Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PAWEL69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PAWEL69

  1. Witaj Zbynio Co takiego uczyniłeś :gwizdanie: Kupiłeś nową turbawee czy co Pochwal się Nam tu szybciutko
  2. poczytaj.......http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t48839.0.html;highlight=montaż+centralnego+zamka to chyba rozjaśni problem jeszcze to.....http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_domykanie_szyb_z_pilota-t18219.0.html
  3. Gratuluję sukcesu Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Swiąt ps. Jesteś już w kraju?
  4. :hi: Wesołych wszystkim użytkownikom
  5. Zbyszku.....bądż wyrozumiały ....wybaczmy ....kolega w strasznym stresie Austria i takie problemy.... PS. znam przypadek z PW.
  6. W Olsztynie za dużo świateł Tak to prawda przepraszam za OT Pozdrawiam serdecznie
  7. no co.... w końcu trzeba i tutaj zajrzeć co do zderzaka to nic nie załatwiłem....czekam do lata :naughty:będzie poliftowy + zenon no i oczywiście spryski Pozdrawiam serdecznie całe towarzycho i zapraszam na małą czarną w wolnej chwili :>
  8. -> Panel sterowania/system/sprzet/menedzer urzadzen/ - w kontrolerach USB - USB Serial Converter - w portach COM i LPT - USB Serial Port sprawdż jaki numer portu COM (USB Serial Port) przypisał system i taki sam wybierz w programie. Jeżeli zdarzy się systemowi przypisać port COM spoza zakresu (np. COM10, COM5 itp.) wtedy należy zmienić ustawienie USB Serial Port ręcznie: -> Panel sterowania/system/sprzet/menedzer urzadzen/porty (COM i LPT)/ USB Serial Port/Port settings/Advanced/ wybor portu com [najlepiej 1] Pozdrawiam Paweł PS. ze screna wynika że fejs nie przeszedł pozytywnie testu [jaki vag i jaki fejs]
  9. to tylko IC sam zamawiam u nich części...chyba z lenistwa bo dowożą ale uwierzcie Mi,nieraz po trzy razy te same
  10. niech cytuje ... no nic nowego nie powiedzą moje "cytaty" Generalnie autko zdrowe [oprócz 023' date=008] BIP-y... filtr powietrza..[pisalem na PW.] niech cytuje ... a co ? sprawdzasz Mnie
  11. A po co regeneracja Wyczyśc turbawke...+ dynamiczna jazda....będzie ps. w wielu zakładch regenerujących turbawki, regeneracja polega na czyszczeniu kierowniczek vtg .... a płacisz za..... [wielkie nazewnictwo]...REGENERACJE TURBINY BTW -to tylko moje zdanie... :decayed: AWX... PSJ ...wielce nie wskazane
  12. Dzisiaj zrobiłem reszte....zaraz kolega wstawi..tak myślę Pozdrawiam serdecznie
  13. No Grzesiu czekamy... Tylko nie cytuj Moich sugesti z PW. PS.obrobiłeś już??? no nie było.. ewentualnie filtr powietrza[003]aaaaaaaaa jeszcze nie ma..
  14. znakiem tego jest do wymiany.... ale najpierw sprawdż kabelki http://www.a4-klub.pl/smf/ajm_awx_avf_avb_lokalizacja_czujnikow_oraz_elementow_wykonawczych-t45015.0.html;msg493247#msg493247 najpierw spróbować rozruszać....potem ewentualne czyszczenie wymiana to ostateczność.... Pozdrawiam Paweł ps. zróbcie 023 stat. to tak z ciekawości,a jeżeli nie sprawi to problemu to może i dynamiczne.....
  15. Witam Chyba jednak nie.... kierownice VTG przycinają się....drugi log 011 wygląda lepiej. zróbcie jeszcze ze cztery razy a pewnie będzie jeszcze lepiej [pojeżdzić dynamiczniej pracując prawą stopą] Pozdrawiam serdecznie PS. zróbcie 023 stat.
  16. mile_end na 329 stronie podobny kawał zaproponował no i wielkie halo.... dostałem na emeil to wkleiłem....przecież nie muszę wszystkiego czytać Popieram
  17. rozrząd w TDI jak we wszystkih motorkach....robi się na blokadach jak na przysłowiową ''farbke'' u ciebie jest prawie dobrze.... :gwizdanie: Zadna nowość :wink4:tak ma być...[czy fajne] tak... zresztą co tu pisać.... pchnij kąt w granice 55-60 będzie luksio
  18. Gościu pracuje wieczorami na stacji benzynowej. Nuda jak .... Pewnego razu wchodzi tam klient w czarnym garniturze, czarnej koszuli, czarnych laczkach, z czarnym neseserem w rece. "Jak nic - James Bond" - myśli sobie pracownik. "Bond" w tym czasie bierze jakieś drogie wino i zastanawia sie nad wyborem prezerwatyw. Wybiera w końcu Durexy Extra Safe (koneser!), podchodzi w milczeniu do kasy, wyciąga stówkę, kładzie na ladzie. Pracownik wydaje mu resztę i w tym momencie wpada wymalowana siedemnastka i wola: - Proszę księdza - i jeszcze chipsy!
  19. Witaj masz piękny opis co do ustawienia ...http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10913.0.html;highlight=ustawienie+kąta+wtrysku 000 BS druga kolumna nie licząc TIME STAMP..... u Ciebie wartość 38. PS. widzę że VAG sprawuje się dobrze
  20. lub żaluzje stoją dęba zrób dyn.011 ..... pozdrawiam
  21. nie chodzi tylko o dawkę.....ale o całą adaptacje kturą zamieściłeś w screnach ja takie cuś pierwszy raz widzę poczekajmy na kogoś doświadczonego w tych sprawach
  22. To się ustawia VAGiem czy mechanicznie. Przejmowac sie tym czy to szukanie dziury w d....? a mogło nie być nudno Pozdrawiam serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.