Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PAWEL69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PAWEL69

  1. Chyba sobie poradził http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/pomoc-stwierdzeniu-usterki-1-9-tdi-331244/ Sory Przemo za OT. nie mogłem się powstrzymać
  2. EGR nie jest zaślepiony:cool1: lub twoja zaślepka się wypaliła. W twoich logach tego nie widać ... zrób 010 008 018 023 dyn. Popraw kąt synchronizacji. Jakoś gorąco w układzie chłodzenia,sprawdż i porównaj z temp. w zegarach. Sprawdż błędy w pozostałych komponentach,najlepiej autoscan auta. tak ma byćPzdr.Paweł.
  3. Jeżeli masz takie 12897 a przypuszczam że tak, to przekoduj na 12865
  4. Podaj kodowanie z modułu komfortu. Pzdr.Paweł
  5. jak tego dokonałeś.... co to za kabel
  6. Czwarta pompka mocno odstaje,pierwsza też ma się ku końcowi. Moja rada to obejrzyj dokładnie wałek rozrządu pod wzgl.zużycia wytarcia (częsta przypadłość),wymień uszczelnienia pompek. Jak nie będzie poprawy to zregeneruj lub wymień pompki,zalecam kpl. Pzdr. Paweł
  7. Za mało danych zrób kpl. logów..
  8. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ Już zrobiłeś...i masz odpowiedż http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-modzeniem-329452/ Na przyszłość nie dubluj wątków:wink:
  9. Zdrowiutko i bardzo ładnie wykonane logi,przyjemnie się przegląda:wink: Pzdr.
  10. Moim zdaniem tu należy szukać przyczyny...
  11. Raczej nic nie zobaczy,pompki pływają w oleju:wink: Pompki pod wzgl. elektrycznym wyglądają dobrze,osobiście podjechałbym do innego mecha.niech sprawdzi poprawność usytuowania pompek w gniazdach głowicy oraz ich ustawienie(regulację), reasumując jedż do ogarniętego machera...
  12. dyn.003 008 010 011 na początek... No i troszkę inicjatywy:cool1: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
  13. zrób loga w trybie BS.
  14. I jak odczucia...zrob jeszcze ze dwa razy dyn 011,uprzedzajac pytanie--poniewarz kazdy kolejny log wyglada lepiej pod wzgl.doladowania. Nie podobaja Mi sie wskazania bloku 023 Zrob jeszcze raz 023 stat.od razu po dyn.011 oraz 018 i 001 stat. Pzdr. PS.przeplywka ozyla:-)
  15. Dzięki Pany. Doładownie-przepływka-doładowanie....eeh w dieslu jest to proste. Zaczne od podciśnień i N75,DV został wymieniony na nowy z ASO,zresztą furka uszanowana i wszystko idzie z ori.części. Kolega szykuje się do softa,także musi być 100% gitara. Moze jeszcze jakies uwagi? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16. Nawet powinieneś... zrób o co prosiłem.
  17. Jak w temacie,jako że z Pb.jestem noga:decayed: to poproszę. dynamiczne: Log (0 - 002,020,118) Log (0 - 003,020,115) Log (0 - 002,033,115) Stat. Log (0 - 002) Pozdrawiam Paweł.
  18. Witaj 17672- pompka na drugim cyl.prawdopodobnie się kończy. 17965- przekroczona granica doładowania. Zacznij od logów... Zrób logi stat.001 018 023 Oraz BS.011
  19. To wartość prawidłowa,oznacza zamknięty zawór po odpuszczeniu pedału przyspieszacza:wink:
  20. Na moje niewprawne oko to dawka zadana(kierowcy)coś za niska...możesz zrobić dyn.001 i 010 ???
  21. Pierwszy błąd poduszka zawieszenia silnika,zobacz czy wtyczka się nie wypieła i czy lewa poduszka jest sucha (bez śladów zaolejenia) Drugi błąd mówi o spalonej świecy żarowej na trzeci cylindrze...
  22. Na początek wyczyść przepływke przepłucz...czym i jak znajdziesz na forum Potem zrób dyn 003 008 010... Zobaczymy czy będzie poprawa:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.