Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B5 ARG] Jak zrobić logi dynamiczne automatem ?
Witam http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15827.0.html;highlight=logi+w+automacie http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html no i opcja Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Zmieniłem zawór N75 i przewody podciśnieniowe i dalej brak mocy?
a tutaj rozwiazanie problemu to dowód ze diagnostyka VAG jest podstawą, a BTW boseron liczyles ile kasy wydales niepotrzebnie? Proponuje dodać do FAQ >ku przestrodze dla niewierzących w vaginke.
-
[B5 1Z] Nie przyspiesza po redukcji - automat
Witam Masz uszkodzoną wiązke od kompa skrzyni. Sprawdż okablowanie pod autem,sprawdż także wtyke przy samym kompie. Sterownik znajduje się pod dywanikiem pasażera. Najlepiej >miernik w dłoń i dzwoń PS. czy nie było błędu odnośnie G38? :gwizdanie: No i wspaniały
-
[ALL B5] Mrygająca kontrolka świec żarowych
Witam Rozwiązaniem twojego problemu będzie zapięcie vaga. Ale profilaktycznie sprawdż wtyczkę od czujnika temp. - to może być przyczyną (ale nie musi). Objawy wskazują na walnięty czujnik temp. Ale bez vaga to ,cytuję kolege z forum "wróżenie z fusów" Pozdrawiam ps. jest jeszcze na forum opcja "szukaj" z kturej polecam korzystać
-
[B5 1Z] Nie przyspiesza po redukcji - automat
podobny objaw miał brachol w Omedze, niestety tam skrzynia do wymiany Oj tam zaraz do wymiany>choć to nie wykluczone.... Podepnij pod vag. Twój objaw wskazuje.że skrzynia jeżdzi w trybie awaryjnym..... Moim zdaniem only vaginka. Pozdrawiam PS. Możesz mieć uwalony czujnik obrotów skrzyni, częsta przypadłość starych AG.No ale to tylko przypuszczenie.
-
[ALL]Jak odkrecic zapieczona srube z obrobiona glowka?
Kolego -weż nakrętke M20, załóż ją na okręconą szpilke, obspawaj dokładnie migomatem i próbuj odkręcić. W większości przypadków da się odkręcić. Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Nie przyspiesza po redukcji - automat
Witam kolege też mam automacik Najlepszym rozwiązaniem będzie podpięcie pod vaga, może będą jakieś błędy w "auto trans" Pzdrawiam
-
[B5 1Z] Pompa wtryskowa - zrobiłem logi
wolnych .... 861 rpm ... 00BS pozdrawiam PS.spanki czy ten motor to tak jak 1z?
-
[B5 AHU] Wymiana pompy
Możesz ale czy warto???????(wtryski)............
-
[B5 AHU] Zmieniłem zawór N75 i przewody podciśnieniowe i dalej brak mocy?
a mi sie wydaje ze powininies wymienic silnik ... Panowie na oko to chlop w szpitalu umarl a nie naprawia sie samochody ... wywalacie wór pieniedzy i w dalszym ciagu furak ledwo sie toczy ... nie macie Vag'a i laptopa trudno, pewnie ktos z okolicy ma ... wystarczy sie umowic kiedy i za ile [talary albo butelka/ki - kwestia upodoban diagnozujacego ] i bedzie czarno na bialym co sie zesralo ... święte słowa,oj święte
-
[B5 1Z] Problem z reklamacją turbiny (puściła olej)
spadlem z krzesła :wallbash: przeciez jesli on to wyrowna, to cylinder nie bedzie mial kompresji, silnik bedzie dzialac koszmarnie, bedzie nim telepac, to jest diesel ma duza kompresje i wymagana jest w zwiazku z tym szczelnosc. juz lepiej niech wogole nie rusza tej rysy. na twoim miejscu ogladalbym sie za uzywanym motorkiem PAWEŁ69 co na ta usterke?? mowilem nie ma co stawiac... No to stawiam flache :evil2:
-
[B5 1Z] Problem z reklamacją turbiny (puściła olej)
Skoro twierdzisz że jest to małoprawdopodobne to po co pisać :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Jakie świece żarowe polecacie ?
Only BERU
-
[B5 1Z] Problem z reklamacją turbiny (puściła olej)
A ja w dalszym ciągu stawiam na turbawke Moturek wszedł na wysokie obroty-tak Wessało olej -tak Przy wywalonym uszczelnieniu przy turbo tak właśnie się dzieje. Silnik zasysa olej i powstaje samozapłon - czyli nie można zgasić silnika Przy dziurawym tłoku motor by zgasł,lub "kulał" ale nie zapier...... ał na wysokie obr. Stawiam na turbo-"uszczelniacze" Pozdrawiam ps. to moje zdanie
-
Polecam w Olsztynie
Witam napisz na PW. Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Problem z reklamacją turbiny (puściła olej)
No chyba robią cie w balona Twoje objawy wskazują właśnie na padnięte turbo Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Witam Przede wszystkim 003,08,010?,011,q11BS Pozdrawiam Przepraszam -nie doczytałem :jeszcze 000BS
-
[B5 1Z] Pomoc przy VAGu
lub jakis SAMOUCZKI..... pozdrówki: http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html
-
[B5 AHU] Prosba o analize logow
Witam coś kolega pozamieniał wartości w rubrykach?!! np: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4f4d50817832218.html
-
[B5 AFN] Dawka startowa
1-nie zachowuj sie jak baba ... 2-nie pomoze ... ale zawsze mozna spawdzic jaki jest statyczny ... ad1 ad2 zwłaszcza BS. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Bład 1039
Jest taka opcja jak test wskażników -zrób ją i obserwuj wskazówki na zegarach. w połowie testu muszą stanąć pionowo- obserwuj wskażnik temp. Pozdrawiam ale co to ma wspolnego z czujnikiem temperatury ? .... no bo ten czujnik to taki 2w1 ... daje temp do ECU i podaje tez na zegary ... jaka wartosc pokazuje wskaznik temperatury plynu ? [/quote psiknij WD40 we wtyczke w czujniku .. moze pomoze ...
-
[B5 AFN] Dawka startowa
problem jest w palenu na cieplo a nie na zimno ... takze 000BS mozna o kant doopy .... dawka i tak juz masz wysoka takze ja bym nic nie zmienial .... pokombinuj przy jakiej wartosci cos sie zmienia ... [musi sie zmieniac] No mistrzu ? dlaczego taka strofa??????????? Myśle że to co napisałem powyżej pomoże
-
[B6 AVF] Błąd 17965 a kierownice turbiny
Trochę się pospieszyłeś, chyba To nie był czujnik , tylko turbo. Zapieczone kierownice, przeladowanie, w ostatecznosci pusciły uszczelnienia. W przypadku kolegi jacod jest to samo, ale musi zrobic logi żeby potwierdzić. Masz racje, może troche się pospieszyłem. Poczekajmy na logi!? PS. kolega pisze że brak 0575!
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów - falujące obroty
Witamy Te logi o niczym nie mówią , są nieczytelne. Tutaj jak zrobić: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html PS. też mam automat, zrób logi wg. wskazówek kol. baskeciora- wszystko jest w FAQ Pozdrawiam
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
Witam Masz AHU ? ! Turbinka ładuje ow. 1950- a jak przestaje "jechać " to masz tzw "notlauf" Autko wchodzi w tryb awaryjny i nie jedzie czy tak? Zaworek N75 Pozdrawiam PS. zrób logi 003,008,011 -dynamiczne