Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B6 AVF] Błąd 17965 a kierownice turbiny
Czujnik cisnienia doladowania. Tyle ja -reszta np.MOZILLA POZDRAWIAM
-
[ALL] Pasek rozrządu
Wymień i ty :polew: A poważnie - kupując autko wymień rozrząd PS. taka jest zasada Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Błąd 17965 a kierownice turbiny
A nie było 0575?
-
[B5 AFN] Prośba o analize stanu silnika na podstawie logów.
No ja też!?- tak sądze [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 20:04 _________________________________________________ No nie -rozruch sztangi Było
-
[B5 AFN] Dawka startowa
000bs chyba rozwiąże problem Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Błąd 17965 a kierownice turbiny
Logi!
-
[B5 AHU] Prosba o analize logow
Witam Tu masz b.dobry przykład: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_prosba_o_analize_logow-t36970.0.html
-
[B5 AFN] Prośba o analize stanu silnika na podstawie logów.
Do sprawdzenia prawidłowej pracy N75 oraz prawidłowej pracy kierownic w turbo. Należy zwrócić uwagę na regularność ciśnień w poz. 3 oraz na poz. 4 - czyli działanie N75. zasadą jest, że w chwili przełączenia się w tryb OFF N75 osiąga wartość 0.0%, a ciśnienie w poz. 2spada i utrzymuje się na stałym poziomie. w trybie ON: N75 osiąga wartość 100%, ciśnienie w poz. 2 wzrasta i utrzymuje stałą wartość. u ciebie jest chyba odwrotnie ,tzn. sterowanie N75 - może masz pozamieniane wężyki pzy zaworku?No ale ciśnienie przecież spada... Sam nie wiem
-
[B5 AFN] Prośba o analize stanu silnika na podstawie logów.
Dynamiczne 003,008,011 Pozdrawiam
-
[B6 AKE] Nierówna praca, dymienie - wtrysk ?
Dziura w dolocie jak pięść Srawdżcie połączenia gumowych węży -tyle odemnie Zrób 011 dyn oraz 011BS Po logowaniu sprawdż ruch sztangi
-
[B5 AKN] Problem z kluczykiem - chyba centralny zamek
Spróbuj jeszcze tego:http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_awx_problem_z_centralnym_zamkiem-t29932.0.html;msg356661;topicseen;highlight,zimne+luty#msg356661 Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Problem z kluczykiem - chyba centralny zamek
Pisz najpierw tu:http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/ -myślę że ktoś się znajdzie z vagiem. Póżniej jedż wydawać kasę na meechanika Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Problem z kluczykiem - chyba centralny zamek
Witam Trzeba przede wszystkim sprawdzić czy nie ma błędów w sterowniku centralnego zamka ,lub modułu komfortu jeżeli takowy posiadasz . no i opcja http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html i jeszcze http://www.a4-klub.pl/smf/domykanie_szyb_z_kluczyka-t1466.0.html; Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Silnik zgasł i nie można go odpalić "normalnie" - na holu odpala
Witam kolege przyczyn może być bardzo wiele: -zapowietrzający się układ paliwowy -sprawdż czy w przewodzie idącym do pompy nie występują pęcheżyki powietrza -sprawdz ogólnie silnik pod kątem nieszczelności przy wtryskach,pompie,filtrze paliwa itd.. No a przede wszystkim podepnij się pod vaga i sprawdż czy nie ma błędów . Pozdrawiam PS.A od kiedy to nasze jeżdżą na LPG Sprawdz w profilu -
-
[B5 AFN] Bład 1039
Jest taka opcja jak test wskażników -zrób ją i obserwuj wskazówki na zegarach. w połowie testu muszą stanąć pionowo- obserwuj wskażnik temp. Pozdrawiam
-
[B6 AVJ] Czy mam złego VAG'a?
Z przejściówkami faktycznie są kłopoty po podłączeniu fejsa w menadżeże urz.powinno się pojawić "porty(COM i LPT) .tylko fejsa - bez połączenia do auta. kikasz na to 2 razy i pojawia sie "USB Serial port(np.com1) potem sprawdzasz jaki port przypisany został przez program vag com sprawdzasz to w zakładce "OPTIONS" jeżeli jest inny to ustawiasz na COM1 i test poniżej masz "Protocol Options", w oknie" START BAUD" jeżeli masz "0" to wpisz wartość 9600 na koniec save i próbuj PS. w menadżeże urządzeń klikasz na "usb serial port" pokaże się okno "Właściwości", klikasz na zakładkę" port seting" następnie zaawansowane(adwanced) USB Transfer size wpisujesz 4096 w dwa okna BM OPTIONS (latency timer) tu ja mam wpisane 11 ale jak nie idzie to zmniejszasz następnie zamykasz wszystko po kolei klikając na OK no i znowu próby Powodzenia i pozdrawiam
-
[B5 AFN] Nie łaczy sie z silnikiem
myslałem ze wiecej wiecie na ten temat,ale widze ze tu nie bardzo chce sie odpowiadac nowicjuszom,szkoda pozdro Bez nerwówki !!!!!!! spróbuj jeszcze pokombinować z prędkością portu Pozdrawiam PS. Fejsik masz USB czy RS
-
[INNE] [AHF] - pierwszy notlauf - oceńcie proszę
Masz racje Sprawdż podłączenie sławetnego N75 - chodzi o podłączenie wężyków Pozdrawiam PS. w ETCE jest błąd
-
[B5 AFN] Bład 1039
Przepraszam że się wtrące " Błąd sporadyczny"-czy został skasowany? Może to pozostałość po np. odpiętej wtyczce Proponuję skasować "zapamiętany błąd w ECU -przejażdżke ,no i znowu skan PS . Jak kolega ma możliwość to zrobić autoskan VAG 311 Pzdrawiam
-
[B6 ASN] Problem z pracą silnika + błędy
Na raz 4??? - te auto nie miało prawa jechać No chyba niemożliwe Stawiam na aku. Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Moje pierwsze logi
to numer twojej sondy No chyb że się myle Popraw pre Pozdrawiam PS. no i znowu okaże się że wywalone pieniążki w k...ę A u kogo brałeś w "AL" jak można wiedzieć?
-
[ALL B5] Błąd 00526 - włącznik świateł hamowania
Jak znam życie to "korek "się spalił Może warto napisać jak ? Tak dla potomnych No właśnie czekamy na potwierdzenie diagnozy Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Błąd 01117 - co oznacza ?
Ten blad dotyczy alternatora, ladowania lub braku syganlu ladowania. sprawdz ladowanie, polaczenia z alternatorem te na samym alternatorze i przy rozruszniku. Pozdrawiam PS. sprwdż bezpieczniki
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
sprawdz szczelnosc przewodu idacego od rury w dolocie do ECU [czujnik cisnienia] Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Moje pierwsze logi
Siemka A reszta ? Jeszcze chyba?001-002-005-008-010 Chyba??????????? Pozdrawiam PS. wysłałem ci ściąge :confused4: