Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PAWEL69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PAWEL69

  1. masz siwy , i taki ma być :> pozdrawiam
  2. nie podobno tylko napewno jest od AWX-a ..... [to akurat widac] A gdzie Spankuś ?- chciałbym wieżyć że w logach
  3. :> Ludzie ,dlaczego nie piszecie ? Ja tak lubie czytać :disgust:
  4. No witam choć nie jestem z twoich okolic,to na temat twojej przypadłości było dużo na forum: np: opcja szukaj (notlauf) czyli 00575 Norma przy n75 :kox:
  5. Na coś tam nikt ci nie napisze nic mądrego Podaj numer błędu a napewno ktoś pomoże Pozdrawiam
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/b5_18_95_bledy-t4891.0.html;msg66235 Poczytaj i polecam opcje szukaj
  7. Tu pomoże tylko mistrz rogalotti :naughty: :hi:
  8. itam wstawiam logi kolegi dudi75, jego auto przeszło przeszczep serducha z 1z na awx. Pierwsze co rzuciło mi sie w oczy i co fachmani źle zrobli to wyregulowanie pedału gazu na maxa tylko 83 %(chyba ze stary pedał od 1z nie współgra ze sterownikiem od awxa??). :wink4: No duduś tak jak na wstepie napisałeś "nie współgra"tzn nie czyta map zadanych Tu leży problem w eku do moda :naughty: Stary 1zecior ma 8 bit. sterownik -chyba trza zapodać 16-kie Pozdrówki PS> napisz do speców od swapu .-Dział tuning np-mistrz Włodek ,czyli mastera rogalottiego :hi:
  9. Dokładnie tak -jest w panelu (pod) klimatyzacji Pozdrawiam
  10. Może to głupie pytanie Ale wymieniał kolega ostatnio radyjko?
  11. no siemka a kolega był????? jak tam po SWAPIE byłeś już u rogala :?: Pozdrawiam :tongue4:
  12. A po czym wnosisz bez logów grupy 10 Może się mylę ale jest OK! :th:
  13. A gdzie te logi [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 19:56 _________________________________________________Jeszcze statyczne :mysli: :mysli:Te według mnie wyglądają ok :th: no chyba że sie mylę :kox: A napewno poprawi to mstrz "SPANKI" jak się myle oczywiście
  14. Witam kolegę Jeżeli chodzi o motorek 1z to napinacz przykręcony jest od tyłu, ale ta śruba imbusowa ma przeciwnakrętkę, kturą ciężko dojżeć . Polecam klucz nasadowy 19 lub 24(nie pamiętam ) na przedłużce pocelować, i odkręcić :th: Pozdrawiam Ps. jeżeli chodzi o to A kolega DUDI nie zmieniał motorka ostatnio :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. PAWEL69 odpowiedział(a) na Iro111 temat w 1.9TDI
    Witam koege Posiadam przewodzik,jak potrzeba to zapraszam na pw. :th: Pozdrawiam
  16. Ja toże mam faworyta "przyczynę: chyba / Czyżby znowu macanko rurek / :wink4: To zawsze przynosi efekty N75? spanki ty też tak Pozdrawiam
  17. NIE TAK Przy akumulatorze podłączasz do "minus: tylko i wyłącznie Dodatnie napięcie podane jest włąśnie na świece żarową Pozdrawiam
  18. No chyba, w tórymś z wątków pisałem na temat fejsa zakupionego razem z vag2.5. :gwizdanie: Pisałem też że właśnie na tym fejsiku pięknie śmiga 311.2 :> A opis jak uczynić to właśnie tym znajduje się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4640.0.html PS. 409.1 też śmiga ,ale przy tym vagu ciężko o tzw.witaminkę Pozdrawiam
  19. Wzajemnie :> Napisz czy dałeś rade
  20. Cześc :> Proszę bardzo: 1- uruchamiasz Polski Vag 2.5 2-wybierasz okno "licznik" 3-wybierasz kasowanie inspekcji 4-klikasz pokolei na liczby kilometrów -zmienią kolor na zielony To wszystko Pozdrawiam Paweł
  21. u ciebie czujnik jest w ECU i uchodzi za niezniszczalny ... zrob logi dynamiczne z 010/011 .... p.s skasowales go ? Jak następuje przeklamanie G71 to najprawdopobniej oil w obudowie ECU :naughty: Było na forum .Sugeruję czyszczenie przewodów podciśnienia WSZYSTKICH
  22. Albo Polski vag 2.5 tam tylko klikasz i to wsio Funkcja 17 instruments :inspections: Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.