Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PAWEL69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PAWEL69

  1. PS. spanki dawaj adresik na pw. a będzie tak jak pisawszy naughty decayed pozdrawia Paweł Nie żartowałem będe w warszawce 11.11.08 .. u ciociuni mam rozne adresy ... [daj spokoj,zartowalem z tym browcem ] no to szkoda ;( myślałem że poznam osobiście Pozdrawiam
  2. tabelki wszedzie sa takie same ... tabelki może tak .. ale interpretacja inna PS. spanki dawaj adresik na pw. a będzie tak jak pisawszy naughty decayed pozdrawia Paweł Nie żartowałem będe w warszawce 11.11.08 .. u ciociuni [br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 20:32 _________________________________________________ możesz to wyjaśnić http://www.obd2.pl/ - o interfejsy tej firmy chodzi. tak..
  3. a ja zadałem pytanie ... zapinales takiego Viakenowskim fejsem ... ?[br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 20:32 _________________________________________________ tabelki wszedzie sa takie same ... ad1 nie...ale od polski vag 2.5(fejs) reszta vag 311.2...taka hybrydka PS. spanki dawaj adresik na pw. a będzie tak jak pisawszy pozdrawia Paweł
  4. nie da rady ......... a po co ci to??????? chcesz oszukać kupującego?....... nieładnie!
  5. zapinales takiego 2.0 TDI fejsem od Viaken'a .... ? cos tam napislaem ... i juz wypatruje listonosza ze skrzynka browca dla mnie .... Oczywiście.. browiec sie należy... niech GÓRU da namiary na PW. napewno przyjdzie!!!!!! PS. SPANKI -a tabelki ..... będą dwie skrzynki [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 19:32 _________________________________________________ silnik pójdzie skad ta pewnosc ... ? [bo moim skromnym zdaniem nie pojdzie ,ale moge sie mylic ] pójdzie tak jak napisałem " motorownia" i nic więcej.... bez BS
  6. jakies problemy z ukladem kierownicy [jego sterownikiem - sprawdz błedy w sterowniku kierownicy]... drugi to swieczka zarowa na 1 cylindrze ... [za male napiecie,uszkodzona instalacja,zdechla sama swieczka] no fajowo..dzięki 'mistrzu za odp." a co do posta "błędy"to proszę o adres na PW. kurier z czymś podjedzie
  7. silnik pójdzie skad ta pewnosc ... ? [bo moim skromnym zdaniem nie pojdzie ,ale moge sie mylic ] ty się nie mylisz .... ja tak ... 2.0 tdi ..pójdzie motorownia>> i nic więcej.... bez BS PS. kolega spytał o silnik Patrzyłeś na to...http://www.a4-klub.pl/smf/inne_prosba_o_analize_bledow-t42796.0.html Proszę kolego ...chociaż jakaś porada ;( Głównie chodzi o tabelki
  8. Witam kolegów Mam wielką prośbę,nie moge poradzić sobie z tym tematem 18253 - Please check DTC Memory of Steering Electronics (J527) P1845 - 000 - - 17055 - Cylinder 1 Glow Plug Circuit (Q10) Electrical Fault P0671 - 000 - - Autko to vw touran 1.9 tdi silniczek AVQ z roku2003 Z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam Paweł ps. może ktoś posiada tabele wartości mierzonych do tego motorka... lub jakieś sugestie odnośnie podobieństwa do popularnych tdi. dodam że błedy dały się skasować, i nie powróciły po dwu godzinnej jeżdzie..(ostrej)
  9. Witam wartość ori dla każdej grupy to 32768... w kodowaniu jest opcja "test"- czyżbyś nie korzystał??????? Pozdrawiam PS. zawsze zapisz przed zepsuciem hi hi
  10. załóż ori...z ASO a twoje problemy się rozwiążą koszt to ok 80 pln
  11. Witam termika do poprawy-prawdopodobnie uwalony termostat dość duże przeładowanie-N75 lub zapieczone kierownice Zrób te rzeczy ,potem zrób logi wg.tego co jest w FAQ.... czyli każdy osobno http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html Pozdrawiam
  12. Wąż w środku był brudny w oleju ale dużej ilości oleju to tam nie było. Jeżeli chodzi o silnik to puszcza czarnego kopcia na zimnym ale małego. Na ciepłym nic takiego się nie zdarza. W mocy silnika nic nie zauważyłem pracuje normalnie, żadnych spadków mocy. Czy wymiana filtra odmy może coś temu zaradzić? norma........ troszke oliwki w dolocie jak będzie dużo to lipa < puszczająca tubinka> "uszczelniacz" wypłukać i jeżdzić a odma ..... zaleca się wymiane Pozdrawiam
  13. A kolega patrzył w parametry BS? Jak masz dostęp do vaga to........ Inaczej to wróżba z fusów... javascript:void(0);
  14. Witam A jaki kabelek kolega kupił? Jakie oprogramowanie w lapku... Prosimy o więcej danych Pozdrawiam. PS. zapomniałbym, jeszcze opcja
  15. Witam Zapnij vaga .....i sprawdż błędy w sys. abs Vag powie ci wszystko... Pozdrawiam
  16. Witam pod środkową konsolą...na tunelu
  17. jak zapniesz 2 to nie wrzuci 3 ... Polecam opcje Poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15827.0.html;highlight=logi+w+automacie
  18. Witam Zapinasz 2 i logujesz od samego dołu.... Taką porade dostałem od kolegi BASKECIORA...jednego z naszych nadwornych diagnostów.... No i tak zalecam robić. Pozdrawiam No i oczywiście trochę lektury http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
  19. Rwoj post totalnie nic nie wnosi do tematu :gwizdanie: A to, ze Twoj ojciec sprzedal komus samochod z usterka to wlasnie polska kultura ciekawe czy bys sie cieszyl gdybys kupil auto z taka niespodzianka Po drugie: wytlumacz mi jak mozna naciac srube która jest schowana w feldze tarcza do metalu ktora jest okragla i duzej srednicy i ciekawe jak odkręcić śrubę śrubokrętem jak jest zapieczona i kluczem jej rady nie dali. Jak masz taką siłę w rękach żeby odkręcać zapieczone śruby śrubokrętem to zapraszam do mojej pracy, napewno sie przydasz. P.S Można spróbować podgrzać palnikiem śrubą trochę od zewnątrz i jak sie do to od wewnątrz i może pójdzie. Najlepiej było by przyspawać nakrętkę. Czyli tak jak napisane
  20. Witam Będzie pasował .Do tego czujnika jeszcze oring 19,6x3,6. Pozdrawiam PS. nie lepiej kupić w ASO
  21. Witam Skąd pewność że to n75!!! Twoje objawy wskazują na możliwe inne usterki.... np. zapiekające się "żaluzje"w turbulum, sparciałe wężyki od N75, ewentualnie loszką w dolocie. Zrób logi.....potem wywalaj kaske. Pozdrawiam A tu lektura: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.