Treść opublikowana przez Gacek51
-
[B6 AWX] Zpaliła się kontrolka Airbag
Praktycznie to tylko do tej z przodu,chyba ze to nie pomoze ,to pokolei całą strone.
-
[B6 AWX] Zpaliła się kontrolka Airbag
Czujniki poduszek są w tych samych miejscach po obu stronach,czyli z przodu obok chłodnicy,w słupku miedzy dzwiami pod zwijadlem pasa i z tyłu pod boczkiem tylnego oparcia,a pod siedzeniem kierowcy i pasazera sa wtyczki od poduszek bocznych.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Nie mam mozliwosci porównania świateł miedzy B8 a B7,dlatego nie będe sie w tej kwesti wypowiadał,ale podsyłam zdjecia soczewek na których widac ze z zewnatrz nie różnią się niczym oprócz mocowania.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
oczywiscie ze tak,produkowane byly do 2006r,a w wersji poprawionej do 2008r. Hiride za robote,ale pamietaj ze B7 tez mialy takie soczewki tylko na D1S,mialem takie zamontowane w byłym aucie i dawaly spokojnie rade.
-
[ALL B6] Bixenon- zaślepki lamp
Duza zaslepka do bixenonu trzymajaca przetwornice nie jest przedstawiona na tym zdjeciu etki.
-
[ALL B6] Bixenon- zaślepki lamp
Duza zaslepka ,ktora jest tez mocowaniem przetwornicy jest nie do kupienia w serwisie osobno,tylko cała lampa. Przetwornica od xenonu do bixenonu mocowanej z tylu nie pasuje bez przerobienia zaslepki.
-
[B6 AWX] Padło turbo
Pasuje,ale nie p&p,mocowanie pod kolektor do przerobienia,wylot spalin do przespawania nowa flansza i splyw oleju do przerobienia,jest juz temat opisany tej turbiny.
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
A jak jest z tym IC z A5 64mm do b6 AWX ,czy halogeny zostają,spojler trzeba ruszać?
-
[ALL] Jakie żarówki do migaczy w wersji chrom poleciacie
Oryginalnie w A6 były montowane Philipsy i mam takie zamontowane u siebie,polecam
-
[ALL B7] Światła dzienne z halogenów
W tym watku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184913.0 sa przedstawione swiatła dzienne w miejsce halogenow ,ktore trzeba wymienic bo nie spelniaja warunkow swiatel dziennych i napewno trzeba przerobic troche instalacje jesli chcesz podlaczyc to pod czujnik zmierzchu,chyba ze bedziesz sam włączać swiatła w nocy a dzienne załaczają sie po uruchomieniu silnika automatycznie to kwestia podpiecia 3 przewodow.
-
[B5 AFN] Poszukuje wątku swiatła dzienne B5
O ten chodzi : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174465.0
-
[ALL B6] Zasilanie prosto z akumulatora
Pod kierownica po lewej stronie masz mostek plusowy prosto z akumulatora do zasilania roznych sprzetow,oczywiscie po zdjeciu osłony dolnej kierownicy.
-
[ALL B6] Xenon audi a4 b6
Na lampie jest biala naklejka na ktorej jest wykaz zarowek jakie w niej sa np.H7,D1S,D2S,W5W i najlepiej takiej samej szukac.
-
[B7 BLB] Problem z xenonami
Spróbuj zamienic palniki miejscami,jesli błąd przejdzie na drugą lampe to cos z palnikami,jesli bedzie na tej samej lampie to przetwornica niedomaga.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
W pasku B6 sa soczewki Valeo i w A4 B6 też Valeo, a ta soczewka napewno nie jest po regeneracji. W B7 sa soczewki Al (Bosch) a w Octavii 2008-2010 sa Helli.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
HiRiD te soczewki Helli są bardzo fajne,bo mozliwosci wersji jej jest ogromna,wystepowała pod zarowki D2S,D1S,D3S i H7 i szkła w wersji prązkowanej i gładkiej oraz xenon,bixenon i bi-H7 gratki za cierpliwosc w rezaniu. A teraz obiecane zdjecia porownawcze soczewek z A4 B6 i Passata B6
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Zdjecia zrobie jutro,dzisiaj zabrakło czasu,a soczewki sa prawe i lewe tzn. mocowanie magnesu bo inaczej nie wejdzie do lampy tak jak jest w naszych A4 B6.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Mocowanie jest takie samo,tylko tył soczewki jest nowszej konstrukcji.Lampy beda zakladane na wiosne,ale probnie odpaliłem i wygląda ze jest dobrze,wiadomo ze delikatna regulacja jest mozliwa,sprobuje wkleic zdjecia obu soczewek dla porównania.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Ja włozylem soczewki od paska B6 ,konstrukcja podobna i nowsza.
-
[ALL B6] Błąd Airbag i brak komunikacji z modułem poduszek.
Prawdopodobnie mam uwalonu sensor ktory ma numer 8E0959655,znalazłem u goscia taki sensor ale z oznaczeniem 8E0959655 A i nie wiem czy bedzie pasował ,czy mozna je zamienic ? Udało sie kupic sensor taki jak ma byc,załozony i działa,błedów brak Diagnoza - uwalony sensor.
-
[ALL B6] Błąd Airbag i brak komunikacji z modułem poduszek.
W mojej audi A4 B6 mam problem z kontrolką Airbag,zczytałem błąd i wywala 17931-Crash signal from Airbag Controller Implausible Signal P 1523-35-10---Intermittent połaczenia pod fotelami i maską sprawdziłem,błąd mam w grupie 01 engine i nie moge go skasować. Drugi problem to brak komunikacji z modułem poduszek ,probowałem Vag-iem i Dominatorem(Polski Vag) i nic , czy jest mozliwosc sprawdzenia w jakis sposob tego modulu ? czy błedy mogą byc spowodowane tym faktem ? wiem ze w ostatecznosci bede musial wymienic go na inny ,ale sprubuje za wasza pomoca go uratowac. A skąd jest zasilany ten modul,bo moze padło zasilanie ?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jakbys nie znalazł to mam komplet lusterek bez grzania.
-
[B6 AWX] Spalona żarówka podświetlenia tablicy
FIS nie kontroluje zarowek oswietlenia tablicy
-
[B5 ADP] Bardzo słabe xenony -hid
4300K to jedyna dopuszczona do ruchu barwa swiatla w xenonie i widocznosc dla ludzkiego oka w nocy,inne barwy to wynalazki,ładnie prezentuja sie jeszcze 5000K ale gorzej z widocznascia w deszczu noca.
-
[ALL B6] Nieoryginalne przetwornice do xenonów
W B6 wszystkie lampy maja to samo mocowanie i wszystko pasuje pod sruby,gorzej jest z elektryka,wtyka pasuje ,ale brakuje jednego przewodu do silniczka,ktory tak nie bedzie chodzil jesli nie ma modulu samopoziomowania i wybija blad na fisie spalonej zarowki.Zmiana ma sens jesli sa zalozone czujniki na wachaczach,modul i logowanie na vagu,wtedy jest jak ori i nie powinno byc kłopotów.