Treść opublikowana przez PAWEL69
-
Spoty Olsztyńskie
No jak tam zdróweczko Ja już po giełdzie i pije pyszne piwko z pod znaku ŁOMŻA Michaś moja żana martwiła się cyuje " jak ten chłopiec dotrze do domu" Dopiłeś te flaszkie..... no i było
-
[B5 AFN] Błędy
sprawdż okablowanie czujnika... dokładnie jak ok czujnik do wymiany ten błąd może być pochodną pierwszego Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AHU] Czy to zawór N 75 - logi dynamiczne 011
I nic się nie zmieni dopuki nie będzie miał co robić Masz niedoładowanie w pełnym zakresie obrotów... albo nieszczelność,albo N75,albo zawór upustowy się niedomyka Poszukaj miejsc zaolejonych przy opaskach zaciskowych na wężach dolotu,świadczą one o nieszczelności. Nieszczelności nieraz nie nie widac...pęknięcie węży może być niewidoczne od góry... należy pomacaćwęże dolotu szczególnie przy opaskach Pozdrawiam Paweł zrób jeszcze log 003 008 010 wszystkie dynam.
-
[ALL] FAQ Numery ECU grupa VAG
Pisałem o tym kolego :gwizdanie: trzeba szukać
-
Spoty Olsztyńskie
[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 19:59_________________________________________________ Az kur... zapisze sobie w kalendzrzu jako swięto Nooooo zapisz zapisz :gwizdanie:
-
[ALL] FAQ Numery ECU grupa VAG
jeszcze to może pomóc http://www.netech.dk/index.php/ecuuk
-
Spoty Olsztyńskie
To jak tam jutro... jest spocik Może ja z żoneczką się pojawie :gwizdanie: Grzesiu będziesz ????? [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 19:30_________________________________________________ Ty klubowicz dlaczego Ciebie nie widzę Mam nadzieję że znajdą się jeszcze miejsca dla Mnie i mojej Marzenki...
-
[B5 AEB] Prośba o analize logów. To lambda? Dalej problem z benzyna w oleju.
Poczytaj......http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7226
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów - nowe autko kolegi
Co masz na myśli? Skoro graty OK to chyba powinno wszystko grać? Pozdrawiam. Popatrz na wskazania kąta synchr.w próbie stat.004 ostatnia kolumna ...oraz w próbie dyn.004 ost, kolumna Komentarz chyba jest zbędny... właściciel auta zrobi co zechce, ja osobiście nie ryzykowałbym rozwalenia rozrządu Przecież nie wiecie czy ogolę był robiony[jeżeli pasek organoleptycznie wydaje sie być OK. to przyjrzałbym się mocno napinaczowi paska rozrządu Tyle odemnie... powodzenia P.S. dla porównania... http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19386.html
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów - nowe autko kolegi
Kąt synchronizacji do poprawy [ czy robiony był rozrząd ] Ja osobiście wymieniłbym,zwłaszcza że nie ma książki serw. Wskazania w próbie stat. złe... w próbie dyn. tragicznie BS - za małe cyferki można dostać oczopląsów Termostat OK Turbinka OK Przepływka OK [wymienić filtr powietrza] BIP-Y w normie EGR ocenimy po poprawieniu logów BS...ale jak zamierza jeździć tym autem to wymienić z racji tego że cieknie Pozdrawiam Paweł P.S. Co do błędów w systemie ABS [003] to potrzebne są błędy zapisane w sterowniku
-
[ALL] Rozpoznawanie elementów - jak?
To równierz może się przydać http://www.netech.dk/index.php/ecuuk Są tam prawie wszystkie nr. sterowników... silnik,skrzynia autom. zegary,abs,airbag,komfort..... itd. Pozdrawiam Paweł
-
[B6 AVF] Brak mocy! Brak doładowania! Prosze o analizę LOGów... ;-(
Nie Masz Kupuj nowy bez zastanowienia... Pozdrawiam Paweł
-
[B6 AVF] Brak mocy! Brak doładowania! Prosze o analizę LOGów... ;-(
Witaj kąt synchro do korekty... Na początek sprawdż czujnik ciśnienia doładowania G71/72 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45015.0 Były ew. są jakieś błedy w sterowniku [oczywiście oprócz związanego z przeładowaniem]
-
[B6 AWX] Prośba o analiże logów (dymi, brak mocy)
EGR delikatnie zaznaczam delikatnie się przycina ale jest sprawny[działa] LMM ocenimy po doprowadzeniu ciśnienie doładowania do wartości wymaganych choć na Moje niewprawne oko jest bdb.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Kurde patrze i patrze i nie widzę tego OB Wyjaśnijcie proszę to koledzy bo od tych cyferek już mnie się
-
[B6 AWX] Prośba o analiże logów (dymi, brak mocy)
Witaj Kąt snchronizacji do poprawy lub cały rozrząd [kiedy robiony] termostat do wymiany lub niedogrzana furka Sprawdż czy podczas logowania nie miałeś dywanika pod pedałem gazu Przed następnym logowaniem-a jest to nieuniknione... sprawdż na postoju czy w bloku 010 masz w ostatniej rubryce 100% przy max. wciśnięciu pedału przyspieszacza Jeżeli nie to wyjmij dywanik lub sprawdż wtyczkę i gniazdo przy pedale gazu. P.S. sprawdż dolot pod kątem nieszczelności.Dologuj 018 i 023 statyczne Pozdrawiam serdecznie Paweł
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Twoje logi za dużo nie mówią [widać tylko falujące obroty], ponieważ logi dla silników Pb robi się tylko dyn. do odcięcia Zacznij od doprowadzenia przepustnicy do porządku... 00561 - Mixture Adaptation 09-00 - Adaptation Limit Surpassed Tu właśnie sterownik prosi o adaptacje...ale najpierw ją wyczyść Po tym zabiegu wskazania pozostałych czujników np.sondy zmienią się diametralnie uwierz Mi Pozdrawiam Paweł Kaszpirowski Cieszę się razem z Tobą Pozdrawiam serdecznie Paweł
-
Spoty Olsztyńskie
Kolosalna ... szybciej się "wkręca" ze wzgl. na większą ilość łopatek na wirniku ...
-
[B5 AFN] Adaptacja Przepływomierza
A co to za firma Nie wierze że te auto jeździ na tym lmm :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów (po zakupie auta) nowe logi
W Twoim wypadku nie pomoże... ale nie zaszkodzi Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AFN] Adaptacja Przepływomierza
Na to poradzić mogę tylko jedno i
-
[B5 AFN] Adaptacja Przepływomierza
Może... jakiej firmy? podaj nazwe i numer wybity [ nadrukowany ] na niej Napisz jeszcze w jakim to celu wymieniłeś lmm. Jeżeli posiadasz jeszcze stary to wymień i zobacz czy nastąpi porawa ... ot tyle odemnie Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Adaptacja Przepływomierza
Przepływki się nie adoptuje wymieniasz i tyle Założyłeś nową czy używke??? [regenerowaną] i czy dedykowaną do twojego silnika? Zrób kpl.logów,wrzuć do działu diagnostyka a My powiemy co boli Twoją niunie Pozdrawiam Paweł P.S. jak zrobić logi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0
-
[B6 AVF] Proszę o analize logów
To ciesz się z jazdy ew. tylko EGR j.w. reszta zdrowiutka Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Proszę o analize logów
Pewnie EGR podcieka...ale działa prawidłowo jak chcesz mieć suchy silnik to go wymień[koszt niemały] lub zaślep czego nie polecam,ale można z tym żyć Co do lmm. to go nie czyść mierzy OK. najpierw wymień filtr powietrza Pozdrawiam Paweł