Treść opublikowana przez PAWEL69
-
Sonda B2S2 (po której stronie)
http://o2sensors.com.au/static/o2-sensor-identification-and-locations
-
Dziwny basowy dudniacy dzwiek
Walek rozrzadu i hydraulika do sprawdzenia.
-
Prośba o analize logów - problem z turbo
Pokaż jeszcze stat. 010
-
Przestał działać obrotomierz, migaja kontrolki oleju, temperatury świeci się rezerwa
Witaj A na liczniku przebiegu dziennego nie mruga przypadkiem kropka zaznaczona poniżej na czerwono (dla zobrazowania wielokropek) przykładowo-1234.....5
-
Prośba o analizę logów AJM
Czyli logi na grupie 11, w czasie jazdy na 3 biegu, z 1500 obr gaz do dechy do 4200 obr i będzie widać co się dzieje z turbo, dobrze zrozumiałem? Tak dobrze zrozumiałeś. Do diagnostyki turbo i lmm. zrób: 003 011 BS dyn. 003 008 010 011.
-
Prośba o analizę logów AJM
oto lektura na niedzielne popołudnie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/11318-diagnostyka-tdi-aktualizacja-20-viii-2012/
-
Prośba o analizę logów AJM
żle wykonane logi...nic z nich nie wynika
- Purchanie z dolotu powietrza
-
Purchanie z dolotu powietrza
Witaj Obejrzyj wałek rozrządu może wyglądać tak
-
Dwuletnia walka z 1.9 TDI AVF 131HP
Dlatego napisałem
-
błąd 668 Napięcie zasilania (30)
Jeżeli ten błąd został odczytany ze sterownika ABS to zacznij szukać drugiego lub kogoś kto Ci go naprawi. Pzdr. Paweł
-
Dwuletnia walka z 1.9 TDI AVF 131HP
Witam Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze. Jak już brniesz w koszty to Ja osobiście podniósł bym głowicę i zmierzył "występ'' tłoka nad powierzchnię bloku cylindrów. Pzdr. Paweł
-
Prośba o analize logów passat kombi afn
Witaj Na początek filtr powietrza do sprawdzenia ew. wymiany sprawdzenie szczelności filt powietrza--> turbina, jak nie pomoże przepływka na złom Pzdr.Paweł
-
Audi a4 b7 2.0 tdi BPW problem ze świecami zarowymi
Sprawdż kolego jakie napięcie jest wybite na świecy. Jak dobrze pamiętam w BPW powinny być 5 V-owe.np http://www.kolmot.com.pl/pl/p/SWIECE-ZAROWE-VW-SKODA-AUDI-SEAT-1.4-1.9-2.0-TDI-ORYGINAL-BERU-0100266001/324
-
Proszę o analizę logów 1.9 AWX , nierówna praca silnika
Masz Vag-a to proszę http://sprawdz.auto.pl/diagnostyka-pompowtryskow-w-silniku-1-9tdi/#more-1,poczytaj pomyśl,wyciągnij wnioski Zrób jeszcze 001 004 na jałowym
-
Kod 00301 V39
Uzupełnij profil...skąd jesteś....masz troszkę pojęcia o elektronice?
-
Kod 00301 V39
Myślę że nie,posprawdzaj napięcia na wtyczce ABS,zrób test wyjść, jeśli pompa nie ruszy to do naprawy ,wymiany....ale pompa nie sterownik.
-
Prośba o ocenę logów 1.9 tdi AFN
stat.000 001 004 dyn.000 001 004 003 008 010 011 bs.000 004 011 Pzdr.Paweł
-
Prośba o ocenę logów 1.9 tdi AFN
oczywiście blok 000 stat.oraz bs. http://vaglog.pl/log_189011.html blok 004 http://vaglog.pl/log_189013.html
-
Prośba o ocenę logów 1.9 tdi AFN
Witaj Na początek sprawdż poprawność ustawienia rozrządu bo tu tkwi problem.... Gorszy scenariusz to pompa wtryskowa ma już dość,u Ciebie nie przestawia kąta ale..... patrz punkt 1 Pzdr.Paweł
-
AHU brak reakcji na pedał gazu
I to jest słuszne podejście do sprawy,najpierw diagnostyka. Sprawdzałeś układ paliwowy,filtr paliwa,zasilanie pompy w paliwo,przewody przelewowe itd? Może problem tkwi w paliwie (zasilaniu w paliwo) Sprawdż w trakcie problemu blok 010 ostatnia pozycja...oraz 001 No i zrób te logi w trakcie występowania problemu(statyczne)
-
prośba o sprawdzenie logów dynamicznych TDI AWX
Witaj Tak jak przypuszczałem,zmienna geometria do czyszczenia Pzdr.Paweł
-
AHU brak reakcji na pedał gazu
Autor posta zrobi jak uważa,Ja osobiście nie jestem zwolennikiem wymiany czegokolwiek przed porządnie wykonaną diagnostyką....
-
AHU brak reakcji na pedał gazu
np. z powodu przeadowania...
-
AHU brak reakcji na pedał gazu
Nic na razie nie wymieniaj bez diagnostyki Zrób logi popatrzymy. Zrób dyn. 003 010 008 011 to na początek