Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B5 AFF] Prośba o analize logów
Witam zgodnie z prośbą na pw. generalnie jest ok. dla świętego spokoju wywal kata,zrób jeszcze raz 008,010 dynamiczne,oraz 000BS ps. rozrząd robiłeś
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Przepłyka umarła 003,008 -sprawdż jeszcze dolot pod względem szczelności(pomacaj rurki) Sprawdż także podłączeie N75 -011 Turbinka wolno się zbiera- kierownice do czyszczenia Masz katalizator??? Jak masz to wywal,pewnie zakończył żywot Błędy w ENGINE były?-jakie? Pozdrawiam
-
Urodziny "Prezesa"
Najserdeczniejsze życzenia A te od mojej małżonki
-
[ALL] Problem z Vag-com
Witam No nie bardzo.Jest to wersja demo.......dla zastosowań niekomercyjnych Odczyty błędów, kasowanie insp.,takie podstawowe sprawy . Zrobiony tak żeby się wciągnąć ----a wciąga .....
-
Strefa Śmiechu
A ja mam dla was rebus:
-
[B5 1Z] VAG NIE CHCE SIE POŁĄCZYĆ Z POMPĄ WTRYSKOWĄ [1Z]
Witam Może to być kąt wtrysku....lub wiele innych przypadłości. A tak wogóle (może to nie leży w mojej kwesti),jest to dział Diagnostyka VAG.....więc dlaczego masa ludzi pisze że "coś"lub COŚ...jest problemem bez podania błędów ,lub chociaż konkretnego opisu... bez sensu... cytując "na forum nie ma kryształowej kuli" Jak Tym ludziom pomóc? Przecież nie można w nieskończoność ,lub napisz jaki błąd ,a Ktoś i tak napisze "jakiś" Pozdrawiam serdecznie ps. i z nowu to samo ;(
-
[B5 1Z] VAG NIE CHCE SIE POŁĄCZYĆ Z POMPĄ WTRYSKOWĄ [1Z]
moze wysilisz sie troszke i napiszesz jaki to błąd ... ? [to nie forum wrozek ] aaa i zapomnialem .. zmien znajomego bo nie za bardzo wie o czym mowi ... Noooo kolego czytaj co ludzie Ci piszą, no i stosuj się do wskazówek i uwag Pozdrawiam ps. napisz w końcu jaki to błąd
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów 1Z - jest słaby i sporo pali
czy ja dobrze rozumiem te bzdury ?? ma logować z wyjętą przepływką, to mu radzisz, to w ogóle sensu nie ma :polew: :polew: ..........jak logować auto bez lmm no chyba żle zrozumiałeś ..... ja doczytałem..wymyj Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Prośba o pomoc!
Witam 013 jest OK ........ aż niemożliwe że autko ma taki przebieg podejżewam że "helmut" wymienił wtryski daj jeszcze 000BS no i spróbuj zrobić te 010 pozdrawiam zapomniałem dodać.......zmień filtr powietrza , wyczyść lmm,....... zloguj ponownien 003 BS i dynamiczny
-
[B5 AFN] Spadek mocy - tryb awaryjny, notlauf
Witam na początek sprawdż wężyki przy zaworku N75 .....ewentualnie podmień zawór N75 z zaworem od EGR Pozdrawiam ps. a jak dopadniesz vaga to:
-
[B5 1Z] Prośba o pomoc!
Może nawet za dobrze Zrób jeszcze 00BS i 013 Pozdrawiam PS. a nie było błędów w "ENGINE"???????
-
[B5 1Z] Prośba o pomoc!
- [B5 AFN] czujnik temperatury oleju
Witam pozdrawiam Czyli przy chłodniczce oleju- VCDS 805.1
zalezy jakich doswiadczen .... myslalem ze jest to spotkanie bezinteresowne ... nie wiem czy mozemy ... licho nie spi ... oczywiście że bezinteresownne ...pare piwek..... :gwizdanie: a na PW. odpiszę jutro ... pozdrawiam- VCDS 805.1
oczywiscie ze pamietam... nie zapomnij zabrac laptopa oraz fejsu no po to się spotykamy....." wymiana doświadczeń: ty tabelki ja softy........ chyba możemy o tym pisać? www. elektroda.pl........... czy jakoś tak..... nie znam sie :no:- [B5 1Z] Szarpie (przerywa) na zimnym silniku
panowie to jest tak w moim przypadku gdy odłączyłem ostatnio wtrysk sterujący jak mi tak szarpało tak mu przeszło a jak podłączyłem to znów szarpał ( póki sie nie nagrzał)wiec obstawiam ze to jest właśnie tego wina ze sie przycina wtrysk sterujący ( jego iglica) dolałem wiec na jakies 45 litrów ropy 1 litr mixolu i przeszło mu zarazie, wczoraj skończyła mi sie ta mikstura i wlałem normalnej ropy wiec zobaczymy co będzie Witam jak to odłączyłeś wtrysk sterujący???????????? Auto zapaliło?????????? co do mixolu to ps. pozdrawiam- VCDS 805.1
A ja z doświadczenia........ :naughty: pozdrawiam ............. ps.. stare dobre transoptory........ :gwizdanie: to sie podziel ... co tam nowego i ciekawego ... no to do 11 listopada.... pamiętasz?- VCDS 805.1
A ja z doświadczenia........ :naughty: pozdrawiam ............. ps.. stare dobre transoptory........ :gwizdanie:- [B6 AVF] gdzie jest czujnik temperatury płynu chłodniczego?
http://www.a4-klub.pl/smf/ajm_awx_avf_avb_lokalizacja_czujnikow_oraz_elementow_wykonawczych-t45015.0.html czyli opcja ............szukaj.......... tak wiele razy było... pozdrawiam- [B6 AYM] Bierze mi olej
tak duże zużycie oleju (w tym silniku) może byś spowodowane uszkodzonymi uszczelniaczami turbosprężarki. lub uszczelniaczami trzonków zaworów pozdrawiam- [ALL B5] Jaki sterownik silnika
Dziękuje bardzo za szybką odpowiedż, powiem szczerze że liczyłem właśnie na twoją odpowiedż. Myślę, że niebawem się spotkamy pozdrawiam serdecznie ps. czyli moje plany mogą być realizowane w 100%,tzn. turbo i pompka- [ALL B5] Jaki sterownik silnika
Witam serdecznie. Czy mój sterownik to 16 bit. czy może jeszcze 8 bit Pytanie nasuneło mi sie po przemyśleniach odnośnie modów mojego auta --już czas W zamiarach turbulum od awx,wtryski 216, pompa 11,oraz oczywiście fmic i wirusik u klubowego tiunera pozdrawiam wszystkich- [ALL] Czy zna ktoś tę firme
Witam wszystkich serdecznie Pytanie jak w temacie.Chodzi o firme kf.moto.----http://www.kf-moto.pl/strona.htm Właśnie otrzymałem od nich zaproszenie, na szkolenie z zakresu "naprawa elektroniki systemów DIESLA" Może ktoś kiedyś korzystał Poproszę o jakieś opinie. Pozdrawiam- [B5 AFN] Problem z automatem - jest tylko 3 bieg
tylko w ASO ja płaciłem coś ok. 130 pln. -poprosiłem o rabacik pozdrawiam- [B5 AFN] Problem z automatem - jest tylko 3 bieg
Witam kolego ,czhyba rok temu miałem ten sam problem: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_1z_skrzynia_bigow_automatproblem-t15782.0.html;msg184714#msg184714 poczytaj a wszystko się rozjaśni Pozdrawiam ps. wieczorem wrzuce ci screna z ETKI ps. numer katalogowy: 095927321A---czujnik prędkości obrotów skrzyni pozdrawiam - [B5 AFN] czujnik temperatury oleju