Treść opublikowana przez PAWEL69
-
Spoty Olsztyńskie
Dzień dobry wstawać :>
-
Spoty Olsztyńskie
Dzień dobry Zapowiada się piękny dzień Wstać do pracy budować demokrację
-
Spoty Olsztyńskie
Dzień dobry Wstawać koledzy i koleżanki ...cześć Michaś,TY też już widzę pracujesz
-
Spoty Olsztyńskie
Siemano :> Jestem pierwszy czekam na nagrode Michaś się nie liczy bo nie spał.......... sam oczywiście :gwizdanie: Pozdro i miłego dnia... Ja już w pracy trzeba dziewczynie kolegi ustroić autko bo pilne
-
Spoty Olsztyńskie
Już wstałem siemka MIchaś No i do pracy.Lubie te robote....
-
Spoty Olsztyńskie
Ja również Co tam jak tam.[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 07:04_________________________________________________Ja już w tyrce czekam na naszego VIPA będziemy borować dziury wiertłami udarowyni
-
[B5 ADP] Regulacja obrotów Vag-iem
Sprawdź http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/audiB5.html Pozdrawiam Paweł
-
Spoty Olsztyńskie
Cupra jadzie co!!! MIchaś Etke mam w robocie ... może będe miał samą rolkę dla Ciebie wystarczy
-
Spoty Olsztyńskie
niepotrzebie... Ja bym uważał [napinacz paska PK ]
-
Spoty Olsztyńskie
Kiedy Witajcie rebiata
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
tzn. [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 15:37_________________________________________________ tzn. lans w środku tygodnia coś nie wyszło z edycją....- Spoty Olsztyńskie
Cześć Co tam...jak tam- Spoty Olsztyńskie
Będe.... roboty nie przerobisz, roboty więcej jak życia także wpadaj wieczorem, zrobimy tsunami na starówce Będe... :naughty: jak Tomy li dżons Oczywiście Michaś....zalataj chociaż na jednego browca- Spoty Olsztyńskie
nie jest źle [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:43_________________________________________________Pawełek ? dawaj na piwko [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:43_________________________________________________bez kobitek Siemka,a Ty Grześ będziesz bez Moniki bo z treści pierwszego postu wynika inaczej Co do mojej obecności na to jutro będe wiedział...sporo zaległości po chorobie- Spoty Olsztyńskie
Dzięki wszyskim za życzenia zdrowia,jak sobie poczytałem to już Mi lepiej Mareczku Ja słyszałem opinie że ATE to już nie ATE nie sprawdzałem w 100% ale ciężko je dobrze dotrzeć i podobno się krzywią no ale wybór producenta zależy wyłącznie od Ciebie,na forum jest mnóstwo opinii na ten temat,ciężko wybrać Najlepsze opinie teraz ma właśnie firma Bosh stąd wybór padł właśnie na nią Cenowo wychodzi bardzo podobnie,oto wycena wysłana przez Tomka Tom77 dla jednego z naszych klubowiczów -tarcze przód pełne 288x15 ATE 110 zł/szt, TRW 108 zł/szt, Bosch 106 zł/szt, Febi 74 zł/szt -tarcze tył ATE 105 zł/szt, TRW 90 zł/szt, Bosch 92 zł/szt, Febi 72 zł/szt -klocki przód ATE 160 zł/kpl, TRW 150 zł/kpl, Bosch 152 zł/kpl -klocki tył ATE 85 zł/kpl, TRW 72 zł/kpl, Bosch 70 zł/kpl Pozdrawiam serdecznie Paweł- [B5 AFN] Prośba o analizę logów
No jak nie pisze????http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7607.7500 Patryk ja też jestem ciekaw ceny będe miał porównanie...zapraszam na pw. Przemo przepraszam za OT- Spoty Olsztyńskie
no i zacząłeś pozdro dla wszystkich :>[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:44_________________________________________________co tam pany....ja zapalenie oskrzeli posiadam- Spoty Olsztyńskie
- [B5 AFN] Logi -proszę o analizę (nowe logi zrobione )
Witaj Z Mojej strony pytanie,czy zajrzałeś do ECU... jak dobrze pamiętam wymieniałeś czujnik G71 Obejrzałbym jeszcze raz sterownik od środka,szczelność wężyka w ECU...po poprzednim dokładnym sprawdzeniu ew. wymianie na nowy wężyka od dolotu do sterownika Chyba od początku po wymianie G71 miałeś problemy z niedoładowaniem. Wywal katalizator jak jeszcze jest Pozdrawiam Paweł.- Spoty Olsztyńskie
jest Michaś nazywa się WORD Przyjedżcie tym potworem,wrażenia pewnie nieziemskie.... Teraz z kołobrzeskiej do radaru chyba 5 sek. Gratki dla właściciela Cupry- [ALL B5] Błedy w Liczniku
Podaj kodowanie licznika jakie teraz posiadasz....- [B5 1Z] Jak zmienić kodowanie z manuala na automat
obroty silnika ustawiamy w adaptacjach....jest na forum poszukaj troszeczke Pozdrawiam Paweł P.S. jakie masz teraz obroty?- [B5 1Z] Jak zmienić kodowanie z manuala na automat
Słabiutko szukałeś Proszę bardzo,to jeżeli chodzi o sterownik silnika... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=50241.0 Pozdrawiam Paweł- [B5 AFN] Brak mocy tzn.przerwy w dostawie afn automat...
Witaj Mała podpowiedż - logi w automacie robimy na drugim biegu od samego dołu Czyli ....wpinasz 2 i kapeć w pdłogę, takie logi będą poprawne do analizy stanu twojego traktorka Pozdrawiam Paweł P.S. wpisz w szukajkę logi w automacie - Spoty Olsztyńskie