Treść opublikowana przez Gacek51
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Tak potwierdzone ,czyli cena + 23% .
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Byłbyś 10 i mozemy zaczynać,to jak? simon ceny sa podane i wątpie zebys cos z tego urwał.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
To nie ja ustalam ceny tylko tuner
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Przypuszczam ze tak,ale wiadomo +23% do ceny,dokładnie powiem jutro.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Telefon masz w 4 poscie tego tematu,ale spokojnie mozesz zadawac tu pytania lub jak chcesz to na PW.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
W miare jak najszybciej,brakuje 3 osób i zaczynamy,dopisuj sie bedzie brakować tylko 2
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
jesli masz to podparte jekimis zmianami mechanicznymi typu:wydech,dolot,obrobka głowicy to tak,w innym wypadku sobie odpusc.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Dla tego silnika 170 KM to taki normalny soft ,jeszcze bez przegięć,użytkownicy przy takich mocach mowia ze spalanie jest takie same lub delikatnie mniejsze,ze wzgledu nato ze nie musisz tak deptac w pedał,bo jest silnik zwawszy i szybciej reaguje na twoje polecenia,a z ekploatacja jak wszystko robisz na czas to nie powinno byc zadnych problemow.
-
[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie
Panowie,zapisywać się na grupowy do EcuProjekt ,a nie samowolke tu odstawiacie.
-
[B6 AWX] Wymiana Turba na BRD
Robiłem ja u znajomego,ktory zajmuje sie turbinami,jezdze ok. miesiaca i probuje sie wybrac na strojenie to bedzie wiadomo co w niej siedzi. Mocy moze nieduzo wiecej,ale znikaja problemy z poznym wstawaniem ori brd.
-
[B6 AWX] Wymiana Turba na BRD
Tak do konca to nie jest hybryda,roznica jest tylko w kole kompresji,ze brd ma 5 lopatek a caha 6 i jest o 2mm wyzsze,poza tym nie ma zadnych roznic,przeciez caha to nastepczyni brd.
-
[B6 AWX] Wymiana Turba na BRD
To lepiej juz zamowic brd z wirnikami caha i montaz p&p,u mnie juz taka siedzi.
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
Brzęczek musi byc zwykłym głosniczkiem ,ponieważ licznik podaje napiecie juz modulowane.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Dobra to dopisuje,czasami lepiej troche dołozyć sprzetu i kasy,ale ma się spokój na dłuższy czas,powiedzmy
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Każdy indywidualnie po zebraniu odpowiedniego grona,piszesz się,bedzie szybciej
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
A więc tak panowie,przy grupowym 1 modyfikacja jest mozliwa np.wieksze wtryski,fmic,turbo.Przy dopłacie 200zł modyfikacji moze byc znacznie wiecej bez ograniczeń.Jeśli ktoś chce zmienić dotychczasowy soft po innej firmie też wliczone to jest do grupowego,oprócz softów robionych w firmach Dynosoft,MRmotors i Comsport po ktorych zmiana softu jest tańsza. Tak,EcuProjekt jest we Wrocławiu,musi być odpowiednia ilosc osób(10) i wtedy kazdy umawia się idywidualnie na strojenie. Jak kogoś pominełem na liscie lub coś się zmieni to pisać. nicramk dopisywać cię ?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Na serii ok 160-170 km,u mnie juz jest dosc namotane to celuje w 2xx km,a co wyjdzie to zobaczymy.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Najlepiej jakbyć zadzwonił 509696100 i bedziesz dokładnie wiedział.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Po wstępnej rozmowie z EcuProject zakładam nową listę na rok 2012 na grupowy chiptuning,potrzeba 10 osób i możemy mysleć o rozmnożeniu koni mechanicznych w swoich autkach,dlatego zapraszam do wpisywania się na listę,ceny pozostały takie same jak poprzednio,czyli takie: 1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł 2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł 3) 1,9tdi EDC16 -900zł 4) 2,0TDI EDC 16 -950zł 5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł 5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł 6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta 7) 1,8T-1200zł 8) 2,0tfsi-1400zł Noto zaczynamy 1.Gacek51 A4 B6 1.9tdi AWX 2.Yamahayzfr13 A4 B5 1.9 tdi AFN 3.IDUAL A4 B5 1.9 tdi AHH 4.Marcenao A4 B5 1,9 TDI AFN 5.gumis601 A4 B6 1.9tdi AVF 6. VW Bora 1.9 tdi AJM 7.Lukas4334 A4 B5 1.9 tdi AFN 8.raSheed A4 2.0 tdi BRD 9.simon_75 A4 B6 1.9tdi AVF 10.Tomcast A4 B6 1.9tdi AVF 11.marcin9680 A4 B6 1.9tdi AWX 12.Dr.A4 13.xDiselx A4 B6 1.9tdi AwX 14.Remigiusz A4 B5 1.9tdi AFN 15.tommy-cichy A4 B6 1.9tdi AVF Quatro 16.waldi_007 A4 B6 1.9tdi AWX 17.Egzekutor A4 B6 1.9tdi AWX 18.Lukasz10 Seat Leon 1.9 tdi ARL 19.domialex A6 C5 AWT 1.8t 20.czerwo123 Seat Leon 2.0tdi BKD 21.mariusz_589 A3 1.9tdi
-
[ALL B6] Problem Jak Podpiąć Alarm do Centralnego Zamka?
Kupiłeś zwykły alarm,a do B6 powinien byc na szynie CAN .
-
[B5 AHU] Kod skrzyni biegów
Etka mowi ze DHL ,ale jak ktos moze to niech to jeszcze potwierdzi.
-
amortyzatory 1be
ok.700zl/1szt.
-
[ALL B6] Problem z xenonami - brak dwóch po wymianie jednego palnika
Jesli napiecie jest na przetwornicach to niestety obie zrobiły kaput niestety jest to bolączka tych przetwornic.
-
[ALL] Czy jest różnica jak podłączyć przetwornicę xenonową
Oczywiscie ze tak i kazdą inną,w szczególnosci jak podłącza się je pod akumulator.
-
[ALL B6] Brak sygnału niewyłaczonych swiateł
buzzer niema swojego bezpiecznika,a znajduje sie w liczniku,jestem własnie w trakcie wymiany swojego,tylko musze kupic jakis głosniczek. Jestem własnie po wymianie i mam uwagi z jego wymiany,musi to być zwykły głosniczek z np.słuchawki,mini kolumienek,poniewaz sygnał z zegarów jest juz modulowany głosniki piezoelektryczne modulowane nie beda działac,bo taki kupiłem w sklepie,bo pasował w ten otwór w liczniku i lipa ,teraz zastosowałem głosniczek ze starego komputera i jest ok