTI w Audi A8 z Q ??
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
6 dni, 5 godz. 2 min
-
[B5 AHU] Wymiana rury odmy
Panowie o co chodzi z tą odmą?? Wiem że mam pękniętą, wiec chciałem sobie zakupić zamiennik. A facet w sklepie motoryzacyjnym się pyta górna czy dolna. Normalnie nie wiedziałem mu co odpowiedzieć i dałem sobie spokój. Wiec moje pytani brzmi ile jest tych rur?? Czy trzeba wymieniać wszystkie, czy tylko tą pękniętą??
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mój ADR pali 9,0L po mieście w zimie, brzy takiej emeryckiej jeździe. Po za miastem, na trasie 7,5L. No ale Jak założyłem sobie trapery i miałem przez to cięższą nogę to w zimie mi spalił 12L
-
[B5 ANB] Co to za sagem?
Tam jeszcze nie zaglądałem... Jutro zerknę... :>
-
[B5 ADR] Błędny rysunek w ksiażce "Sam naprawiam....."
http://chomikuj.pl/bombowozista/Sam+naprawiam+-+Audi+A4 http://chomikuj.pl/izanaw/Auto/Poradniki/Audi+A4/Sam+Naprawiam+AUDI+A4++PL,324245167.pdf
-
[B5 ANB] Co to za sagem?
Właśnie coś mi stuka, a nie mogłem zlokalizować co to stuka... Po której to jest stronie silnika po prawej czy lewej??? Bo może to to...
-
[ALL B5] Czemu nikt nie głosuje na a4 klub.pl???!!!
no ja oddałem 12 głosów z 3 mejli. Kto ma e-mail na o2.pl to może głosować 4 razy Bo Każdy użytkownik otrzymuje 4 adresy e-mail: [email protected], [email protected], [email protected] i [email protected]
-
Spoty Puławskie
a może w marcu? Zaraz zobacze grafik...[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 00:11_________________________________________________A dokiładnie to kiedy w tym marcu??
-
Spoty Puławskie
Pani i panowie... ja prponuje 16 lub 17 kwietnia bo wcześniej nie mogę bo co tydzień mam zlot czarownic i czarodziei... wiecie Harry Potter i te sprawy....
-
[ALL B5] gwint czy koła 17'' (ANKIETA)
ja też mam ten sam dylemat. Zawieszenie gwintowane czy 17" koła... Na razie mnie stać na koła, a na zawieszenie muszę jeszcze dozbierać... Wiec poczekam jeszcze troszkę, bo na oir zawieszeniu na kołach 17" będzie dziwnie wyglądał...
-
[ALL B5] Moje audi zdechło...?
A Masz 2 kluczyk?? Może spróbuj odpalić 2 kluczykiem to może pomóc... Były przypadki że się kluczyk potrafi rozkodować, czy coś takiego... Może to być przyczyną skoro miga imo...
-
Spoty Puławskie
Fajna Nuta W tle :polew: Ruskie to maja pomysły...
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 11:10_________________________________________________Kto ma e-mail na o2.pl to może głosować 4 razy Bo Każdy użytkownik otrzymuje 4 adresy e-mail: [email protected], [email protected], [email protected] i [email protected]
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
W 100% się zgadzam z tobą
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No jak w sobotę by był spot to by było super, ale jeśli większość będzie chciała w niedziele to się przyjedzie...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
łapie się za cyca i obiecuje że następnym razem jak spot będzie w weekend to przyjadę, nawet jeśli bym miła zaniedbać przez to moją kobietę