Treść opublikowana przez PAWEL69
-
Prośba o analize logów
nic nie robiłem jest do czyszczenie? ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- A na marginesie, mogę sprawdzić za pomocą vaga czy auto miało chip? zacznij od czyszczenia egr oraz kolektora dolotowego. co do chipa to wyjdzie w dynamicznych:wink: jak już ogarniesz się z windą8 pzdr.
-
Prośba o analize logów
Egr w dalszym ciągu nie pracuje poprawnie,robiłeś coś z nim?
-
Proszę o analizę logów
...z jakim? to nie szukaj pomocy na forum,tylko jedż do mechanika... Ja napisałem o swoich podejrzeniach,powiem Ci że ciężko jest naprawiać auto przez internet. Podjedż na spot w swoim regionie a napewno ktoś użyczy Ci przepływki do testów...
-
Proszę o ocenę logów
wyczyść ladnie EGR,a jak masz zacięcie to również kolektor dolotowy:wink: Synchro OK.
-
Proszę o ocenę logów
Tak...tanie podróby są twarde-nie tłumią drgań.
-
Nie odpala pompowtryski ? AJM 1.9 TDI
Pzdr.
-
Proszę o ocenę logów
bzdura bzdura jeżeli doradził Ci to ten sam mechanik to.....W tym przypadku wymiana czegokolwiek jest bezsensowna(zawieszenie silnika) Wniosek...jedż do porządnego mechanika który wie gdzie wsadzić ręce. Powodzenia...
-
Proszę o ocenę logów
Do natychmiastowej poprawy...jest tragicznie Eeeeeeh kolejna ofiara Pana mechanika:facepalm: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-1-9-avf-323705/ u Ciebie jest trochę lepiej... Pzdr.
-
Proszę o ocenę logów
Witaj Robiony rozrząd? Do sprawdzenia poprawność ustawienia rozrządu. Do poprawy kąt synchronizacji. Po tych zabiegach jeszcze raz stat.004 oraz 003 w trybie BS. Pzdr.
-
Nie odpala pompowtryski ? AJM 1.9 TDI
tak...
-
Nie odpala pompowtryski ? AJM 1.9 TDI
Srawdż jeszcze czy sterownik silnika nie pływa w wodzie... 002 sterowanie podczas rozruchu 008 osiągnięto maksymalną wartość prądu ...możesz zrobić autoscan wszystkich systemów auta? Poproszę
-
Proszę o analize logów 1.9 TDI
Wystarczy 010 stat:wink:
-
Proszę o analize logów 1.9 TDI
Przecież napisałem wyrażnie...
-
Prośba o analizę logów - padnięty czujnik temp?
Powodzenia:hi:
-
Proszę o analize logów 1.9 TDI
Przepływke zostaw w spokoju... zrób o co prosiłem czyli 011BS oraz 010 stat. Nie róbcie już dynamicznych.
-
Prośba o analize logów 1,9 110 KM
Witaj Zrób jeszcze 010 dyn 000dyn Sprawdż filtr powietrza ew. wymień,jak masz katalizator to wywal...potem logi dyn.000 001 003 008 010 011 Jak nie pomoże przepływka na złom
-
Prośba o analizę logów - padnięty czujnik temp?
Twój sterownik nie obsługuje tej funkcji:wink:
-
Proszę o analize logów 1.9 TDI
Logi zrobione w trybie awaryjnym...czyli do d...y Zrób stat.BS 011 na początek. Loga wykonaj po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu auta.
-
Wskazania bloku pomiarowego 018
Witaj nie do wiary... Czy log 018 robiłeś z gazem w podłodze,czy odpuszczałeś? Posprawdzałeś(podoginałeś) konektory przy PD?
-
Ciągły problem z ESP
Witaj Pokaż proszę zrzut ekranu z vaga zakładka 03 (ABS) Ikona powinna być podświetlona,no chyba że ktoś się pozbył diody pod nią ... należałoby zajrzeć do licznika. Najlepiej zrób autoscan wszystkich systemów.
-
Proszę o analizę logów
To wymień przepływke...
-
Prośba o analizę logów - padnięty czujnik temp?
Rozrząd do ponownego sprawdzenia(ustawienia)razem z kątem początku wtrysku... jak ustawić jest na forum:wink: Po zabiegu powinien palić prawidłowo.Co do temperatury to wymień termostat na porządny,najlepiej ori.z ASO. Pzdr.
-
Prośba o analize logów
Kolego co zrobić, żeby kąt synchronizacji nie skakał? Znalazłem instrukcję jak to wyzerować. Ale jak uporać się z tymi wahaniami. Albo co te wahania powoduje? Ustaw kąt synchr. doprowadż egr do porządku,zrób 003 stat. oraz BS. i będziemy myśleć dalej:wink:
-
Prośba o analizę logów - padnięty czujnik temp?
Witaj zrób 000stat. oraz 000stat BS. 004 stat. oraz 004 tat.BS na rozgrzanym motorze. dla spr. temp 001 stat ok.5s
-
Prośba o analizę logów 1.9 AVF
Cześć Przemku. Też się nad tym zastanawiam... Kolega jest z Olsztyna może pozwoli wsadzić Mi tam swoje brudne łapska:decayed: Oczywiście jak Jego mechanior się podda. Pzdr.