Treść opublikowana przez PAWEL69
-
2.0 TDI BKD LOGI
Sprawdż podmień czujnik ciśnienia doładowania.
-
2,7 BiT AGB Zgodność położenia wałków rozrządu z walem
Ale na pracującym silniku... w tych okolicznościach,jak nie odpala, pozostaje tylko sprawdzenie fizyczne poprawności ustawienia rozrządu .
- 1.8T AWT co to za element???
-
[Chip Tuning] Odszkodowanie/Pozew ktoś coś?
Dariusz z całym szacunkiem,wtryski w tych motorach padają i nie jest to wyznacznik żle zrobionego softa.
-
[Chip Tuning] Odszkodowanie/Pozew ktoś coś?
które.... jako że nie śledzę wątku od początku niech ktoś np. Twój mech. wypowie się na temat limiterów domniemywam że soft via net..
-
[B6 AWX] Logi przed chiptuningiem
śmiało
-
Nasilające się buczenie od 60km/h
Ponieważ koła dalej się kręcą
-
Błąd 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) Notlauf
podmień...wymień czujnik ciśnienia doładowania
-
2.0 tdi 06r bpw 140km nr kolektora wydechowego
BPW 038253033H
-
Olsztyn - usunięcie katów i program - gdzie?
- a4 b6 1.8 T Quattro Proszę o analizę błędów
Dlaczego licznik? Wg.Mnie błąd jest zapisany w MCE A dopisać można tak MCE 09 ---> Adaptation 10 ---> Kanał 081: zapisać 46992 jako nową wartość test i save.- Prośba o ocenę logów a4 b6 1.9 AVF
Witaj To chyba znasz rozwiązanie Porównaj 013 przed zmianą i po zamianie ...korekcje poszły z PD-kiem Moja rada zregeneruj lub wymień cztery,ew. trzy druga wydaje się być w bdb. kondycji Pzdr.Paweł- Prośba o ocenę logów a4 b6 1.9 AVF
Witaj Na początek sprawdż stan wałka rozrządu oraz hydropopychaczy,zamień miejscami PD-ki czwarty z pierwszym pamiętając o nowych oringach. Po tej operacji jeszcze raz log grupy 013 023 stat. Pzdr.Paweł.- Demontaż pompy wtryskowej ?
Zapewne chodzi o to http://www.autodieselparts.com.pl/upload/019_24dp.jpg- Demontaż pompy wtryskowej ?
Tak Nic nie wyleci i nie popierdzieli Tak tylko z tego miejsca Na Twoim miejscu rozważyłbym uszczelnienie całej pompy.- Demontaż pompy wtryskowej ?
Jeżeli jesteś pewien że cieknie właśnie z tego miejsca to zrobisz to sam. Musisz kupić zestaw uszczelek do pompy wtryskowej http://www.hansautoparts.com/images/2467010003.jpg ,oraz załatwić specjalny klucz http://www.narzedziaspecjalistyczne.pl/images/tesam/S0000274.jpg Demontujesz przewody wysokiego ciśnienia i masz piękny dostęp do tej śruby. PS. do demontażu pompy nie ma potrzeby demontażu przodu,nie ma także potrzeby odsuwania go Rozrząd niestety musisz rozpiąć... jak nie masz doświadczenia i blokad nie rób tego sam , taka usługa demontażu i montażu pompy do koszt w granicach 200 pln. Pzdr.Paweł- Zbyt wysokie ciśnienie doładowania AJM
Niestety wróżbita Maciej dziś był niedostępny Więc ja stawiam pół litry jak tafiłeś sory za OT. Pzdr. Paweł- Zbyt wysokie ciśnienie doładowania AJM
trzeba sprawdzić elementy sterujące zrób logi dynamiczne 003 010 011 Pzdr. Paweł.- AFN - brak mocy - turbina nie pracuje
Najprawdziwsza prawda Tak to prawda. Reasumując: podłącz podciśnienie bez N18 wepnij w układ akumulator podciśnienia,chociaż on może być przyczyną (pęknięty)ale zobaczymy. http://fs2.directupload.net/images/150624/fob8hjbr.jpg zaślep egr fizycznie blaszką. Jeszcze jedno...log gr.010 zrobiony bez pedału przyspieszacza w podłodze,czyli żle... Zrób konkretne logi wtedy będziemy szukać dalej Możesz zrobić razem 008+ 010 Pzdr. Paweł.- AFN - brak mocy - turbina nie pracuje
Nic nie modernizuj jak jest dobrze to zostaw. Powyższy schemat ma posłużyć znalezieniu przyczyny kulejącego sterowania Jak podłączysz to zrób logi...003 008 010 011- AFN - brak mocy - turbina nie pracuje
Bez przesady jakie pół.... pomijasz wszystko oprócz N75 reszta zostaje nieruszana. do tego potrzebujesz jeden metrowy wężyk popatrz dokładnie na schemat....- AFN - brak mocy - turbina nie pracuje
a w jakim celu i co mi to pokaże? Dzięki panowie za szybką odpowiedź http://fs1.directupload.net/images/150624/dyuukpsn.jpg zrób o co prosiłem... i sprawdż teraz mam mało czasu ale wieczorkiem coś podziałamy I podłącz według tego schematu poprawionego powyżej- AFN - brak mocy - turbina nie pracuje
jest ok zdejmij wężyk z zaworu egr i zaślep go śrubką,jak będzie żle to pomiń całkowicie sterowanie egr-a podłączając tylko sterowanie turbo sprawdż jeszcze grychę turbiny na szczelność. Jeszcze jedno,czy podczas czyszczenia kręcona była sztanga przy gruszce? http://fs1.directupload.net/images/150624/dyuukpsn.jpg- AKCJA SERWISOWA AUDI
No generalnie zmienił się właściciel i odzyskują klientele....- AKCJA SERWISOWA AUDI
Witam Panowie. Dziś otrzymałem informacje z serwisu olsztyn o rozpoczęciu akcji serwisowej na auta audi a4 b6 dotyczącej cewek w turbobenzynach oraz pompowtryskiwaczy w tdi.... Należy zadzwonić podać nr. VIN umówić się. Telefon do człowieka który to pilotuje na audi 797 600 686.Pan Paweł. Pzdr.Paweł. Proponuje podwiesić. - a4 b6 1.8 T Quattro Proszę o analizę błędów