Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B5 ADP] jakie logi
Poczytaj to:http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_prosze_o_analize_logu_przez_znawcow_tematu-t29083.0.html;msg347596;topicseen;highlight,adp#msg347596 A potem to:http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_wartosci_blokow_adpadraeb-t22138.0.html;msg259498;topicseen;highlight,adp#msg259498 To są bloki wartości mierzonych- "wzorcowe" Pozdrawiam PS. Korzystaj z opcji I jeszcze pomocnik http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/
-
[B5 ADP] aktywacja sondy
Wiam A mówiłem sprawdż bezpieczniki :> :> Pozdrawiam PS. podaj e-mail to wyślę ci polskiego
-
[B6 AVF] Silnik przerywa po wymianie rozrządu
Tylko logi - jedż na vaga Inaczej " wróżba z f......" Pozdrawiam
-
[B5 ADR] brak komunikacja vag
Jeżeli tak to publicznie przepraszam . Przyznaj jednak, że z Twoich postów nic takiego nie wynikało To prawda ps. no i znowu nabiłem posta Pozdrawiam :th: Poproszę moda o usunięcie moich "bezsensownych"postów
-
[B5 ADR] brak komunikacja vag
No tak A tak na marginesie :rolleyes:to posty nie wnoszące nic do wątku :gwizdanie:powinny być usuwane Pozdrawiam i drugi : AMEN? Podpowiedz coś koledze i ewentualnie wspomnij o wyszukiwarce. Może nie bardzo wie jak sie poruszać po forum Twoje posty nie wniosły nic do tematu a pozwalasz sobie na krytykowanie innych i chcesz aby cos tam było kasowane. Moderatorzy dobrze wiedzą co wywalić a co zostawić Przepraszam za OT No właśniee miałem na myśli mój post a koledze pomogłem na PW. pozdrawiam
-
[B6 AVF] Silnik przerywa po wymianie rozrządu
No i po kompie wszystko będzie jasne Pozdrawiam ps. przede wszystkim 00BS-podejżewam że tam jest problem
-
[B5 ADR] brak komunikacja vag
No mistrzu nie bądż taki -pomóż "może"przyszłemu diagnoście Sorry, ale nie widzę zadatków na przyszłego diagnostę , chyba że na odczytywacza błędów :gwizdanie:. 1. Sprawdzić bezpieczniki. 2. Zmierzyć napięcia we gnieździe diagnostycznym. 3. Mają byc tylko 3 piny, bo diagnostyka jest TYLKO po linii K. 4. Jak nie będzie odpowiedniego napięcia na linii K, to sprawdzić, gdzie jest przerwa, zwarcie do masy lub zwarcie do plusa (to wiadomo po podłączeniu miernika). 5. Jeżeli jest przerwa, to można podłączać się bezpośrednio do sterowników, przy nich samych. AMEN. AMEN?
-
[B5 ADR] brak komunikacja vag
Amen No tak A tak na marginesie :rolleyes:to posty nie wnoszące nic do wątku :gwizdanie:powinny być usuwane Pozdrawiam
-
[B5 ADR] brak komunikacja vag
No mistrzu nie bądż taki -pomóż "może"przyszłemu diagnoście [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 19:46 _________________________________________________ dokładniej Jakiś link- producent-bo szkoda pisować ps. tak jak napisał kolega TRZENIU
-
[B5 ADR] brak komunikacja vag
jaki vag-com??????????? no i jaki fejs????????????? Nazwa-Firma -Cokolwiek Może jakiś link
-
[B5 ADR] brak komunikacja vag
Jaki vag? Jaki fejsik? Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Pytanie dot. Zmiany dawki/kąta wtrysku
Witam może to pomoże:http://www.dieselschrauber.de/Solldaten_Main.html Pozdrawiam
-
Olsztyn vag pilne
:pozdrówko: Zapraszam do siebie pisz na priva :th:
-
[B5 AHU] Prośba o analizę "logów"(?)
Sorry Spanki ale wczoraj było trochę za dużo :beer1:. Stąd głupawe teksty Przepraszam za pisanie nie na temat , Po lekturze proszę o usunięcie tego postu. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Prośba o analizę "logów"(?)
Ale szanuje twoje trafne ''jak zawsze diagnozy'' Moim skromnym zdaniem -tym razem się mylisz :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Prośba o analizę "logów"(?)
ja tam nie widze zeby obcinalo gnoj .... filtr powietrza do wymiany jak nie pomoze to plukanie lmm [tak profilaktycznie] Ja toże nie wiżu obcinaniania gn...... :wink4: Zrób wsie loginki a MISZCZ SPANKI POMOGIET Sory spanki że tak sobie pozwalam ale!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Polecam w Olsztynie
Witam :> Przy Gazecie olsztyńskiej skręcasz w lewo, (w dół) -jedziesz do końca prosto. Na końcu skręcasz w lewo-no i po lewej stronie masz warsztat Pozdrawiam PS. Nie da sięnie zauważyć :naughty:
-
[ALL B5] Błąd 17916 ??
Masz przyjacielu wszystko opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html Ale wszystkie objawy wskazują na G62 Pozdrawiam Paweł. PS. Dla benzyny:17916 system reg. wolnych obr. górna wartość osiągnięta, wskazuje na brudną przepustnicę , lub uszkodzony jeden z wężyków wychodzących z przepustnicy. Sprawdżcie wszystkie wężyki i przepustnice.
-
[B5 1Z] Filtr odmy w 1Z - gdzie się znjduje?
Zaleca się
-
[ALL B5] Błąd 17916 ??
Witam Zmień filtr powietrza i sprawdź czy nie jest zapchany dolot. 17916-obroty jałowe duży zasięg regulacji- ten błąd jest tak jakby powiązany z błędem czujnika temp. G62. Najprawdopodobniej padł czujnik. Czy koledze falują obroty na zimnym motorku ? Sprawdzenie czujnika:http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html Pozdrawiam Paweł
-
[B5 1Z] Filtr odmy w 1Z - gdzie się znjduje?
Witam Proszę bardzo Masz od razu z numerem katalogowym - kupuj tylko ori w aso , koszt ok 120 pln. Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AKN] Luźna rurka powietrzna w 2.5 TDI
Witam Obejrzyj dokładnie obudowe filtra, a znajdziesz miejsce podłączenia tego przewodu. Pozdrawiam Paweł PS. przy okazji masz schemacik całej inst. podciśnienia twojego motorka
-
Polecam w Olsztynie
Fajnie że pomogli
-
[B5 AFN] Czy turbina jest sprawna ?
a mogłbyś napisać co jest zle poza tym że log jest wklejony z całej jazdy a nie "wyciety" od 1500-4200 ze raz Tak ma byc "wycięty" przejedż się jeszcze raz :gwizdanie: PS. masz notlauf chyyyyyyyba
-
[B5 AFN] Czy turbina jest sprawna ?
[ po raz : zle wykonana logi po dwa: cieknie bo turbulum puszcza oliwke-dokręcenie opasek nic nieda :evil: Moje sugestie: 1 -turbinka do regenracji lub wymiany 2- Po realizacji pkt.1 płukanko dolotu i poprawnie wykonane logi PS. olej nie uszkodzi IC (mechanicznie) ewentualnie go zapcha Pozdrawiam A co do logów:http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752&highlight=vagcom