Po jednej butli tylko? Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł
U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły...
Przecież w tym sklepiku u ciebie "abc" litrowy jack kosztował chyba 115 zł
W tym abc ma właśnie gościu dobre ceny, 1,5l ma chyba po 115, litrowego nie pamiętam. Dalej w kierunku tej prostej, co Cie zabrałem jest po lewej stronie tak w dole jeszcze sklep, to tam właśnie gościowi mówiłem, że z h*ja zleciał.
Ta prosta na której licznik zamykałeś
No