Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów
silnik niedogrzany- termostat do wymiany kąt synchronizacji do poprawy,regulacji lub niedomaga napinacz...kiedy robiony rozrząd? egr OK Popraw logi dynamiczne te nadają się do kosza.... W twoim silniku nie logujemy gr.004 w trybie BS. Reszta po poprawnym wykonaniu i wstawieniu dynamicznych. Potrzebujemy 000 001 003 008 010 011 wszystkie dyn.robione każdy osobno Po dynamicznych zloguj szybko 007 stat. Pozdrawiam Paweł P.S. pompki średnio ale tragedii nie ma.
-
Spoty Olsztyńskie
Najlepszego Wszystkim :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>
-
[B5 AAH] popychacze hydrauliczne
050 109 309 J POZDR....
-
[INNE] AFN Ibiza- głośna praca
przed ruszeniem pompy sprawdziłbym koło napędu rozrządu na wale korbowym oraz czop wału:wink4: Moim skromnym zdaniem tam właśnie leży przyczyna[dość zresztą częsta ] w ibizie zajmie to ok.1h,a może zaoszczędzić parę groszy Pozdrawiam Paweł
-
[B7 BLB] Prośba o analizę logów- kiepsko odpala przy niskich temperaturach
Witam Patrząc na 023 ujemne BIP y na 99% masz nieszczelność w zasilaniu motorowni paliwkiem.... zmień filtr paliwa razem z zaworkiem...jak nie pomoże poszukaj nieszczelności...opaski przewody itd. Gorsza opcja to kończące się pompki lepsza zmień stacje paliw Tak Pozdrawiam Paweł
-
Spoty Olsztyńskie
jest bdb. nie jeden posiadacz tdi pozazdrościłby Tobie takich korekcji....
-
Spoty Olsztyńskie
Tato czy ten samochod jest zepsuty ??? Nie synku.... to Diesel..... :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
Spoty Olsztyńskie
tfu od dziś nie pije piwa
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
Michaś fachman będzie ok. 16... wpadnij do Mnie Damian mapka super dziękuje Ci bardzo Pozdro dla wszyskich- [ALL B5] Adaptacja sterownika ABS i ESP[ B5 3BG AVB ]
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/VW_Passat_(3B)- [B5 1Z] Logi do oceny
Na początek termika do poprawy> Kąt wtrysku pchnąć w granice 55/60 powinny zniknąć problemy z paleniem Obroty nawet jak na automat są za niskie ustawcie na 841 będzie ok.zrobicie to w adaptacjach Dawke na wolnych równierz można podnieść ustawcie ok. 4/5 mg. wybieramy 1-engine 11 login i tu wpisz 12233 10 adaptacja 1. wplywa na dawke paliwa na wolnych obrotach i czym jest mniejsza (wtedy dostaje wiecej paliwa)tym auto szybciej sie zbiera i lepiej reaguje na dodawanie gazu, nalezy pamietac aby nie ustawiac mniejszej niz 2,2 mg 2. ustawiamy wolne obroty silnika Co do dymienia potrzebny kpl.logów Pozdrawiam Paweł- [ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
Z przyjemnościa informuje o zmianie adresu...siedziba warsztatu Olsztyn ul.Cicha 1 A tel 609 199 409 MAPKA DOJAZDU http://maps.google.pl/maps/ms?hl=pl&gl=pl&ie=UTF8&oe=UTF8&t=h&msa=0&msid=100860978710645753649.0004940f91a67e2c285fb&ll=53.795176,20.492764&spn=0.02322,0.055189&z=14&iwloc=0004940fcc18a438bdb06 Dziękuje Panie Prezesie :> Pozdrawiam Paweł- [ASZ] Wielka prośba o ocene logów
Jak można to Ja poproszę jeszcze 023 dyn.- [ALL B6] Prośba o analizę błędów
tak mógł...musisz posprawdzać instalację od altka- [B5 AJM] FIS - Wyłączenie czujnika złużytych okładzin,klocków hamulcowych...
sprawdź 04115- [B5 AJM] FIS - Wyłączenie czujnika złużytych okładzin,klocków hamulcowych...
Podaj kodowanie które teraz posiadasz- [B5 AVG] Prośba o sprawdzenie logów AVG - problem z przyśpieszaniem
przepływka kuleje... zacznij od wymiany filtra powietrza ewentualnie spróbuj przeczyścić wywal kata jak posiadasz- [B5 AJM] logi do oceny
Witaj Generalnie nie jest żle Pompeczki troszke kuleją , ale akceptowalne... zalej czegoś do czyszczenia układu paliwowego co zalać znajdziesz na forum co do reszty przepływka ok kąt synchro troszkę ucieka na wyższych obr. przycinają się kierowniczki w turbince... pojeżdzij dynamiczniej powinno się rozjeżdzić...ostatnia próba dynamiczna 011 wygląda prawie dobrze termostat ok egr oraz kolektor ssący można przeczyścić profilaktycznie przecież jest- [ALL B6] Adaptacja airbag
spróbuj.... http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Airbag_8.4#Adaptation- [ALL B6] Adaptacja airbag
Napewno od wersji 704 w góre.... a tego z netu nie ściągniesz- [B5 AFN] Proszę o analizę logów
A właśnie że nie tnie zostaw w spokoju .... zajmij się lepiej termostatem doprowadzisz termikę do porządku zobaczymy dawkę tak...oczywiście nie licząc TAIM STAMP P.S. Bardzo ładnie opisane logi...czysto i przejrzyście- [INNE] Golf IV-problemy z mocą,proszę o analizę logów
[ nie ma, sprawdzane nie wiem jak się robi statyczne a jak BS statyczne Select [z okienka Select Control Module] > 01-Engine > 08-Meas. Blocks > blok 000 log... BS Select [..........................................] > 01-.........> 08-................. > blok 000 basic settings [switch to Basic Settings] log... analogicznie z blokiem 004 Oczywiście na biegu jałowym i porządnie dogrzanym silniku 90*C.- [INNE] Golf IV-problemy z mocą,proszę o analizę logów
Witaj Zróbcie jeszcze 000 stat,000 BS oraz 004 stat i 004 BS. Na początek sprawdźcie czy w przewodzie zasilającym [paliwowy] nie ma pęcherzyków powietrza- Spoty Olsztyńskie
:wstydliwy: :wstydliwy: Przepraszam - Spoty Olsztyńskie