Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B5 AFN] Czujnik ciśnienia oleju - jaki kolor ?
masz siwy , i taki ma być :> pozdrawiam
-
[B5 AHU] Auto rozpędza się, a przed 120km/h przestaje przyśpieszać - co jest ?
Ciekawostka śledze
-
[B6 AWX] Prośba o analizę po SWAP'ie z 1Z na AWX
nie podobno tylko napewno jest od AWX-a ..... [to akurat widac] A gdzie Spankuś ?- chciałbym wieżyć że w logach
-
Spoty Olsztyńskie
:> Ludzie ,dlaczego nie piszecie ? Ja tak lubie czytać :disgust:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No chyba mazda 323
-
[1,9 TDI] Tabele wartości zmierzonych. Silniki AHF/ASV, ALE, ALH/AGR.
- [B5 AJM] Diagnoza VAG-Krotoszyn i okolice (Wielkopolska)
No witam choć nie jestem z twoich okolic,to na temat twojej przypadłości było dużo na forum: np: opcja szukaj (notlauf) czyli 00575 Norma przy n75 :kox:- [B5 AFB] Błąd na komputerze
Na coś tam nikt ci nie napisze nic mądrego Podaj numer błędu a napewno ktoś pomoże Pozdrawiam- [B5 ADR] O co chodzi w tym błędzie ?
http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/b5_18_95_bledy-t4891.0.html;msg66235 Poczytaj i polecam opcje szukaj- [B6 AWX] Prośba o analizę po SWAP'ie z 1Z na AWX
Tu pomoże tylko mistrz rogalotti :naughty: :hi:- [B6 AWX] Prośba o analizę po SWAP'ie z 1Z na AWX
itam wstawiam logi kolegi dudi75, jego auto przeszło przeszczep serducha z 1z na awx. Pierwsze co rzuciło mi sie w oczy i co fachmani źle zrobli to wyregulowanie pedału gazu na maxa tylko 83 %(chyba ze stary pedał od 1z nie współgra ze sterownikiem od awxa??). :wink4: No duduś tak jak na wstepie napisałeś "nie współgra"tzn nie czyta map zadanych Tu leży problem w eku do moda :naughty: Stary 1zecior ma 8 bit. sterownik -chyba trza zapodać 16-kie Pozdrówki PS> napisz do speców od swapu .-Dział tuning np-mistrz Włodek ,czyli mastera rogalottiego :hi:- [C4 AEL] Czego dokładnie dotyczy błąd 785
Dokładnie tak -jest w panelu (pod) klimatyzacji Pozdrawiam- [C4 AEL] Czego dokładnie dotyczy błąd 785
Może to głupie pytanie Ale wymieniał kolega ostatnio radyjko?- [B5 1Z] Diagnoza VAG Kielce lub okolice - prośba
no siemka a kolega był????? jak tam po SWAPIE byłeś już u rogala :?: Pozdrawiam :tongue4:- [INNE] Prośba o analizę logów
A po czym wnosisz bez logów grupy 10 Może się mylę ale jest OK! :th:- [INNE] Prośba o analizę logów
A gdzie te logi [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 19:56 _________________________________________________Jeszcze statyczne :mysli: :mysli:Te według mnie wyglądają ok :th: no chyba że sie mylę :kox: A napewno poprawi to mstrz "SPANKI" jak się myle oczywiście- [B5 ATJ] Czy napinacz paska od alternatora pracuje pod kątem ?
Witam kolegę Jeżeli chodzi o motorek 1z to napinacz przykręcony jest od tyłu, ale ta śruba imbusowa ma przeciwnakrętkę, kturą ciężko dojżeć . Polecam klucz nasadowy 19 lub 24(nie pamiętam ) na przedłużce pocelować, i odkręcić :th: Pozdrawiam Ps. jeżeli chodzi o to A kolega DUDI nie zmieniał motorka ostatnio :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:- [B5 AFN] Niedziałający EGR
Witam koege Posiadam przewodzik,jak potrzeba to zapraszam na pw. :th: Pozdrawiam- [B5 AFN] Prośba o analizę logów
Ja toże mam faworyta "przyczynę: chyba / Czyżby znowu macanko rurek / :wink4: To zawsze przynosi efekty N75? spanki ty też tak Pozdrawiam- [ALL] Jak sprawdzić stan świec żarowych?
NIE TAK Przy akumulatorze podłączasz do "minus: tylko i wyłącznie Dodatnie napięcie podane jest włąśnie na świece żarową Pozdrawiam- [B5 AFN] Kasowanie inspekcji
No chyba, w tórymś z wątków pisałem na temat fejsa zakupionego razem z vag2.5. :gwizdanie: Pisałem też że właśnie na tym fejsiku pięknie śmiga 311.2 :> A opis jak uczynić to właśnie tym znajduje się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4640.0.html PS. 409.1 też śmiga ,ale przy tym vagu ciężko o tzw.witaminkę Pozdrawiam- [B5 AFN] Kasowanie inspekcji
Wzajemnie :> Napisz czy dałeś rade- [B5 AFN] Kasowanie inspekcji
Cześc :> Proszę bardzo: 1- uruchamiasz Polski Vag 2.5 2-wybierasz okno "licznik" 3-wybierasz kasowanie inspekcji 4-klikasz pokolei na liczby kilometrów -zmienią kolor na zielony To wszystko Pozdrawiam Paweł- [B5 AFN] 519, 575, 115km/h - notlauf /help
u ciebie czujnik jest w ECU i uchodzi za niezniszczalny ... zrob logi dynamiczne z 010/011 .... p.s skasowales go ? Jak następuje przeklamanie G71 to najprawdopobniej oil w obudowie ECU :naughty: Było na forum .Sugeruję czyszczenie przewodów podciśnienia WSZYSTKICH- [B5 AFN] Kasowanie inspekcji
Albo Polski vag 2.5 tam tylko klikasz i to wsio Funkcja 17 instruments :inspections: Pozdrawiam - [B5 AJM] Diagnoza VAG-Krotoszyn i okolice (Wielkopolska)