Treść opublikowana przez PAWEL69
-
Spoty Olsztyńskie
Dzięki Zbyszku kiedyś na pewno a może zalatam na najbliższy narazie nic nie obiecuje :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Witam kolegów to duży problem, na tyle duży, że bez chyba wydania kapuchy się nie obędzie no Marku nie aż taki wielki problem Vag tacho i po bólu Grzesiu napisz do kolegi Tomka [grzanek 85] ...napisze Ci na pw jak tego dokonać kiedyś mialem problem z sharanem [immo] no i Tomcio pomógł Pozdrawiam wszystkich serdecznie
-
Strefa Śmiechu
Czterech kumpli spotyka się po wielu latach. Zaczynają opowiadać o starych czasach. W międzyczasie jeden z nich idzie zamówić coś do picia, natomiast pozostali zaczynają rozmawiać o swoich synach. Pierwszy mówi: jestem taki dumny z mojego syna. Zaczął pracę jako goniec, wieczorowo skończył studia. Po paru latach został dyrektorem, a następnie prezesem firmy. Stał się taki bogaty, że swojemu przyjacielowi na urodziny podarował super luksusowego Mercedesa. Drugi opowiada: Ja też jestem bardo dumny z mojego syna. Zaczął pracę jako steward w samolocie. Po niedługim czasie stał się pilotem. Założył spółkę z paroma wspólnikami i otworzył własne linie lotnicze. Dzisiaj jest tak bogaty, że swojemu przyjacielowi na urodziny podarował mały samolot dwusilnikowy Cessna. Trzeci opowiada: Nie wyobrażacie sobie jaki ja jestem dumny z mojego. Studiował inżynierię. Otworzył firmę budowlaną i zarobił miliardy. Pomyślcie, że na urodziny swojego przyjaciela podarował mu cudowną willę z basenem 1500 m kw. W międzyczasie wraca czwarty kumpel i pyta o czym rozmawiali. Odpowiadają, że o synach pytając go o jego syna. Mój syn jest gejowskim żigolakiem. Utrzymankiem bogatych gayów. W ten sposób zarabia na życie. Przyjaciele: - Biedaczek, jakie nieszczęście. Jakie tam nieszczęście, cudownie mu się żyje. Wyobraźcie sobie, że w tym roku na urodziny od swoich trzech klientów-pedałów dostał: Mercedesa, prywatny samolot i willę 1500 m kw. z basenem. A Wasi synowie co robią ciekawego? W pierwszej klasie pani wita nowych uczniów i zauważa że trzech jest identycznych. - Czy wy jesteście trojaczkami? - Tak - odpowiadają dzieci. - A jak się nazywacie? - Krzysio - mówi piskliwym głosem pierwsze dziecko. - Zdzisio - mówi piskliwym głosem drugie dziecko. - Władysław - mówi grubym basem trzecie dziecko. Pani pyta - A dlaczego wy dwaj macie takie cienkie głosy, a tytaki gruby? - Bo mama miała tylko dwie piersi, więc ja musiałem pić browar. Para zakochanych siedzi w kinie w ostatnim rzędzie. On: - My już tu ponad godzinę siedzimy, a ty mnie nawet nie pocałowałaś Ona: - Przecież dopiero co ci lodzika zrobiłam !?!?! - Mi ???? - Synku, jesteś taki niegrzeczny, weź przykład z tatusia - Mama, ale tata siedzi w więzieniu... - Tak, ale niedługo wyjdzie za dobre sprawowanie! - Stary, mam do ciebie prośbę - nie przychodź do mnie więcej w gości. Po twojej wizycie zginęły nam pieniądze. - No coś ty! Chyba nie myślisz, że to ja ! - Eeee, wiem, że nie wziąłeś, bo je potem znaleźliśmy. Ale taki niesmak pozostał. Na kolejne igrzyska w starożytnym Rzymie, postanowiono przygotować jakiś nowy, za***isty numer. Najlepsza wśród propozycji okazała się walka murzyna z lwem, przy założeniu, że lew, po krótkiej walce, rozszarpuje murzyna, ku uciesze zgromadzonej publiczności. Wybrano więc odpowiedniego lwa, odpowiedniego murzyna, ale tuż przed walką organizatorzy zaczęli zastanawiać się, patrząc na murzyna, czy aby taki wielki i umięśniony murzyn, nie da rady lwu. Po krótkiej naradzie postanowiono zakopać go do pasa w ziemi, w celu obniżenia szans na wygrana. Lecz kiedy popatrzono, do połowy wkopanego w ziemię murzyna, wydał im się jeszcze większy, więc wkopano go w ziemię po szyję...... I tak rozpoczęła się walka. Tłum szalał z radości. Z klatki wypuszczono wielkiego, wygłodzonego lwa, który kiedy tylko zobaczył głowę murzyna, ruszył do ataku. Przerażony murzyn w ostatniej chwili przechylił głowę, lew potknął się, walnął łbem o bandę areny i legł nieprzytomny. A wtedy rozwścieczony lud zaczął krzyczeć: - WALCZ UCZCIWIE CZARNUCHU!
-
[INNE] Prośba o anlizę logów 1Z
no nie obcina masz dziure w dolocie ...lub sztanga od zaworu upustowego do poprawki stary poczciwy 1Z ....jak Ja je lubie[sugeruje podmiane N75]-dla zasady
-
[INNE] Prośba o analizę logów AFN
przecież oceniamy motor a nie markę...
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów ,silnik dziwnie pracuje na wolnych obrotach.
boja sie ... A kogo Myśle że będą zbędne .... ale jak władza nalega to będą Pozdrawiam Paweł oj spanki ty to zawsze coś :> komplet Grzesiu komplet....
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów ,silnik dziwnie pracuje na wolnych obrotach.
Witaj Grzegorzu z tego co zamieściłeś [a to nie wszystkie logi] nie wynika nic złego... albo wstaw resztę logów ...albo podjedż do Mnie jutro to oblukamy temat Pamiętasz ...po kupnie byłeś [ktoś grzebał w adaptacjach...pewnie nie bez podstawy ] Pozdrawiam serdecznie Paweł P.S. jeszcze nie miałem zaszczytu gościć klubowicza oczywiście nie licząc Marka[vip]
-
[INNE] Prośba o analizę logów AFN
oby wszystkie były takie ... normalnie aż chce się przejżeć i ocenić... sory za OT ale naprawdę wykonane i opisane jak należy Brawo
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (zawór N75 + przepływka)
tak...jeszcze możesz dla spokojości podstawić drugi N75 i sprawdzić poprawność podłączenia podciśnień...ale wątpie w skuteczne efekty
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (zawór N75 + przepływka)
ssie dobrze -ale dmucha słabo ....kierowniczki do czyszczenia...[turbina na stół] licho jest z turbinką
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (zawór N75 + przepływka)
jak masz możliwość to podmień przepływke... te logi nie na wiele się zdadzą ....turbulum nie ma się czym napędzić z powodu braku moczu po podstawieniu nowego lmm. zrób logi,wtedy oblukamy temata Pozdrawiam Paweł
-
[B6 AVF] Obroty silnika
albo 861 .... a dla AFV[pompki] 903 obr/min to jak najbardziej prawidłowe wskazania
-
[B5 AFN] Proszę o analizę grupy 11 log dynamiczny
podmień N75 wypełnienie tego zaworu oscyluje w granicach 94 % a reakcji żadnej,ciśnienie cały czas rośnie kto podłączał podciśnienia...
-
[ALL B6] Proszę o analizę błędów
Witam słaby sygnał z kluczyka ...sprawdż pętle indukcyjną,przeczyść styki. do sprawdzenia także napięcie aku. można wyczyścić klemy oraz styki na przewodach od aku[oczka] Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AHU] Wibracje auta (skrzynia aut.) - sprzęgło hydrokinetyczne
Witajcie Pewnie mechanior wykasował błędy.... no i się niedoczekaliśmy i to co myślałem pozostanie tylko domysłem a Mnie i owszem..... skrzynia się nie naprawiła sama...ponieważ nie była uszkodzona...tak myślę Niekoniecznie... no właśnie i znowu nasuwa się prośba o logi przed ''samonaprawą " teraz pytanie do kol/hermesso Czy objawy ustały po zatankowaniu gnojówki na innej stacji paliw niż zwykle... Czy objawy wystąpiły po zatankowaniu................na innej stacji niż zwykle... Czy wymieniłeś filtr paliwa lub powietrza... Czy grzebałeś coś przy przepływce... Pozdrawiam Paweł. a za brak logów ..... :bicz3: naprawdę bardzo dużo powiedziałyby o stanie auta, no i oczywiście AG4
-
[B5 AVG] Nie mogę sprawdzić błędów od ABS
z tym autem nie pójdzie....lekarstwo to vag704...i w góre
-
[B5 AHU] Proszę o ocene logów
a skąd wiesz z logów wynika dokładnie coś innego przeplywka słabnie na wyższych obr....ale i turbulum sie kiepsko zbiera :gwizdanie: [chociarz to AHU] zrobić kpl.logów i będzie jasność. Pozdrawiam serdecznie Paweł
-
Spoty Olsztyńskie
oj tam tak mnie sie napisało :decayed: generalnie gratki dla Grzesia :decayed: tak dawno w spotach nie uczestniczyłem ja to techniczny jestem
-
Spoty Olsztyńskie
noooo gratki za czerwień KLUBOWICZU :decayed:
-
[B5 AFN] Utrata mocy i zmiana głosu silnika podczas jazdy
- [B5 AFN] Proszę o pomoc w analizie logów
nie i tu szukałbym przyzcyny sprawdż jeszcze raz podciśnienia- [B6 AYM] Błąd połączenia ze sterownikiem silnika
http://www.a4-klub.pl/smf/all_ajm_awx_avf_avb_v6_tdi_lokalizacja_czujnikow_oraz_elementow_wykonawczych-t45015.0.html drugie foto poz.9... na przyszłość poszukaj wpisz w szukajkę-czujnik ciśnienia doładowania- [B5 AHU] Przekaźnik świec żarowych
migająca kontrolka świec żarowych to informacja że coś złego dzieje się z autkiem rozwiązaniem problemu będzie podpięcie pod VAG-a zczytanie błedów i usunięcie usterki niepotrzebnie- [B6 AYM] Błąd połączenia ze sterownikiem silnika
Myślimy żebyś te logi zapisał i wkleił na forum....- [B5 AHU] Wibracje auta (skrzynia aut.) - sprzęgło hydrokinetyczne
ponawiam swoją prośbe o logi 000 001 dyn. robione na 2 biegu z sandałem w podłodze proszę też o zrzut ekranu[screna] kanału 001 na jałowym i 000BS. zobaczymy czy potwierdzą sie moje domysły P.S. też mam automat AG4.... Pozdrawiam serdecznie Paweł. - [B5 AFN] Proszę o pomoc w analizie logów