Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B5 AKN] Sprawdzanie świec żarowych..., wynik
też ok......... jeszcze szbszy sposób.. no i niczego nie sfajczysz
-
[B5 AKN] Sprawdzanie świec żarowych..., wynik
z tego co pamietam, w zaleznosci od swiecy ( producenta i przeznaczenia) 0,5 - 2 omow[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 21:28_________________________________________________ fakt nie doczytalem sposobu pomiaru napiecia przez grzegorza76 grzegorz76 opor pomierzyles prawidlowo, ( mam nadzieje ze zaplon wylaczony) ale napiecie powinienes mierzyc tak samo jak opornosc tylko na wlaczonym zaplonie i zakresie miernika na pomiar napiecia. czyli minus do masy, + do trzpienia swiecy. Dlatego właśnie zaproponowałem sposobik z żaróweczką
-
[B5 AKN] Sprawdzanie świec żarowych..., wynik
skoro kolega ma miernik po co kombinacje z zarowka cool1 no to kolega doczyta jak dokonany był pomiar pozdrawiam Ustawiłem na mierniku 20V , + do + na akumulatorze a - do trzpienia świecy
-
[B5 AKN] Sprawdzanie świec żarowych..., wynik
Wiyam a oto moja rada...... Ptrzebne materiały: żarówka 12V z dwoma przewodami o długości 1mb jeden z przewdów podłączamy do +AKU drugi do świecy.....( po uprzednim zdjęciu przewodu zasilającego) jeżeli świeczka jest sprawna żarówka zaświeci Natomiast żeby sprawdzić czy dochodzi napięcie do świec, podłączamy jeden z przewodów do - (minus) AKU,drugi koniec po kolei do każdego z przewodów zasilających świece.... (po zdjęciu ze świecy.) to chyba najprostszy sposób pozdrawiam ps. Ustawiłem na mierniku 20V , + do + na akumulatorze a - do trzpienia świecy i otrzymałem takie wyniki, z tym, że i tutaj pytanie do szanownych kolegów, czy mają one jakiekolwiek znaczenie tzn czy świadczą o poprawnym działaniu danej świecy żarowej?. robiąc (mierząc) tym sposobem , zasiliłeś świeczkę poprzez miernik .....przeżył?
-
Spoty Olsztyńskie
nooooooooo a gdzie proponujesz/
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
witam delikatnie przycinające się kerownice w turbince kąt wtrrysku do korekty kiedy robiony rozrząd?
-
[B5 AHU] Dlaczego taka mała dawka i jak ją zmienić ?
Zastanawiam sie jak wyregulowac wtryski,kto to robi i jak?U mnie tez byly kocowki wymieniane ale czy cos treba regulowac to nie wiem. Moze ktos mi odpowie Pozdrawiam sam tego nie zrobisz udaj się do specjalistycznego zakładu w twojej okolicy pozdrawiam
-
[ALL B7] Czy można sprawdzić stan licznika ?
na wag 409........... nie patrz posty powyżej pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
napisz na pw. damy rade a co wspólnego ma :"drift" z czyszczeniem nastawnika :gwizdanie: pozdrawiam
-
[B5 1Z] SOFT CODING w 1 Z
Chłopie......... zamiast szukać w d....ie mózgu poczytaj swoje poprzednie wątki sprawdziłeś chociaż jedną odpowiedż nie będe cytował bo było tego wiele....sam przyznaj pozdrawiam jeżeli chdzi o kodowanie - :wink4:masz legalnego vaga ps.... przeczytaj podpis w moim profilu sprawdzalem skoro nie mam odpowiedzina tak proste pytanko- wystarczy podpiac vaga i zaobczyc co macie w swoim aucie za nr. Ale NIE lepiej odrazu wjechac na kogos z RYJEM przepraszam, kolego jak cię uraziłem ponawiam pytanie: jeżeli chdzi o kodowanie - :wink4:masz legalnego vaga mysli pozdrawiam zgodnie z obietnicą na PW. pozdrawiam
-
[ALL B7] Czy można sprawdzić stan licznika ?
nooooooooooo pozdrawiam dzięki przemik zapomniałem
-
[B5 1Z] SOFT CODING w 1 Z
Chłopie......... zamiast szukać w d....ie mózgu poczytaj swoje poprzednie wątki sprawdziłeś chociaż jednąodpowiedż nie będe cytował bo było tego wiele....sam przyznaj pozdrawiam jeżeli chdzi o kodowanie - :wink4:masz legalnego vaga
-
[ALL B7] Czy można sprawdzić stan licznika ?
jest możliwe........ vag pow. 409 i fejsik po can -choć niekoniecznie pozdrawiam
-
[1,9 TDI] Tabele wartości zmierzonych. Silniki AHF/ASV, ALE, ALH/AGR.
a po co ... wszsytko masz w pierwszym poscie .... a ja znowu poproszę o 1Zeciora chociarz mam swoje :gwizdanie: nie wiem czy dobre ps. dzięki SPANKI że zajżałeś
-
[B5 1Z] Obroty silnika
Witam http://www.a4-klub.pl/smf/dawkakat_wtrysku_jak_zmienic_i_jakie_wartosci_najlepiej-t10832.0.html -- to lektura trzy zera oznaczają żle ustawiony kąt wtrysku.......... ale zrób logi i wklej na forum ...będzie jasność co do tych "zer" no i na koniec było wielokrotni na forum PS. popraw pisownie
-
[B5 AFN] Wskaźnik temperatury (niestabilne zachowanie)
koszt jak wyżej ps. tylko ori z aso
-
[B5 AFB] Błąd 1268 - czy to poważne ?
nastawnik robisz na swoją odpowiedzialność http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?p=19391 podłącz jeszcze raz vaga .....sprawdz błedy (czujnik G2/G62)
-
[B5 AFN] Wskaźnik temperatury (niestabilne zachowanie)
oczywiście wskazaniom klimatronika...... podłącz vaga i sprawdz błędy podejżenie pada na czujnik temp.podwójny...jeden na blat,drugi na ecu
-
[B5 AFB] Błąd 1268 - czy to poważne ?
błąd nastawnika w pompie wtryskowej (zablokowany lub uszkodzony) sprawdź kable oraz wtyczki w ECU oraz dochodzące do pompy wtryskowej(nastawnika), jak to nic nie da trzeba sie zając nastawnikiem przyczyną tej usterki może być też zła jakość paliwa ps. autko dobrze pali
-
[ALL] Problemy z AFN 1.9 TDI 110KM
no... dla twojego motorka [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2008, 21:17_________________________________________________ prawda no i ..zamiast kombinować z motorownią. podmień lmm Pozdrawiam
-
[B6 AVB] Napinacz paska alternatora 1.9 TDI
Cytat z "Dextera" - by James Doakes: "Uważaj kogo dymasz a komu dajesz " Na drugi raz najpierw zapytaj na forum to fakt chłopie ,takie straty współczuje następnym razem przylataj do olsztyna ..... my nie zdzieramy ps. u mnie nie miałbyś takiego roz.......aju no bo po co?
-
[ALL AWX] Jaki olej do 1,9 TDI PD?
only mtul podejdzie do twojegoAWX ... jak zaznaczyłeś :rolleyes:PD zalewaj 505.01 będzie dobrze no i lekturka.....http://vps.a4-klub.pl/smf/all_tdi_jaki_olej_do_tdi-t15435.0.html;msg478678#new
-
[B6 AVF] gdzie jest czujnik temperatury płynu chłodniczego?
ewentualnie to
-
[B5 1Z] Rozkodowany sterownik
no i......... dałeś radę :gwizdanie:
-
[INNE] 2.0 TDI & Viaken
jak bedziesz wyjezdzal do ciociuni to daj znac ... [ja sie nie ukrywam ... ] napewno Pozdawiam