Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B5 1Z] Problem z przepływką i wtryskami
tak zostaw mały OB w 1Z jest wskazany.....zresztą,wysterowanie N75 wygląda że jeszcze by wydolił....
-
[B5 AFN] Przeładowanie, odcięcie turbiny przy 2800 obr.
:decayed:
-
[B5 AFN] Przeładowanie, odcięcie turbiny przy 2800 obr.
spójż w cyferki....VG jest ok....... wiem rutyna :wink4:i oczopląs Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Błąd centralnego zamka
stary sterownik.... działa chyba Kolega moduł ma w centralce zameczka....
-
[B5 AFN] Przeładowanie, odcięcie turbiny przy 2800 obr.
grucha jest OK....
-
[INNE] Proszę o analizę logów Audi A3
tymbardziej ze w vag-com nie wybierasz silnika tylko sam sobie czyta jaki jest i jak widac pokazało 1.6l R4, odpowiem krótko..... :OMG: Pozdrawiam pewnie nic..... :cool1:koledzy sszukają dziury w doo.....ie...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
- [INNE] Proszę o analizę logów Audi A3
zrobiliśta logi dla DIESLA- [B5 AFN] Wtrysk sterujący
zrób log gr.004 i 013- [B5 AFN] Strasznie muli na 4 i 5 biegu
no nie przesadzaj każdy z tego forum pomoże :decayed:tylko yrzeba czasu......... no zrób te logi... to podstawa diagnostyki .........- [B5 AFN] Przeładowanie, odcięcie turbiny przy 2800 obr.
no nie działają ........ 5s to troszkę długo..... turbo na stół... nic więcej się nie poradzi :cool1 : po logach widać że jednak obsługuje- [B5 AFN] Strasznie muli na 4 i 5 biegu
to nie jest immo tylko odcięcie i tu szukałbym problemu włóż bezpiecznik sprawdz napięcie na N109 ...jak nie będzie to podaj na krótko 12V ale najpierw odłącz ori przewód....[odpal auto] musi zapalić :gwizdanie: sprawdż to dokładnie.. Pozdrawiam ps.chyba powalczymy z tym jutro.... forum strasznie dziś muli- [B5 AFN] Strasznie muli na 4 i 5 biegu
bezpiecznik włożony błędu brak,ale auto nie odpala bezpiecznik wyjęty jest błąd na vagu,ale auto odpala czy dobrze zrozumiałem jeżeli tak jest to jest żle..... masz jakieś odcięcie zapłonu? tak to ten z jednym przewodem,ale jest na pompie....- [B5 AFN] Strasznie muli na 4 i 5 biegu
włóż bezpiecznik i po przekręceniu kluczyka[nie odpalaj auta]sprawdż napięcie na zaworze N109 ten na pompie,ma być 12V- [B5 AFN] Strasznie muli na 4 i 5 biegu
a kontrolki na tablicy gasną głównie chodzi o immo.- [B5 AFN] Strasznie muli na 4 i 5 biegu
podłącz vaga przy włożonym bezpieczniku....sprawdż blok engine i immo.- [B5 AJL] vag kkl usb + vag com jak uruchomic
nooooooo nieeeee zacznij używać opcji :szukaj: :szukaj: :szukaj:troszkę wysiłku...... ja też kiedyś zaczynałem i uwierz mi,że zanim napisałem post z zapytaniem szukałem....szukałem....szukałem... i naprawdę najczęściej znajdowałem odpowiedż na swoje pytania Pozdrawiam i życzę miłej lektury- [B5 AJL] vag kkl usb + vag com jak uruchomic
ale sterowniki do fejsa masz pod USB....czy tak jeżeli działa Ci Polski vag,to wersje 311-2 też musi chodzić :gwizdanie: i BEdzie najlepszy do twojego autka.... o instalacji fejsów i driverów do nich było już na forum sporo.....sam pisałem już chyba ze dwa razy piszę po raz kolejny.... I OSTATNI..... - w przypadku stosowania interfejsu usb instalujemy drivery usb wg. instrukcji: 1) podlaczamy interfejs 2) kiedy system zapyta sie o lokalizaje driverow - wskazujemy katalog na plycie CD lub HDD[najczęściej CD] system zainstaluje je automatycznie. sprawdzamy to w: -> Panel sterowania/system/sprzet/menedzer urzadzen/ - w kontrolerach USB - USB Serial Converter - w portach COM i LPT - USB Serial Port sprawdż jaki numer portu COM (USB Serial Port) przypisał system i taki sam wybierz w programie. Jeżeli zdarzy się systemowi przypisać port COM spoza zakresu (np. COM10, COM5 itp.) wtedy należy zmienić ustawienie USB Serial Port ręcznie: -> Panel sterowania/system/sprzet/menedzer urzadzen/porty (COM i LPT)/ USB Serial Port/Port settings/Advanced/ wybor portu com [najlepiej 1] To tyle..... musi chodzić Pozdrawiam Paweł.- [B5 AFN] Przeładowanie, odcięcie turbiny przy 2800 obr.
poczekajmy Pozdrawiam- [B5 AFN] Przeładowanie, odcięcie turbiny przy 2800 obr.
dobra dobra ... pomylilem sie ... a co nie mozna ... choc z drugiej strony .... można...można' date=' zwłaszcza Tobie,chyba od tych cyferek dostajesz oczopląsów a pójdzie....- [B5 AFN] Przeładowanie, odcięcie turbiny przy 2800 obr.
już napisałem..... zrób jak uważasz no i użyj opcji http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2 wpisz np. : zapieczone kierownice...- [B5 AJL] vag kkl usb + vag com jak uruchomic
do wersji 409..... cytat z aukcji "Współpracuje z programami VAG-COM do wersji 409-1, VWTool, GMTool. "- [B5 AJL] vag kkl usb + vag com jak uruchomic
przeczytaj do końca opis aukcji z której zakupiłeś fejs...... reszta tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_vagcom_jaki_kupic-t4810.0.html Pozdrawiam- [B5 AJL] vag kkl usb + vag com jak uruchomic
nie da rady........- [B5 AFN] Przeładowanie, odcięcie turbiny przy 2800 obr.
Witaj z tego co widać,a mało widać[rozdziałka] :cool1:to żaluzje stoją [zapieczone kierownice turbiny] turbo na stół,do czyszczenia lub regeneracji[tu zdania są podzielone] wybór należy do Ciebie ps. zamieść logi w większej rozdzielczości....wszystkie logi - [INNE] Proszę o analizę logów Audi A3