Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B5 ADR] Prośba w odczytaniu logów
wrzuć tu......http://www.postimage.org/
-
[B5 ADR] Prośba w odczytaniu logów
ale jakie logi? wrzuć jeszcze raz
-
[B5 AHU] Wibracje auta (skrzynia aut.) - sprzęgło hydrokinetyczne
Witaj czy auto poszarpuje przy zmianie biegu z 3 na 4 .... czy efekt wibracji wg. odczucia to tzw. jazda po tarce? [podczas przełączania biegu] jeżeli tak się dzieje to mam pewne teorie ale rozwązaniem będzie podpięcie autka pod vaga....[kompa] zrobienie logów dyn. grupy 000 001 005 Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Witaj zrób 011 BS oraz 011 dyn pogdybamy zrób 2 próby [nie pięć ] wystarczy :decayed paszczą troche za mało
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Bora 1.9 AGR - 90KM)
ale u ciebie się nie zacina... pozatym nie...
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Bora 1.9 AGR - 90KM)
mogę... ale nie zawsze sterownik na to pozala.... zrób screna bloku 001 i wklej do wątku...zobaczymy ile wynosi potem będziemy ew,korygować kończy swój żywot ,czas pomyśleć o nowym...zwłaszcza na zime zalecam kupno w ASO
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Bora 1.9 AGR - 90KM)
przepraszam troce się zagalopowalem za dużo tego co do kąta początku wtrysku to zrób 000bs temp silnika 90*C Spójż na 003 BS jest dobrze.... palenie na ciepło nie ma nic wspólnego z kątem początku wtrysku
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Bora 1.9 AGR - 90KM)
Witaj zróbcie jeszcze 011 BS bo jakoś chyba się gdzieś zawieruszyły :gwizdanie: kiedy wymieniany filtr powietrza? chyba kwalifikuje się do wymiany z zamieszczonych logów nic złego nie wynika ale napiszę więcej jak zobaczę 011BS Pozdrawiam Paweł nie rozumiem ....proszę jaśniej... który rok auta ..może przydałaby się korekta mapy mapy dawki startowej... a nawet napewno AGR-y maja taka wade i korekta mapy na bank pomoże możesz spróbować z poziomu vaga dać max dawke startową może pomoże
-
[ALL B5] lapka AIR BAG na czerwono, logi z VAG do analizy
Witaj na początek pytanie ,czy ktoś zdejmowal kierownice jak nie to zdejmij poduche z kierownicy i sprawdz przejście na taśmie [prawdopodobnie tu tkwi problem...do wymiany] Pozdrawiam Paweł ps. przed zabiegami odłącz akumulator [zapisz kod radia ]
-
[B5 AFN] Prośba wielka o ocenę logów
Oj kolego Użyj w końcu opcji tu piękny opis http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html;msg134497#msg134497 P.S. widze że vaga odpaliłeś..... tylko zrób logi jeszcze raz ...koniecznie pojedyncze grupy[chodzi o szybsze próbkowanie] u Ciebie jest co ok. 2s...to za długo. Przejżyj logi kolegów... długość loga i odświerzanie[próbkowanie]
-
[B5 AVG] Wyciek oleju w dziwnym miejscu
Witaj Rafał masz dziure w dolocie w standardowy miejscu Wyjmij ten wąż i sprawdż czy nie jest dziurawy lub sparciały..... jak będzie cały do dociągnij opaski.... jak dziurawy to wymień... ot i cały problem to samo co wyżej... olej w dolocie to standard [czyt..niewielka jego ilość] a wyciek z nieszczelności... Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AFN] Proszę o pomoc w analizie logów
opróżnij wnętrze kata a obudowe zostaw.....będzie OK
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
noo troche małe....poczytaj FAQ diagnostyki.... potrzebujemy000 003 08 011 dyn. do tego BS 000 003 004 011 to dla turbinki .....a reszta Ciebie nie interesuje????? zrób kpl. logów będzie jasność
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Przemek ma racje...posłuchaj doświadczonego Kolegi i wymieniaj natychmiast rozrząd to nie żarty pozdrawiam Paweł.
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów
Witaj zle logi.....pewnie będzie kosz ale .....z tego co widać to to czujniczek do wymiany[G62 pokazuje ponad 96*-chyba bzdura]i do tego błąd turbinka nie dmucha..lub dmucha w atmosfere[sprawdzić dolot pod wzgl. szczelności] generalnie i tak za dużo napsałem temat zapewne wyląduje w koszu pozdrawiam Paweł
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Rafale.... spore wachania ciśnienia musisz jeszcze popracować nad turbinką reszta OK P.S. moim zdaniem kłopotliwy jest przegląd twoich logów.....
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów statycznych
przecież Kolega napisał poza tym log004 został źle zapisany.... reszta będzie wiadoma po dynamicznych Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AFN] Proszę o pomoc w analizie logów
możliwe ....choć mało prawdopodobne
-
[B5 AFN] Proszę o pomoc w analizie logów
na 100% coś musiałeś pomylić włącz 011BS i sprawdż czy w wężyku jest podciśnienie..... no miałem chwile to bazgrnołem co nieco
-
[B5 AFN] Proszę o pomoc w analizie logów
Witaj turbinka słabiutko dmucha...[wolno się rozkręca] do sprawdzenia : wszystkie wężyki podciśnieniowe[sterowanie VTG-N75] wszystkie węże i opaski dolotu[turbo intercooler kolektor ssący]pomocne mogą być wycieki oleju w miejscu nieszczelności kolektor ssący sprawdzić pod względem drożności[czarny nalot wewnątrz] sprawdzenie drożności zaworu EGR[nieczytelny log 003 BS] rozważyłbym wycięcie katalizatora wątpię termostat do wymiany zwiększyłbym dawkę na wolnych [tak na ok.3mg] reszta po doprowadzeniu ciśnienia doładowania do normy..... Pozdrawiam Paweł P.S.log 011BS praktycznie niewidoczny-do poprawy
-
[ALL B5] Błąd 01268
Witaj przyczyną tego błędu mogą być: - brudny filtr paliwa...nie zalałeś ostatnio jakiegoś gnoju trefnego - przetarty przewód w instalacji do pompy VP - zamontowany BOX... - uszkodzony bądż zasyfiały nastawnik - uszkodzona pompa wtryskowa jak posiadasz vaga to zrób logi bloku 001 [temp płynu 90 stopni] i nam zaprezentuj Pozdrawiam Paweł P.S. przyczyn szukaj w kolejności którą podałem
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
tak myślisz :mysli:a czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl... doładowanie chyba jest seria niewprawne oko :>...nie żartuj może się myle,ale czy w 004stat.wysterowanie pompy nie powinno być w granicy 100.2 myślę że rozrząd w tym autku był robiony na tzw.farbkę lub nierobiony był wcale.... no ale kolega prosil o ocene LMM oraz EGR. Proponuje poczekać ...może do tematu dołączy Piotruś Pozdrawiam serdecznie Paweł
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
przepływka tnie dawki w całym zakresie...kiedy wymieniany filtr powietrza? możesz spróbowac ją wyczyścic...instrukcje znajdziesz w warsztacie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t50468.0.html;highlight=czyszczenie+przepływomierza logi dla egr nieczytelne[przynajmniej u Mnie] Pozdrawiam P.S. do poprawy statyczny kąt wtrysku... to tak na szybko..
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
wymień sam termostat,po co czujnik [myśle że chodzi ci o czujnik temp] generalnie odradzam kupno na allegro .... zakup tylko w ASO Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Witaj masz problem z turbinką....do czyszczenia lub regeneracji...[kierownice stoją ] Pozdrawiam Paweł P.S. sprawdź jeszcze wszystkie wężyki podciśnienieniowe [grucha przy turbine...N75]czy nie są sparciałe lub dziurawe poprawiłbym jeszcze stat. kąt wtrysku[nie ma to wpływu na Twój problem...]tak proforma... do tego termostat niedomaga lub niedogrzana furmanka...