Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PAWEL69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PAWEL69

  1. silnik niedogrzany- termostat do wymiany kąt synchronizacji do poprawy,regulacji lub niedomaga napinacz...kiedy robiony rozrząd? egr OK Popraw logi dynamiczne te nadają się do kosza.... W twoim silniku nie logujemy gr.004 w trybie BS. Reszta po poprawnym wykonaniu i wstawieniu dynamicznych. Potrzebujemy 000 001 003 008 010 011 wszystkie dyn.robione każdy osobno Po dynamicznych zloguj szybko 007 stat. Pozdrawiam Paweł P.S. pompki średnio ale tragedii nie ma.
  2. Najlepszego Wszystkim :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>
  3. 050 109 309 J POZDR....
  4. przed ruszeniem pompy sprawdziłbym koło napędu rozrządu na wale korbowym oraz czop wału:wink4: Moim skromnym zdaniem tam właśnie leży przyczyna[dość zresztą częsta ] w ibizie zajmie to ok.1h,a może zaoszczędzić parę groszy Pozdrawiam Paweł
  5. Witam Patrząc na 023 ujemne BIP y na 99% masz nieszczelność w zasilaniu motorowni paliwkiem.... zmień filtr paliwa razem z zaworkiem...jak nie pomoże poszukaj nieszczelności...opaski przewody itd. Gorsza opcja to kończące się pompki lepsza zmień stacje paliw Tak Pozdrawiam Paweł
  6. jest bdb. nie jeden posiadacz tdi pozazdrościłby Tobie takich korekcji....
  7. Tato czy ten samochod jest zepsuty ??? Nie synku.... to Diesel..... :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  8. tfu od dziś nie pije piwa
  9. Michaś fachman będzie ok. 16... wpadnij do Mnie Damian mapka super dziękuje Ci bardzo Pozdro dla wszyskich
  10. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/VW_Passat_(3B)
  11. Na początek termika do poprawy> Kąt wtrysku pchnąć w granice 55/60 powinny zniknąć problemy z paleniem Obroty nawet jak na automat są za niskie ustawcie na 841 będzie ok.zrobicie to w adaptacjach Dawke na wolnych równierz można podnieść ustawcie ok. 4/5 mg. wybieramy 1-engine 11 login i tu wpisz 12233 10 adaptacja 1. wplywa na dawke paliwa na wolnych obrotach i czym jest mniejsza (wtedy dostaje wiecej paliwa)tym auto szybciej sie zbiera i lepiej reaguje na dodawanie gazu, nalezy pamietac aby nie ustawiac mniejszej niz 2,2 mg 2. ustawiamy wolne obroty silnika Co do dymienia potrzebny kpl.logów Pozdrawiam Paweł
  12. Z przyjemnościa informuje o zmianie adresu...siedziba warsztatu Olsztyn ul.Cicha 1 A tel 609 199 409 MAPKA DOJAZDU http://maps.google.pl/maps/ms?hl=pl&gl=pl&ie=UTF8&oe=UTF8&t=h&msa=0&msid=100860978710645753649.0004940f91a67e2c285fb&ll=53.795176,20.492764&spn=0.02322,0.055189&z=14&iwloc=0004940fcc18a438bdb06 Dziękuje Panie Prezesie :> Pozdrawiam Paweł
  13. Jak można to Ja poproszę jeszcze 023 dyn.
  14. tak mógł...musisz posprawdzać instalację od altka
  15. przepływka kuleje... zacznij od wymiany filtra powietrza ewentualnie spróbuj przeczyścić wywal kata jak posiadasz
  16. Witaj Generalnie nie jest żle Pompeczki troszke kuleją , ale akceptowalne... zalej czegoś do czyszczenia układu paliwowego co zalać znajdziesz na forum co do reszty przepływka ok kąt synchro troszkę ucieka na wyższych obr. przycinają się kierowniczki w turbince... pojeżdzij dynamiczniej powinno się rozjeżdzić...ostatnia próba dynamiczna 011 wygląda prawie dobrze termostat ok egr oraz kolektor ssący można przeczyścić profilaktycznie przecież jest
  17. spróbuj.... http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Airbag_8.4#Adaptation
  18. Napewno od wersji 704 w góre.... a tego z netu nie ściągniesz
  19. A właśnie że nie tnie zostaw w spokoju .... zajmij się lepiej termostatem doprowadzisz termikę do porządku zobaczymy dawkę tak...oczywiście nie licząc TAIM STAMP P.S. Bardzo ładnie opisane logi...czysto i przejrzyście
  20. [ nie ma, sprawdzane nie wiem jak się robi statyczne a jak BS statyczne Select [z okienka Select Control Module] > 01-Engine > 08-Meas. Blocks > blok 000 log... BS Select [..........................................] > 01-.........> 08-................. > blok 000 basic settings [switch to Basic Settings] log... analogicznie z blokiem 004 Oczywiście na biegu jałowym i porządnie dogrzanym silniku 90*C.
  21. Witaj Zróbcie jeszcze 000 stat,000 BS oraz 004 stat i 004 BS. Na początek sprawdźcie czy w przewodzie zasilającym [paliwowy] nie ma pęcherzyków powietrza
  22. :wstydliwy: :wstydliwy: Przepraszam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.