Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B6 AVF] Temperatura po raz kolejny
to nie duzy fiat. dopoki nie dogrzejesz silnika, cieply plyn omija chlodnice. najlepiej kup pianke izolacyjna i wypelnij nim komore silnika z miska olejowa i chlodnica wlacznie nieeee no pomysł przedni sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja wziąłem 400pln. oczywiście blokadki + vaginka.... to chyba nie dużo za motorek w A4 na dwóch wałeczkach???? :gwizdanie: myśle że cena przystępna
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam kolegę widzę że zmieniłeś autko[to też automat???] ....a ile zaśpiewał jeśli to nie tajemnica Pozdrawiam ps.niedawno robiłem rozrząd w takim motorku myślę że dużo nie wziąłem i ciekawią mnie ceny takiej roboty w waszej okolicy
-
[B5 1Z] Silnik traci moc
Witaj posłuchaj doświadczonego kolegi ... najpierw zrób logi dynamiczne potem wywalaj kaskę nie czujnik lecz zawór... zawór jest umieszczony z przodu silnika po lewej stronie stojąc na wprost auta....łatwiej znajdziesz śledząc trasę wężyków idących od turbinki kończą się właśnie na N75 N75 w twoim przypadkusłuży do sterowania zaworem upustowym przy turbince...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów
Witaj http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_prosba_o_analize_logow_blad_00575_i_max_120_kmh-t33928.0.html;msg396800#msg396800 to troszkę rozjaśni sytuacje N75. lub dziura w dolocie... najlepiej zrób logi... zarejestruj vaga ps. pierwszym błędem się nie przejmuj...ma go co drugi z nas ....oczywiście jak nie ma problemów z paleniem Pozdrawiam
-
[B5 AFN]Interfejs od Polski vag 2.5 i problem z komunikacją z vagcom3.11
też jadę na tych sterach... daj znać jak będziesz w Olsztynie... pomogę uruchomić
-
[B5 AFN]Interfejs od Polski vag 2.5 i problem z komunikacją z vagcom3.11
musi chodzić.....
-
[ALL] Samoczynne zamykanie się samochodu
dokładnie tak.... a teraz pora roku sprzyja takim zachowaniom [elekroliza] Pozdrawiam
-
[ALL] Samoczynne zamykanie się samochodu
Witaj Twój problem tkwi w sterowniku centralnego zamka... Najprawdobodobniej wilgoć Wyjmij ,oceń ,przeczyść.....itd. sterownik znajduje się we wnęce z prawej strony bagażnika Pozdrawiam
-
[ALL B6] Kąt wtrysku 2.5 TDI-gdzie ustawić?
Witaj Choć nie jestem z twojej okolicy,mogę polecić tylko jeden warsztat..... mineralna 26 ...mistrz rogalotti kontakt na forum w dziale Tuning.... wpisz w szukajke Rogalotti Pozdrawiam
-
[B5 AFN]problem z odpalaniem na ciepłym silniku
podepnij vaga i sprawdz jakies błedy vag... gr 000BS no i 004BS
-
[B6 AVF] Posiadaczy AVF'ów lub AWX'ów prosze o log z grupy 023
nie jestem posiadaczem,jytro mam passata B6 z motorkiem AWX...przebieg 216 301 ...kwitowany ASO wkleje po zlogowaniu na ciepłym.... :wink4:
-
[B5 AVG] Kąt wtrysku - logi
i słusznie... zostaw dawke startowa w spokoju .... !!!!! [po cholere chcesz ja zmieniac ?] wedle uznania ...............jak chce ...niech dłubie...
-
O jedną mniej
To już druga u nas
-
[B5 AVG] Kąt wtrysku - logi
podpowie...podpowie pozwole sobie zacytować kolege spanky Pozdrawiam
-
[B5 AFB] Przelany olej, problem ze spalaniem oleju -naprawione:)
sprawdż stan płynu chłodzącego... najbardziej prawdopodobne... mało prawdopodobne wniosek na początek 010 i 011 dynamiczne Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
też podpinam się do pytania czytam i analizuje.... też nie wiem o czym kolega pisze... ale bardzo chętnie się dowiem Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Gdzie znajduje sie czujnik wałka rozrzadu
pewnie tak... ale nie w bloku klimy
-
[B5 1Z] Gdzie znajduje sie czujnik wałka rozrzadu
jak hula to zostaw... błędy klimatronika nie mają nic wspólnego z "czujnikiem poł. wałka rozrządu" zła interpretacja błędu....
-
[B5 1Z] Gdzie znajduje sie czujnik wałka rozrzadu
w naszych motorkach takiego brak.... podaj numer błędu z vag.
-
[B5 1Z] Co to za wężyk, który idzie do ECU
,Witaj ten wężyk...idzie do map sensora w ECU[czujnik ciśnienia],oleju tam być nie powinno. zdejmij wężyk z rury dolotu oraz z ECU i przepłukaj .... znam przypadki zalania komputera olejem ..jak masz jakieś doświadczenie,to możesz otworzyć obudowę ECU i sprawdzić zawartość [olej] Jest też teoria,że czujniki w naszych klekotach są niezniszczalne... Pozdrawiam PS. olej w dolocie = puszczająca turbinka ,ale w niewielkich ilościach nie przeszkadza...[norma]
-
[ALL] dziwny problem przy rozruchu
słuszna uwaga niech kolega sprawdzi,czy na przewodzie idącym do cewki [najcieńszy przy rozruszniku],po przekręceniu kluczyka [na rozruch] pojawia się napięcie 12V ...najprościej podłączyć żarówke...wtedy zaobserwujesz Sam. jeżeli napięcia brak....diagnoza kostka jeżeli napięcie jest...to włącznik elektomagnetyczny lub szczotki
-
[ALL] dziwny problem przy rozruchu
Witaj najprawdopodobniej masz uwaloną kostke pod stacyjką wymień ją szybcitko,bo przyjdzie czas,że autka nie odpalisz ...... i przy okazji rozp..... rozrusznik Pozdrawiam http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_stacyjki_czy_to_skomplikowane-t53494.0.html;msg571140#msg571140 a to lektura ....... Swiece nie grzeją w temp.powyżej 5*C
-
[ALL] Pomoc o wsparcie dla córki jednego z klubowiczy VU w petycji do NFZ
zawsze pomagam....bo to b.ważne
-
[B6 BKE] Możliwość zaprogramowania samoczynnego domykania elektrycznych szyb
Chyba kolega ma racje http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8107.0.html;highlight=domykanie+szyb