Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. dodam jeszcze, że montaż rozłożyłem na dwa dni. W pierwszej kolejności założyłem czujniki na wahaczach i podpiąłem wiązki w środku auta (bez podłączenia lamp) i po tym etapie po włączeniu zapłonu (bez żadnego kodowania) zapaliła mi się na fisie kontrolka mówiąca o błędzie poziomowania. W kolejnym etapie na drugi dzień podłączyłem lampy i po tej operacji komunikat z fis'a znikł.
  2. hmm, co to jest pin 17 modułu?? Miałem gotową wiązkę od @kaju - w zasadzie wszystkie połączenia wykonywałem w MCE + dwa piny w liczniku(niebieska kostka)+3piny (pin nr 2,4,6) w lampach oraz 1 dodatkowy pin w lampach + dodatkowy bezpiecznik + podłączenie dodatkowe do już istniejącego bezpiecznika + masy Włącznik mam auto, też go dokładałem ale jeszcze przy okazji montażu fotochromu oraz CLH i czujnika zmierzchu - wszystko na wiązkach od @kaju Dodatkowo spryski też dokładałem, ale też już jakiś czas temu i też działają jak fabryczne (tylko przy załączonych światłach) W module na początku był błąd o braku adaptacji ale wykasowałem go, zrobiłem adaptacje i niby wszystko przebiegło ok - teraz nie ma żadnych błędów. Tak jeszcze wczoraj przeglądnąłem cały wątek i @kaju w którymś miejscu pisał, że silniczki lamp w zależności od adaptacji działają zaraz po zapłonie (mimo wyłączonych świateł) lub dopiero po załączeniu świateł. Być może właśnie u mnie działają zaraz po zapłonie i dlatego nie zauważyłem tego bo światła włączam po chwili, a nie od razu.
  3. ok, po doginam te piny ile będę w stanie
  4. to zakładam moduł od Be-smart
  5. radził bym się przyjrzeć kablami między drzwiami a budą (harmonijka), pewnie kable się poprzerywały i stąd problem. Możesz tez odczytać błędy VCDS'em z modułu komfortu
  6. taki moduł już mam zakupiony i kurzy się w szafce ponad dwa lata, ale biorąc pod uwagę to co ludzie piszą o modułach od Be-smart trochę obawiam się jego montażu
  7. Panowie po ponad roku od skompletowaniu gratów do samopoziomu i bixów udało mi się wszystko ogarnąć przez weekend W żadnym ze sterowników (MCE, 55-xenon range, liczniku) nie mam błędów, światła działają (długie też), ale podczas włączania świateł nie wykonywany jest test poziomowania (jak zwał tak zwał), czy ma ktoś jakiś pomysł?? Kończyłem zabawę w dniu wczorajszym przy latarce z telefonu i nie sprawdziłem, być może można gdzieś VCDS'em wykonać jakieś testy silniczków?? Od razu dodam, że skorzystałem z wiązek wykonanych przez @kaju, więc raczej wszystko podłączone jest jak należy. Byłbym jeszcze wdzięczny za informacje, w których sterownikach należy kodować ksenony, poradnik zakłada tylko przekodowanie sterownika samopoziomu, ale np. w MCE też jest opcja zmiany ze świateł ze zwykłymi żarówkami na xenon.
  8. Może ktoś podać jakiś link do sprawdzonego modułu DRL, bo strona leopard.eu przestała działać
  9. Ok, za Seata Leona kombi w wersji FR wyliczyli 117kzł w benzynie i 126kzł w dieslu z tym że diesel miał coś jeszcze z dodatkowego wyposażenia czego nie miała benzyna, ogólnie diesel jest 6kzł droższy, więc chyba nie ma się co zastanawiać?? Obie wersje z dsg
  10. A 1.5 + miękka hybryda ma ten sam problem co zwykle 1.5???
  11. Czyli raczej nie brać go pod uwagę?? Lepszy będzie 2.0 diesel??
  12. jak miałem kiedyś golfa 3 to miałem podobny przypadkiem. Pojechałem do zakładu gdzie naprawiają klimy i gość dorobił nowego węża łącznie z nowymi zakuwanymi końcówkami
  13. znajomy chce kupić seata leona kombi (nowy model 2020) i zastanawia się nad silnikiem 1.5 150KM - z uwagi, że to nowy silnik mało jest opinii na jego temat, słyszał ktoś coś o tym silniku?? bierze olej??
  14. a co ty Radku samochód zmieniłeś???
  15. Przypisałeś Vin, a nie wszyscy to robią po zmianie radia i jak u kolegi radio było zmienione bez przypisania vinu to zawsze będzie prosić o pin
  16. jeżeli radio siedziało w twoim samochodzie od wyjścia z fabryki to nie potrzebujesz kodu, jeżeli ktoś je zamienił z innym radiem to potrzebujesz kod
  17. Ja dziś byłem w galerii, nie było nikogo do 20:35
  18. No to mnie zaskoczyłeś, z tym że ty masz Seata więc może on jest bardziej "zbajerowany" niż b7
  19. wiązki pod samopoziom mam już zakupione, więc pewnie nie ma co teraz grzebać w instalacji tylko brać się za zakładanie samopoziomu i biksenonów, a póki co nie używać opcji "AUTO"
  20. MCE F, wiązka od @Kaju, podpięte wg jego opisów - wszystko zadziałało za pierwszym razem
  21. mam ręczną regulację, przymierzam się dopiero do ksenonów (obecnie zwykłe żarówki), ale póki co mam: MCE z obsługą sprysków (wcześniej miałem bez obsługi sprysków, ale instalacja zawsze była w wersji high - kontrola spalonych żarówek itp.) włącznik z obsługa AUTO (dokładany) + lusterko fotochrom (dokładany) manualną regulacje świateł oraz CLH (CLH dokładany) To co sam dokładałem wykonywałem zgodnie ze schematami na forum oraz poprzez całe gotowe wiązki
  22. Zawsze miałem mce high, nie miałem w nim tylko obsługi sprysków świateł i dlatego go wymieniałem. Światła mi nie przygasają tylko silniczki od lamp w pozycji auto włącznika schodzą w dół

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.