Treść opublikowana przez PAWEL69
-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
A gdzie ten log?
-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
I wymień pęknięty wężyk Potem jeszcze raz logi....wystarczy 010 dynamiczny.
-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
Tu bardzo ładnie to widać.
-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
Zajrzyj do ecu,czy nie pływa w oleju.Masz uszkodzony wężyk gumowy do czujnika ciśnienia.Wężyk znajduje się w obudowie ecu. Pozdrawiam
-
Informacje
Tak ,to zaślepka..ale nie koła zapasowego ale koła pasowego wału .Dlatego leżała na osłonie silnika.
-
Długo kręci przy odpalaniu
Dopiero obejrzałem filmik....czy tak odpalał zawsze? Widzę że u Ciebie zegary wstają dopiero po odpaleniu,tak nie może być. No chyba że filmik nagrany od tyłu Zrób autoscan z całego auta,wszystkie systemy. Pozdrawiam.
-
Długo kręci przy odpalaniu
I to jest słuszny trop A możesz pokazać wartości? Generalnie to gdybyś pokazał logi statyczne i dynamiczne z ciśnieniem paliwa,byłoby prościej. No ale to silnik CR...tu nie ma bloku 90 ,91 ,93 do weryfikacji ustawienia rozrządu jak w ASN
-
Długo kręci przy odpalaniu
Bez urazy...ciekawe co kolega chce tam zobaczyć? Chętnie się dowiem. Do autora,zamiast filmiku pokaż warości z vcds. W tym sterowniku mozna odczytac zadane i rzeczywiste cisnienie na szynie paliwa pokaż podczas odpalania
-
Prośba o analize logów dynamicznych i statycznych
Nie ma tam podciśnienia,ta turbosprężarka jest inaczej sterowana No dobrze,w silniku BUG bo taki diagnozujesz...zawór egr sterowany jest podciśnieniem. żeby nie dłubać z zaślepkami,zdejmij wężyk z gruchy egr i zaślep go. Wykluczysz w ten sposób niedomykający się zawór egr.
-
Prośba o analize logów dynamicznych i statycznych
Na początek zaślep egr ....
-
Problem z elektryką po podmianie MCE
5 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 17957 - Zawór elektromagn.ograniczania ciś. doładowania (N75) P1549 - 35-10 - przerwa/zwarcie z masą - Sporadyczny 17849 - Zawór recyrkulacji spalin (N18) P1441 - 35-10 - przerwa/zwarcie z masą - Sporadyczny 16955 - Przełącznik świateł hamowania (F) P0571 - 35-00 - usterka w obwodzie 19561 - Zawór przełączania klapy kolektora ssącego (N239) przerwa/zwarcie z masą P3105 - 35-10 - - Sporadyczny 19463 - Czujnik położenia wałka rozrządu (G40) P3007 - 35-00 - brak sygnału Kody gotowości: 0 0 X X X Jaka tragedia Ktoś ogarnięty w temacie po odczytaniu tych błędów od razu wiedział by gdzie wsadzić łapsaka. Pozdrawiam.
-
Problem z elektryką po podmianie MCE
Wróżka ???? A kierunek?
-
Problem z elektryką po podmianie MCE
Zamienniki tak działają,załóż oryginalną oprawkę od kierunku,obejrzyj dokładnie styki w lampie.
-
Problem z elektryką po podmianie MCE
I tutaj Kamilk ma rację....standard w b6 Sprawdziłeś ten bezpiecznik o którym pisałem?
-
Problem z elektryką po podmianie MCE
Przecież napisałem....
-
Problem z elektryką po podmianie MCE
. a u kogo byłeś...jeżeli to nie tajemnica? Ale to bardzo mało prawdopodobne a wręcz nie możliwe żeby mce uszkodził wiązkę silnika. To są dwa inne obwody . A jak już wydasz worek pieniędzy na części i następne mce,to zapraszam do siebie Kontakt znajdziesz na forum Pozdrawiam Paweł.
-
Problem z elektryką po podmianie MCE
Na początek sprawdź bezpiecznik 15A w obudowie ecu na podszybiu.Wszystkie komponenty zglaszajace błąd są zasilane właśnie z niego.Przy okazji sprawdź także wtyczki pod kątem wilgoci,zwlaszcza białą. Zrób jeszcze raz pełny autoscan auta na oryginalnym MCE . Jak zainstalujesz ori.to przed scanem skasuj błędy. Pozdrawiam
-
Tryb awaryjny asb, problem z zapłonem
Witam. Na początek po sprawdzać zasilanie ecu. Wiązka do ecu do sprawdzenia.Macie jakieś zabezpieczenia antykradzieżowe?
-
Błąd połączenia ze sterownikiem silnika
Autko z awatara?
-
Audi A6 C5 3.0 ASN
Eeeehhh... kolejny ASN trafił w nieodpowiednie łapska. Kolego sprawdż poprawność ustawienia rozrządu...blokady to nie wszystko. Jeżeli dysponujesz vcds to pokaż grupy 90 91 92 93 96.. Pozdrawiam.
-
Problem z kodowaniem kluczyka i centralnym
Na początek pozbądż się błędu...
-
Błąd sumy kontrolnej - zestaw wskaźników.
Na 100% Domyślam się...patrz odp.kolegi Banan
-
Błąd sumy kontrolnej - zestaw wskaźników.
Coś niski ten przebieg zegary MM słabo zrobić bez sprzętu. Jaką datę masz na zegarach?
-
Usterka poziomowania ksenonów
W parametrach ...potrzebny chociaż vcds. Pozdrawiam.
-
Logi statyczne i BS VW touran
Witaj Posprawdzaj wszystkie masy,głównie pod akumulatorem i silnik nadwozie. Sprawdż jeszcze błędy w 09.