Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[AFN] Prośba o sprawdzenie logów
dziwne rzeczy się dzieją z tymi Twoimi logami... tu masz ponad 80*c http://wgraj-zdjecie.pl/pVR A tu w dynamicznych masz znowu 30*C http://wgraj-zdjecie.pl/GVR żadnych błędów w sterowniku nie było?
-
prośba o sprawdzenie logów dynamicznych TDI AWX
Witaj Zrób 010 stat. czyli na postoju,i przegazuj do 2500rpm. oraz 011 BS. Wygląda na zapieczone kierownice w turbosprężarce. Pzdr.Paweł Ps. nie rób logów dynamicznych bo zamęczysz turbo
-
Brak reakcji na gaz
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/290998-ahu-brak-reakcji-na-pedal-gazu/
-
[AFN] Prośba o sprawdzenie logów
wg.logu 001 masz na kocu 30*C zrób loga stat. 007 na zimnym i wg.Ciebie na w pełni rozgrzanym silniku... Ale wg. Mnie wariuje czujnik temp.podający sygnał dla ECU i zegarów (dwa w jednym ) stąd kopcenie (duża dawka)
-
AHU brak reakcji na pedał gazu
Może być..lub wiele innych usterek.Dowiesz się podpinając pod tester diagnostyczny jakim jest VCDS lub starszy VAG. Obejrzysz sobie wartości jakie otrzymuje Twój sterownik, dla potencjometru gazu np. blok 10 w 01 ENGINE. Pzdr.Paweł
-
[AFN] Prośba o sprawdzenie logów
Gratuluje pałowania zimnego silnika Dogrzej jednostkę i zrób ponownie logi... Pzdr.Paweł.
-
Brak wycieraczek, kierunkowskazów, problem z klaksonem itd.
Witaj. Gdybyś go nie zreanimował to proszę http://a4-klub.pl/index.php?/topic/280858-mce-8e0-907-279-l-b7-150-pln/ Pzdr. Paweł.
-
Prośba o ocenę logów i PILNA POMOC!
Przez trzy tyg. to można auto zbudować A na poważnie to na początek posprawdzaj (podoginaj) konektory (styki) przy pompkach....
-
Strefa Śmiechu
Najlepszy prezent jaki żona może podarować mężowi - video w cda.pl
-
błąd abs-u -chyba sterownik pompy
To potwierdza diagnoze... A to jest rozwiązanie:wink:
-
błąd abs-u -chyba sterownik pompy
posprawdzaj błędy w pozostałych sterownikach..
-
błąd abs-u -chyba sterownik pompy
Potwierdzam sterownik powiedział papa. Ten sterownik da się naprawić
-
Brak mocy, logi do sprawdzenia
Na początek poszukaj dziury w układzie dolotowym:wink:
-
ustawienie rozrządu, wieksze spalanie - odczytanie logów
Będzie lepiej..doprowadż termike silnika do ładu. Sprawdż przy wyłączonych wszystkich odbiornikach. Kąt synchro na razie zostaw w spokoju:wink: Odmul turbinkę,pojeżdzij dynamiczniej.
-
Proszę o analizę logów dynamicznych
pokaż zdjęcie wtyczki od lmm.ale zapewne masz taką... Jak widzisz jest tam podpięta dioda prostownicza może być np. taka: Oznaczenie 1N4007 Załatw taką diodke podłącz wg. tej grafiki i pokaż 003 stat.
-
Proszę o analizę logów dynamicznych
Istnieje takie prawdopodobieństwo...zależy od żródła zakupu:wink: Masz gdzieś stare logi? Sprawdż jeszcze cały dolot pod kątem nieszczelności,zwróć uwagę na dolot przed turbosprężarką (od filtra powietrza do samej turbiny),tak proforma zajrzyj do filtra powietrza.
-
Proszę o analizę logów dynamicznych
No nie mylisz się. Auto to automat,czy odpuściłeś pedał gazu? Zrób kolego jeszcze jeden log 001 004 008 dyn. oraz 003 008 010 dyn. z odpiętym(odłączonym)i zaślepionym wężykiem od EGR. Pzdr.
-
pomoc w stwierdzeniu usterki 1.9 tdi
Proszę 5s i jest....https://www.google.pl/search?q=pod%C5%82%C4%85czenie+n75&espv=2&tbm=isch&imgil=5-nluy-Scv1ePM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn1.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcR8pVkPoIlFElpfDIwuCzRvy68ryGpKgnff7Ib_Btc8P_w3HVsKPA%253B498%253B548%253BpwY4bHmBG3T8nM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.elektroda.pl%25252Frtvforum%25252Ftopic2383293.html&source=iu&usg=__b4iEXyp6dOqnW5qpDxLEmvFrWqo%3D&sa=X&ei=tTSfU-fhIITeOdeqgOgG&ved=0CCMQ9QEwAQ&biw=1366&bih=643#facrc=_&imgdii=_&imgrc=5-nluy-Scv1ePM%253A%3BpwY4bHmBG3T8nM%3Bhttp%253A%252F%252Fobrazki.elektroda.pl%252F5158492600_1348175237.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.elektroda.pl%252Frtvforum%252Ftopic2383293.html%3B498%3B548
-
Audi A6 2.0TDI BLB notlauf i zero mocy
Tak.
-
Odczytanie i diagnoza logów
A zrób może loga 010 dyn. z odpiętym wężykiem do czujnika ciśnienia doładowania...zobaczymy jakie pokaże ciśnienie atmosf.
-
Audi A6 2.0TDI BLB notlauf i zero mocy
A sprawdziłeś również w obudowie ECU? Nie sądze...
-
Odczytanie i diagnoza logów
A ja skłaniałbym się ku temu:wink:
-
Audi A6 2.0TDI BLB notlauf i zero mocy
witaj Za dużo błędów związanych z usterkami instal. elektrycznej bądż z samymi komponentami...na początek sprawdż bezpieczniki.
-
Prośba o analizę logów. Sporadyczne przypadki utraty mocy
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-ustawianie-kata-synchronizacji-pd-fotostory-60993/ wg.logów jest ok. sprawdziłeś zaślepke EGR-a:cool1:
-
Prośba o analizę błędów multitronic i abs
napisz do tego kolegi http://a4-klub.pl/members/bart-s-9748/