Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B5 1Z] Dziwna wartość dawki paliwa
Witaj czy te screny z kanału 01 i 05 są bez twoich modyfikacji chodzi mi o wartości adaptacji... u Ciebie widzę jakieś 128... :mysli:a gdzie są wartości zapisane ps .ori wartości to 32768...o ile się nie mylę
-
[B5 AFN] Pierwsze logi - prośba o analizę
Na moje krzywe oko kąt mam 61-64 pozycja 2 blok 00BS masz dobre krzywe oko jak dobrze odpala i chodzi "miękko"to zostaw....
-
[B5 AFN] Pierwsze logi - prośba o analizę
poza kąkem wtrysku[000BS] logi wyglądają ewentualnie dawka na wolnych....ale nie koniecznie[001] oraz termostat... Pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
siema jak będziesz miał problemy to wal do mnie 609 199 409 od 9.00 Pozdrawiam serdecznie Paweł
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
myśle że nie pójdżie 97 r. BS. śmiało...jest taki sam zostaw mechaników...podjedż no spocik w Swoim regionie.Napewno pomoga
-
[ALL B5] Proszę o analizę błędów
Przemku z całym szacunkiem.....czy napewno drugi błąd [map sensor] tradycyjny notlauf turbine pracuje...
-
[ALL] Interface diagnostyczny HEX-USB+CAN
zrobisz nim praktycznie wszystko.... opis masz w linku który podałeś...
-
[ALL] Interface diagnostyczny HEX-USB+CAN
prawda ....sam tego doświadczyłem aktualizacja poszła automatycznie po połączeniu z netem[zapomniałem wyłączyć wifi] no i pozdrawiam i polecam ori vcds naprawde spoko
-
[B5 AFN] Brak mocy - załączam logi turbo i przepływomierza
poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html
-
[B5 AFN] Brak mocy - załączam logi turbo i przepływomierza
dziura w dolocie...jakie błędy w sterowniku? do sprawdzenia:węże gumowe...opaski...oraz wężyki do N75... ps. szukaj zaolejonych miejsc na wężach od dolotu...tam będzie nieszczelnośc. zamieść komplet logów
-
[B6 AWX] Analiza logów - proszę pomóżcie
logi nieczytelne....
-
[ALL B5] Tryb awaryjny ASB
nie zredukuje.... kapeć w podłogę pow. 1500obr/min
-
[ALL B5] Tryb awaryjny ASB
logi w awaryjnym możesz uszkodzić skrzynie logi dla ASB robimy na 2 biegu ps. użyj szukajki.... wpisz "logi automatem" np...... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15827.0.html;highlight=logi+w+automacie nie szukaj.........
-
[ALL B5] Problem z komunikacją licznika
napisz co to zmieni ... pewnie nic... albo napewno nic napewno... dlaczego.... troszkę jaśniej
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Sharan)
sorry a dokładniej 004przeglądałeś?? mam także pewne podejżenia co do 011... :gwizdanie: co o tym myślisz ps.sharan z motorem????? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- sory pisałeś o rozrządzie
-
[ALL B6] Jak to jest z Basic Settings po wymianie LMM i EGR ?
nie nic
-
[B5 AFN] Przeładowanie, odcięcie turbiny przy 2800 obr.
nie przeszkadza bo i tak nie dojdzie-tryb awaryjny... BS robi się na wolnych....tak ja zauważył kolega Mario Podczas trybu BS obserwuj sztange sterującą kierowniczkami ..... musi poruszać się w pełnym zakresie pracy,tj.ok15...20 mm.[góra-dół] Bez tego bylibyśmy bezrobotni....
-
[INNE] Trudny rozruch na gorącym silniku
zrób 004 na jałowym i 023 na jałowym...zobaczymy
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Passat 1,9TDi 90KM)
tak jak prośiłem 007 na zimnym.......najlepiej rano najlepiej outpust test.....porównac i przedstawić ...
-
[B5 AFN] Przeładowanie, odcięcie turbiny przy 2800 obr.
zrób 011BS[jak pójdzie]
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Passat 1,9TDi 90KM)
termika do naprawy ....[termostat szmelc] N75 coś niedomaga ....[sprawdzić wężyki ] po doprowadzeniu termiki auta do porządku zapraszamy z resztą logów.... 008 dyn. oraz 007 na zimnym i rozgrzanym silniku. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wtrysk sterujący
a gdzie te logi....
-
[B5 1Z] Problem z przepływką i wtryskami
Właśnie oto mi chodziło. Jest jakiś inny sposób niż wydłużenie sztangi? w 1Z nie ma......chyba że soft
-
[INNE] Proszę o analizę logów Audi A3
poczytaj...http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_wartosci_blokow_adpadraeb-t22138.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61441.0.html;highlight=logi+benzyną pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wtrysk sterujący
nic nie pstrykał a mało tego mówią ludzie ze można sprawdzić wtrysk sterujący tak ze daje sie silnikowi 2500 tys/obr i stuka w niego i niby ma przerywać silnik podczas stukania u mnie na wadliwym wtrysku nie działo sie kompletnie nic!!!!!!! BZDURA..... nie pisz takich żeczy .....czyta to ponad 2500 tys. użytkowników