Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PAWEL69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PAWEL69

  1. da się... z zewnątrz umyj ciśnieniowo np. na statoil:wink: wewnątrz wypłucz np.benzyną. posprawdzaj opaski na złączach gumowych(podociągaj) zaolejenie z zewnąrtz może świadczyć o nieszczelnościach w ukł.dolotowym. wymyj potem logi...
  2. przepływka tnie dawki-na początek przepłukać,wymienić filtr powietrza,sprawdzić dolot(przepływka turbina) jak jest katalizator wywalić potem ponowne logi 003 008 010 dynam. geometrie w turbo na razie zostawimy w spokoju kąt wtrysku podnieść do ok. 55 -ale jak dobrze odpala można zostawić
  3. Trochę lektury...Diagnostyka pompowtrysków w silniku 1.9TDI zrób jeszcze 004 dyn. tak jak kolega prosił,oraz 018 dyn. Pzdr.
  4. Na razie nic nie zamawiaj. Najpierw wykonaj nastawy podstawowe... Procedura: Zapłon włączony Silnik wyłączony Napięcie układu co najmniej 11,0 V. [Wybór] [01 - Silnik] [basic Settings - 04] Grupa 142 [idź] Aktywuj Basic Setting. [ON / OFF / Dalej] Poczekaj, aż pojawi się w czwartym polu " ADP OK.". [Gotowe, powrót] [ Close Controller, Go Back - 06] Powodzenia... .
  5. 16706-engine speed sensor (G28) Wklej cały opis błędu np. 16706 - Engine Speed Sensor (G28): No Signal P0322 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent
  6. sprawdż zasilanie obciążając np. żarówką 10W. Bezpiecznik nr.12
  7. Doładowanie od dołu leży,masz może logi z przed demontażu turbiny? jak nie to rozłóż ją jeszcze raz na czynniki pierwsze,może porób jakieś foty strony gorącej,zaobserwuj jak pierścień ustawia kierownice w stosunku do wirnika[czy wszystkie ustawione są symetrycznie,równo, bez muszli gorącej będzie to widoczne Potem poskładaj to jeszcze raz bardzo dokładnie i zrób ponowne logi 003 008 010 011 018 023 Może masz jeszcze nieszczelność za lmm.lub zatkany filtr powietrza..... sam już nie wiem co Tobie doradzić via intern. Wymień filtr powietrza przepłukaj przepływke oraz czujnik ciśnienia doładowania ew.podmień go... Jeżeli wyczerpiemy wszystkie możliwości będziesz chyba musiał wrócić do serii i wtedy zrobić logi. Jak bym mógł to sam wepchał bym tam swoje brudne łapska:decayed:
  8. To akurat norma... niewielki luz poprzeczny występuje zawsze[zaznaczam niewielki,ledwo wyczuwalny],natomiast niedopuszczalny jest luz osiowy. Pytanie może idiotyczne ale czy sprawdziłeś drożność odpływu oleju[rurke]z turbiny do miski? może zabezpieczałeś otwory przed dostaniem się ciał obcych i po prostu coś zostało Dorabiałeś [wymieniłeś] uszczelkę do tego przewodu? I proszę się nie śmiać bo zdarzały się przypadki że montujący turbo po regeneracji nie wyciągali zaślepek zabezpiecz.wlot i wylot oleju z turbinki. Dorabiali uszczelki bez otworów... to akurat znam z autopsji. W Olsztynie firma która regeneruje turbosprężarki daje nawet taką wskazówkę na piśmie.
  9. zrób dynamiczne 003 008 010 011 wrzuć tu http://vaglog.rtnet.pl/
  10. nie powinieneś,auto po paru sekundach wejdzie w tryb awaryjny [jak wystąpi efekt przeładowania]
  11. to podłącz vacum bezpośrednio do gruchy i zrób 011 stat.oraz dyn. do ok 3500 obr. jak możesz to teraz,nie lubie niedokończonych sytuacji...
  12. Był zdejmij wężyk z zaworu n18[tam gdzie jest vacum] i go zaślep. zrób 003 010 011 dyn. razem jestPzdr
  13. Pierścień jest [powinien być] symetryczny
  14. A sprężarke dobrze poskładałeś? nie ruszałeś regulacji sztangi,wywaliłeś katalizator? Rury dolotu wszystkie szczelne? Faktycznie masz niedoładowanie,ale ten program jakiś dla mnie nie zrozumiały. nie doczytałem...
  15. Witaj Były jakieś błędy w sterowniku silnika? W tych logach nic złego nie widać. To akurat prawidłowo ponieważ tyle żąda ECU.
  16. to wymień czzujnk auto masz po programku
  17. np. przepływke
  18. Dobry wieczór wsiem.................. Adrian ...jak autko????
  19. Nie kodowanie to nie immo... Można wyłączyć immo ale to już grzebanie w sofcie ECU lepiej jest naprawić
  20. Dziękuje brdzo za dobrą opinię
  21. zrób stat.001 004 018 023 z korekcji 013 nic nie wynika
  22. Brawo To teraz zrób komplet dyn. 000 001 003 008 011 Pozdrawiam i powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.