Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B6 AVF] Proszę o analize logów
Co tu pisać.. Zdrowe TDI cieszyć się z jazdy,dbać o niego Pozdrawiam Paweł
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów (po zakupie auta) nowe logi
Turbinka dmucha na granicy notlaufu , na czwartym biegu miałbyś go zawsze ,ciśnienie doładowania szaleje Moim skromnym zdaniem turbinka do czyszczenia Raczej mało prawdopodobne żeby się rozjeżdziła[wylaliła syf z kierownic] Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Twoje logi za dużo nie mówią [widać tylko falujące obroty], ponieważ logi dla silników Pb robi się tylko dyn. do odcięcia Zacznij od doprowadzenia przepustnicy do porządku... 00561 - Mixture Adaptation 09-00 - Adaptation Limit Surpassed Tu właśnie sterownik prosi o adaptacje...ale najpierw ją wyczyść Po tym zabiegu wskazania pozostałych czujników np.sondy zmienią się diametralnie uwierz Mi Pozdrawiam Paweł
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów (po zakupie auta) nowe logi
Witaj Możesz je śmiało podmienić,chyba źle zrozumiałeś Przemka Logi które dodałeś są w trybie awaryjnym...więc do doopy [niepotrzebne] Oczywiście sterownik powinien zapisać błąd 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent spradziłeś to? Na początek zrób 011 dyn np. pięć razy,wklej pierwszy i ostatni ładnie je opisując Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Witaj Odnośnie golfa: wyczyścić oraz zaadoptować przepustnice...http://www.vag-com.pl/ wybierasz zakładke"procedury diagnostyczne" następnie "adaptacja nastawnika przepustnicy" [przepustnica musi być naprawdę czysta] sprawdzić okablowanie do sondy po czyszczeniu i adaptacji obroty wrócą do normy Powodzenia
-
Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie:
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
Kolego ja nie musze sluchac lub czytac postow przemika,samemu patrze i mowie co jest,nieraz moge sie mylic.Jakos po moich doradzeniach doladowanie kolega juz ma prawie OK Oczywiście...skrucenie sztangi przy minimalnej nieszczelności pomoże na chwilkę Jeżeli nikt NIE KRĘCIŁ sztangą !!!! oczywiście.. a tak wynika z postu autora
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów.
Bo nie !!!!! Wtym roczniku na VP 37??????
-
Spoty Olsztyńskie
Misiaczku do lasu .....to ... \
-
Spoty Olsztyńskie
A czego miałem sie bac??? Dawno nie pisałem u nasz na orum .....pszepraszam ze wzgl. na wiek :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
Zostaw w spokoju cięgno, jeżeli skróciłeś wróć do nominalnych ustawień,masz prolemy z ciśnieniem doładowania Patrząc na logi podejrzewam dziureczke :decayed:wdolocie Reszte zostaw w spokoju Poczytajcie posty Przemka Pozdrrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
Cześć Michaś...twoje BFB tylko z zacunku do Audi ...żartuje... Generalnie z TDI można zrobić wszystko z PB praktycznie nic
-
Spoty Olsztyńskie
- [B7 BLB] Prośba o analizę logów
Witaj Masz niedoładowanie,ten samochód jeżdzi na ciś.atmosferycznym...i nie ma prawa ciągnąć ani od dołu,ani od góry Do sprawdzenia cały układ dolotowy pod wzgl.szczelności. Pozdrawiam Paweł P.S. zróbcie jeszcze dla pewności 003 dyn.zobaczymy czy turbina coś zasysa.- [B6 BFB] Potrzebuje pomocy
Witaj Przemku Na prośbę kolegi Michała napiszę parę słów w temacie [znam auto z autopsji] starając się wytłumaczyć w czym leży problem Generalnie chodzi o usunięcie kodów gotowości zapisanych w sterowniku[palący się check] Wcześniejsze problemy z tym autem wiązały się z ....tu nie będe się rozpisywał : http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_bfb_prosba_do_znawcow_silnikow_pb_w_interpretacji_bledow_problem_rozwiazany-t114512.0.html;msg1364402#msg1364402 Po miesiącu problem powrócił i znowu wymiana zaworu,reklamacja o dziwo załatwiona pozytywnie w ASO [mech.uszkodzenie] Dwa miesiące po wymianie znowu problem :wallbash:tym razem zawór sprawny... Silnik pracuje spokoj nie[równo],w sterowniku błędów brak Pozostał palący się check i te kody gotowości... Czy pozostaje tylko VAS ??? podobno to ogarnia :mysli:no chyba że wiesz,znasz adresy[bloki w vagu]do przeprowadzenia testów lub adaptacji tych elementów chodzi o sonde ,system obiegu powietrza wtórnego,Układ zbiornika węgla aktywnego (system odpowietrzania zbiornika paliwa),katalizator. Generalnie wszystko powinno być w PASSED Pozdrawiam serdecznie Paweł- [B5 1Z] Przerywanie, szarpanie przy przyspieszaniu. Logi dynamiczne
Prosiłem o loga pare postów wyżej Dlaczego bez uruchomionej motorowni??? Zapewne chodzi o napięcie RSW ...jest jak najbardziej wpożo...- [B5 1Z] Przerywanie, szarpanie przy przyspieszaniu. Logi dynamiczne
003 i 011 na razie nie jest twoim problemem Pokaż log 001 na jałowym... Generalnie jak przedmówca,na 99% nastawnik do czyszczenia Pozdrawiam Paweł- [ALL] MK3 1Z Logi dynamicze gr. 03,08,11
SDI chyba jedzie lepiej Zapomniałem zapytać o błędy w sterowniku... czy przypadkiem nie było błędu związanego z mapsensorem Sprawdż jeszcze wężyk idący do ECU silnika oraz w samym ECU:wink4:- [ALL] MK3 1Z Logi dynamicze gr. 03,08,11
Witaj To auto cągnie za sobą chmurę czarnego dymu ??? Całkowity brak doładowania,turbina dmucha w atmosferę...na moje oko dziura w dolocie jak pięść. jeżeli nie ma dziury, nie kopci na czarno to do sprawdzenia zawór upustowy[czy zamknięty]zawór N75 ,i wirnik turbiny Patrząc w logi wątpie nawet w te 75KM P.S. Na przyszłość kpl. logów.- [B5 AHU] Prośba o analizę Logów
Wywal katalizator zrób dyn.000 003 008 010 011 na drugim biegu od samego dołu [od startu z nogą w podłodze] tak się powinno prawidłowo logować auto ze skrzynią AG 4 w automacie,a podejrzewam że taką właśnie masz Uprzedzając pytanie,nie przeżuci na trzeci bieg Pozdrawiam Paweł- [B5 AHU] Prośba o analizę Logów
Obroty bym zostawił...podejrzewam że to automacik a jak automacik to są OK. Też bym nie ruszał- [ALL B6] Zapala się Airbag
Napisz kolego dokładny nr.oraz opis błędu VAG... najlepiej zrób screna i wrzuć w temat Pozdrawiam Paweł- [B5 AFN] Nie chce odpalić
Witaj nie podpinaj już drugiego aku. tylko prędziudko sprawdż okablowanie od czujnika wstecznego na 99% masz gdzieś przetarty przewód,reszta błędów to pochodne czyli brak zasilania kontrolki świec żarowych lub ma ona zwarcie z masą - dzieje się to sporadycznie i trzeba zdejmować zegary aby się do niej dostać; immo blokuje silnik lub przekaźnik 109 zasilania ECU ma przerwy : Ja osobiście szukałbym właśnie po kabelkac,tym bardziej że piszesz:- Spoty Olsztyńskie
Siemka Tobie i wszystkim obecnym- [B6 AVF] Prośba o analizę, coś nie tak z turbo. [UPDATE BS11]
Z logów nie wynika żeby coś było nie halo..no może oprócz tego że turbina późno się budzi do życia... Potrzebne BS-y 011 A co było przyczyną? Ja podejrzewam nieszczelność w podciśnieniach nał ączeniu z zaworkiem zwrotnym[trójnik] Jeżeli dobrze przypuszczam to sprawdź jeszcze raz dokładnie wszystkie wężyki,wymień popękane,sparciałe ,twoim zdaniem [podejżane] Wymień ewentualnie filtr powietrza. - [B7 BLB] Prośba o analizę logów