Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. ok wielkie dzieki po pracy zabiore sie za to
  2. witam. mam male pytanko pekla mi guma przy przegubie z prawej strony zaraz przy kole i zaczol wyciekac jakis smar olej zakleilem to tasama bo musialem dojechac do domu, i jutro zamieniam wymienic ta gume czy trzeba tam nalozyc jakis smar lub wlac jakis olej czy bedzie w tej gumie cos takiego ???????????//
  3. jesli jest tarcie musi byc cieplo ale nie do przesady
  4. bo to nie byl warsztat i mechanik tego nie robil tylko przyslowiowy kowal zrobic aby bylo i do przodu
  5. podnies niunie do gory i pokrec kolem jesli kreci sie oporne to zaciski do naprawy
  6. rozebrac przeczyscic i powinno byc
  7. mozna zdjac kolo i mozna z kanalu musisz tylko sobie zrobic miejsce zeby breche wlozyc miedzy wachacze :>
  8. logi zrobic ale obstawiam przeladowanie
  9. proponowal bym rozebrac zaciski i je dobrze przeczyscic szczegolnie te 2 sruby co sie przykreca nimi zaciski wyjac tol gume i zobaczyc czy niemam tam korozji jesli jest dobrze wyczyscic i przesmarowac smarem grafitowym lub jakims odpornym na temperatury powino pomuc
  10. mozesz to sprawdzic potrzebne sa 2 osoby odpalasz autko podnosisz maske jedna osoba niech siedzi w autku druga niech zlapie wydech toz za plecianka oczywiscie jakies rekawiczki trzeba i zeby autko nie bylo nagrzane jesli troszke chopc przestanie sie telepac to znaczy ze plecionka przynajmniej ja to tak zrobilem ,po wymianie plecionki cisza i spokuj i drazek nie skacze jak oszalaly.
  11. mlodyy odpowiedział(a) na mlodyy temat w 1.9TDI
    jutro skocze do jakiegos mechanika niech obejzy poduchy [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 16:45 _________________________________________________bylem u mechanika poduszki od silnika powiedzial ze sa ok popatrzyl posuchal i powiedzial ze to moze byc wina maglownicy jak skrecalkierownica w lewo w pewnym momecie zanika ten dzwiek jak jak w prawo znow sie pojawia i czasem sie nasila a jak sie pogreci troszke w prawo w lewo to czasami zanika na pare minut i znow wraca czy to moze byc maglownica lub cos z ukladem kierowniczym czy tylko mechanik strzela w ciemno ???
  12. koledzy smigamy na gnoju czasem lepszym czasem gorszym na codzien w pracy smigam roczna cvectra i zauwazylem ze czasem dymi bardziej czasem mniej zalezy miesiac temu zatankowalem na orlenie dymial ale nie wiele dzis zalalem i daje buta a tu chmura dymy zamna wiec to zalerzy od paliwa tak samo mam z moja audiczka przy butowaniu to bedzie noram
  13. mlodyy odpowiedział(a) na mlodyy temat w 1.9TDI
    tak jak pisalem nie zalerznie czy vyl zimny czy cieply czasem za telapalo budol czasem nie bylo tak od poczatku jak tylko kupilem lewarek nie drzy mial male drgania jak plecionka byla walnieta wymienilem i bylo ok minelo 3 miesiace i teraz to sugeruje sie poduszkami silnika bo od skrzyni wymienilem wczesniej plecionka ok kont wtryskow ok jeszcze 2 mas ale raczej by dostawal wibracji a tu nic tylko ten dzwiek
  14. tak jak napisal Krzyniek oswietleniem szybami steruje modul zamka centralnego mialem to samo tyle ze nie swiecilo sie w przednich drzwiach i podsufitce z tylu bylo ok wyjaolem caly podul rozkrecilem i okazalo sie ze byly zasniedziajne luty przeczyscilem i rozgrzalem lutownica i zaczelo dzialac jest tam tez przekaznik o ile pamietam osobny jest do tylu jak i do przodu wiec mogl sie spalic lub wystarczy przeczyscic
  15. a nie grzebales nic przy instalaci czasem tak sie dzieje jak zrobisz spiecie przy liczmiku ze to pierwsze pada
  16. mlodyy odpowiedział(a) na mlodyy temat w 1.9TDI
    to zalerzy czasem zatrzesie budol czasem nie ale tak juz wczesniej bylo i nie bylo tego dzwieku
  17. plecionka moze wygladac jak nowa ale w srodku jak koledzy pisali moze byc do bani ja tak mialem i tez mowili ze 2 mas poduszki itp za plecionke zaplacilem 30zl o ile pamietam a za wymiane roznie biora ale mysle ze max 100zl ja osobiscie sam wymienialem i jest git z wydechem
  18. mlodyy odpowiedział(a) na mlodyy temat w 1.9TDI
    xavier specjalnie dla Ciebie 900-1000 obr./min przykrecone sa zostalo mi tylko sprawdzic te poduszki tylko nie bardzo wiem jak to moge zrobic dzwiek jest najbardziej slyszalny przy ruszaniu bez dodawania gazu cos jakby latalo pod deska rozdzielcza ale sprawdzalem na ile sie dalo i wszytko jest ok wydech tez sprawdzony
  19. mlodyy odpowiedział(a) na mlodyy temat w 1.9TDI
    tak jest ok wszystkie gumy trzymaja tylko patrzac od tylu 2 tlumnik powoli sie kaczy bo w srodku cos lata w nim ale nie ma dziury
  20. mlodyy opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam. wczoraj podczas jazdy dobiegl mnie dziwny dzwiek miedzy 9ty a 10ty obrotow przy ruszaniu cos jakby z przodu wpadalo w rezonas nigdy wczesniej tego nie bylo na jalowym nic leko dodam gazu i zaczyna najbardziej przy ruszaniu lub jezdzie po dolach czy to moze byc poduszka silnika od skrzyni sa nowe plecionka tez wymieniona byla, jak moge sprawdzic poduszki silnika
  21. niechce oszczedzac tylko pytam przed wizyta u mechanika bo rozni bywaja zaleje nowy olej dzieki za odpowiedz
  22. witam. zamierzam wymienić uszczelkę misy olejowej jaki mniej więcej może być koszt uszczelki i wymiany może sie ktoś orientuje i czy przy wymianie mogę zalać ten sam olej czy muszę kupić nowy filtr i olej? Olej wymieniony był 2000km.
  23. witam z tego co czytalem w ksiazce sam naprawiam oleju nie powinno sie wymieniac tylko jesli jest ubytek poprostu dolac.
  24. hmm ale to tak jakby przy wymianie oleju wlac do nowego filtra olej i go przykrecic bo w tym przecierz jest olej to poskladac wszystko i dolac oleju nic sie nie zrypie przez to ???????????
  25. witam mam ten sam problem i chcialbym wymienic tol uszczelke czy musze wymienic caly olej po odkrec3eniu podstawy filtu olejowego czy poprostu dolac tyle ile ubedzie przy wykreceniu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.