Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Też to zauważyłem, a jest możliwość ustawienia tego czujnika? na razie nic nie rób z czujnikiem RSW...zacznij od poprawnego ustawienia kąta początku wtrysku potem zrób screna z grupy 001
-
[B6 AKE] Świecące się świece żarowe
Domniemywam że będzie błąd 0550 ... reszte znajdziesz na forum Podłącz kompa,zrób log grupy 004 norm. i BS. W tym przypadku poczekaj z dynamicznymi mało prawdopodobne a ten to chyba z VAGIEM w głowie :gwizdanie: możliwe ale wtedy dojdzie jeszcze jeden błąd Pozdrawiam Paweł
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Tak ale w trybie BS U Ciebie jest tak: 0.01 039 029 000 016 100 203 057 184 149 141 Pozdro P.S. Autko pewnie kiepsko pali...
-
Spoty Olsztyńskie
Przepraszam Michale,trochę choruje dopadła Mnie grypa Leże w domu i leczę się prochami Zadzwonię do Ciebie w tygodniu Pozdrawiam serdecznie Paweł P.S. autko po adaptacji chodzi lepiej??? pali się check engine?????
-
Spoty Olsztyńskie
Pozdro chłopaki Jak Grzesiu,zgłębiłes temat ADP
-
Spoty Olsztyńskie
Przepraszam bardzo ...zarobiony jestem Ostatnio nawał roboty,ale już jesteśmy namówieni na czwartek. Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie Paweł
-
[B5 AFN] AFN Automat - Prośba o podanie kodowania ECU.
Wystarczy poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_1z_potrzebne_kodowanie_sterownika_silnika_1z-t50241.0.html;msg545617#msg545617
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
A jakie logi... Ja nie widzę żadnych logów :cool1:tylko błedy 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent niedoladownie ...bądż przeładownie rozwiązaniem są logi [03 08 011] 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-10 - Faulty - Intermittent Słabiutkie aku Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AKN] Jak zwiększyć obroty????
eeh ...Poniewarz wolne obroty ustawia się w adaptacjach na kanale 02 Zresztą dla przypomnienia i edukacji: I użyj w końcu opcji "szukaj"
-
[B5 AKN] Jak zwiększyć obroty????
na 99% bedzie potrzebny login ... ale najpierw niech sprawdzi ten 1% ... Nawet na 100% 26242 26262 lub 26261.... to są loginy ....jeden z nich na pewno zadziała no i opcja szukaj...http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t105499.0.html;highlight=dawka+startowa u Siebie zrób to na kanale 02 Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AFN] Problem z podłączeniem grupy bass setting
Zarejestruj VAGA ....będziesz miał BS
-
hex can usb
\zajrzyj do działu sprzedam... http://www.a4-klub.pl/smf/all_interfejs_vag_hex_usb_70401_en-t106670.0.html
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów (AFN)
EGR pracuje dobrze ....a gdzie 011 BS o kture prosiłem A po co? obydwa zawory pracują Sugerowane Pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
Siemanko Nie musisz mnie namawiać , bo już się zdecydowałem ... Będę z Marzenką : - )) hihi . Pozdrawiam . Grzesiu zabierz Monikę . Ew. Gay Party co w 100% popieram...
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów (AFN)
Zrób logi BS grup 003 -[chodzi o pracę EGR-a] 011 [sterowanie kierownic oraz praca zaworu N75] Poszukaj dziury w dolocie Posprawdzaj opaski na przewodach dolotu ew. podociągaj.... Pozdrawiam Paweł Na razie zostaw w spokoju Bardzo dobry pomysł
-
Spoty Olsztyńskie
Nie pytałeś,nie dzwoniłeś...ja Zbysiu wróżką nie jestem Pozdrawiam ...no i zalataj czasami
-
Spoty Olsztyńskie
Jeżeli chodzi o termostat do TDI to posiadam ORI od Palmowskiego Oddam za 50% ceny dla Naszego Klubu
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów
Co do kąta początku wtrysku potrzeba 000 BS no i statyczne ..... Generalnie zastosuj się do zasad na tym forum i zrób porządne logi.... Mała podpowiedż - logi w automacie robimy na drugim biegu od samego dołu Czyli ....wpinasz 2 i kapeć w pdłogę Pozdrawiam Paweł P.S. wpisz w szukajkę "logi automatem"
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
immo nie zgłasza błędu licznik też.... gdyby zablokował ECU zapisał by błąd,czyż nie tak? masz jakiś pomysł? Ja myśę że to kabelologia a w najgorszym wypadku wysrało się ECU ;(
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
Dzięki Tomku Jak zwykle można na Ciebie liczyć W wolnej chwili sprawdzę tę kabelkologie i dam znać o rezultatach. Dodam jeszcze że kolega ma również problem z licznikiem.Prawdopodobnie pada profesor. Autor wątku pisał o tym w innym poście,w tej chwili nie mogę znależć linku. Może tam szukać przyczyny Pozdrawiam Paweł.
-
Spoty Olsztyńskie
dobra bez urazy :wink4:niech odpala dopuki się nie wysra do końca... wtedy będzie można znależć usterke na 100%... a nie szukać w doopie mózgu Pozdrawiam i ide spać..... jutro walka z turbiną w golfie IV [poprzeczny silnik, turbina z kolektorem
-
Spoty Olsztyńskie
A jutro przestanie i znowu będziesz h*ja......i sadził
-
[ALL] pojawiają się i znikają błędy,gdzie przyczyna?
Witaj Czy coś się dzieje ze skrzynią...szarpie przeciąga biegi... sprawdż wszystkie połączenia przy skrzynce... kostki lubią się zafajdać [przepłukaj jakimś kontakt spreyem] Sprawdż także czy sterownik od skrzyni nie pływa w wodzie.... zapodaj pełen opis błędu... to co wypluł vag [tylko w orginale] najlepiej zrób screna. Pozdrawiam Paweł P.S. twoja skrzynia to AG 4 czy tak?
-
Spoty Olsztyńskie
no i ode mnie Paweł, wszystkiego najlepszego ,PS, wypijemy nie długo. Dzięki ale zanim wypijemy[czytaj uwalimy się] musimy doprowadzić twoją furmanke do pożądku
-
Spoty Olsztyńskie
A konkretnie to 29 wrzesień a co Mi tam i tak czuje się jakbym miał 20 Dziękuje bardzo Zbychu :> Pozdrawiam