Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. szczerze mówiąc to patrząc na okoliczności w jakich to się stało, a raczej brak jakichkolwiek oznak przed zdarzeniem to nie wiem czego się można spodziewać po tych wałkach. A może po prostu miałem zajebistego pecha i takich jak ja jest jeden na milion.
  2. śruby były nowe ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- a co do chlania to właśnie ide do sklepu
  3. W poniedziałek pojadę do mechanika, który mi go zmieniał i będziemy drążyć temat dalej, bo mechanik który stwierdził pęknięcie wałka, mówi że nie chce pchać rąk tam gdzie ktoś coś robił zwłaszcza, że na wałek jest gwarancja. Najlepsze jest to, że mechanik u którego auto obecnie stoi na pierwszy rzut oka nie stwierdził żadnych nieprawidłowości przy montażu wałka - po prostu jeb..ął i już.
  4. Panowie jak co niektórzy wiedzą, trzy miesiące temu wałkowałem temat wałka tzn. wymieniłem go (z powodu telepania silnikiem), a wczoraj wracając z pracy szlag go trafił Poniżej opisze jak to się stało, a więc rano pojechałem do pracy - auto jak zwykle zapaliło robiąc może pół obrotu rozrusznikiem, w drodze absolutnie nic się nie działo. Podjechałem pod prace, zgasiłem auto i git. Po pracy zapalam auto - znowu pali "na dotyk" no i w drogę, po drodze zero jakichkolwiek problemów, aż do momentu gdy na jednym ze skrzyżowań "złapało mnie" czerwone światła, no więc dałem na luz i powoli dotoczyłem się na luzie pod skrzyżowanie i tu nagle auto gaśnie - ZERO JAKICHKOLWIEK OBJAWÓW, PO PROSTU GAŚNIE Wykonuje parę prób odpalenia i nic, rozrusznik kręci, a silnik jak by chciał, a nie mógł - dokładnie tak jak by paliwa brakło (a w baku full). No więc dzwonie po kumpla i ciągnę auto do najbliższego mechanika, bo myślę pewnie to jakaś błahostka - chłop poduma 3 min. i pojadę dalej. Niestety chłop dumał znacznie dużej, aż w końcu mówi "mierzymy kompresje", myślę co mi tam. I tu wychodzą kwiatki - pierwszy cylinder od chłodnicy 32bar, drugi 0,5bar trzeci 0 (zero!!) , czwartego już nie mierzyliśmy. Niestety zarówno mechanik jak i ja nie mieliśmy czasu auto u niego zostało, a dziś dzwoni z "radosną nowiną" - PĘKŁ WAŁEK ZARAZ ZA PIERWSZYM (od chłodnicy) cylindrem!!!!! Żeby było jasne - wałek jaki miałem założony to ROUVILLE - nowy, przebieg na nowym wałku ok. 5tys. km ( w tym dwie trasa Kraków->Frankfurt ->Kraków - ~1200km w jedną stronę), data założenia marzec 2014r. (3 m-ce temu) CDN....
  5. O której godzinie? Ciebie mam zapisanego to bym oddzwonił chyba że dzwoniłeś z obcego i miałem ruch w pracy to nie oddzwoniłem później W poniedziałek będę mieć nową ofertę więc mi przypomnij. Dokładnie o 9:38 21.05.2014 ale spoko mam dziś większe problemy niż telefon dla ojca. Dziś wysrało mi się audi
  6. Pablo temat telefonu urodził się dopiero wczoraj, a tak w ogóle to próbowałem do ciebie dzwonić ale nie odbierałeś telefonu
  7. zapytam co o tym myśli
  8. Jak nareszcie jesteśmy prawie zdecydowani na s4 z tym ze ojciec kalkuluje czy jest sens płacić więcej o około 400 zł i kupić s4 zamiast s3, zwłaszcza ze z telefonu tylko dzwoni i korzysta z nawigacji
  9. nie wiem jaki masz pokój, ale kolega nie ma wielkich salonów a rzutnik naprawdę daje rade
  10. jeśli chodzi o telewizor i kwotę jaką dysponujesz to rozważył bym raczej kupno rzutnika. Ostatnio u kumpla testujemy rzutnik BanQ i naprawdę daje rade, a cena przystępna.
  11. Witam, ojciec szuka smarthphona z androidem, wymagania to min. <4,5 cala w kwocie do 1000zł. Co możecie polecić? Ze swojej strony poleciłem mu galaxy S3 - w cenie 800zł znajdzie nowego (sam go używam), ale stwierdził, że może uda się upolować coś z lepszymi parametrami. Jakie macie propozycje??Może nexus???
  12. Tez z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę którą polecił kolega bediks. Naprawiałem u nich swój licznik i po dwóch latach znowu mój problem powrócił, zadzwoniłem do aceef i powiedziałem co i jak, chłopaki nie mogli w to uwierzyć i mimo że licznik był już po gwarancji naprawili jeszcze raz za darmo
  13. witam, kompa mogę zabrać ze sobą, ale co do radzenia to zbytnio nie pomogę, myślę że na spocie znajdą się lepsi w tym temacie ode mnie więc wspólnymi siłami coś wymyślimy
  14. Dzięki, w takim razie zabiorę się za to jutro i dam znać co i jak. Pozdrawiam
  15. Pytam bo tylko ten egr udało mi się zdiagnozować, a reszta jest dla mnie czarną magią
  16. Z tego co poczytałem po necie to chyba jest problem z egr'em. Jutro będę go czyścić i zobaczę co i jak. Poza tym jak robiłem test egr'a to autem zaczęło telepać aż w końcu zgasł. A tak poza tym widać coś jeszcze?
  17. kolego jeżeli twój diagnosta mówi, że "wartości" (chodzi pewnie o wartości z grupy 013) na PD wynoszą +0,5 lub +0,8 i chce je wymieniać to lepiej zmień diagnostę bo zaraz każe Ci kupić nowe auto, żeby wszystko było ok. Ja może nie jestem znawcą w tym temacie, ale jest pełno tematów na forum i z żadnego nie wynika, że PD z takimi wynikami nadają się do wymiany.
  18. udało mi się zrobić dziś nowe logi dynamiczne grup 004, 015, 018 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM niestety było mokro i w mieście ciężko znaleźć dobre miejsce na zrobienie porządnie logów (ale myśle że ten ostatni odczyt coś pokazuje). Do tego statyczne 015 i 018: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany 25-03-2014 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 18:41 ---------- widać coś??
  19. Dziś nie dam rady zrobić 018 ale postaram się zrobić to jutro. A co do momentu od kiedy tyle spala, to od momentu wymiany wałka oraz rozrządu. Mam tu też moją teorie ale na razie nic nie mówię, zwłaszcza że jak jakiś czas temu(przed wymianą czegokolwiek) sprawdzałem sobie korekcję PD to były dużo lepsze (żaden PD nie miał wartości +/- 2).
  20. to znaczy 9l/100km, a palił koło 7l - max. 8l/100km, a trasy robie te same (prace <-> dom, jazda po mieście), a w dodatku nie mamy zimy i auto się szybko nagrzewa. Do tego przyrównuje swoje spalanie do spalania kumpla, który robi podobne trasy, a ma a3 sportback Q 2.0 TDi 170KM. Widać coś po tych logach??
  21. Proszę o analizę poniższych logów statycznych: Log (0 - 000,000) Log (1 - 001,003,004) Log (2 - 003) Log (3 - 007,013,023) Log (4 - 011) robiłem je po raz pierwszy, więc nie bijcie jak są źle zrobione
  22. Kolego wymieniłem to co ty, czyli sprzęgło+dwumas+uszczelnienie wału, a problem już rozwiązałem, a raczej rozwiązał się sam po wymianie wałka rozrządu (nie mam pojęcia co wałek miał do tego, ale się cieszę że już jest ok)
  23. Ok w wolnej chwili z tym powalczę i zobaczymy co i jak mi wyjdzie
  24. Całkiem fajną maszynę trzeba do tego czyszczenia budować :eek: Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL za pomocą Tapatalk 2
  25. Jeśli chodzi o "liqui moyle diesel" to pod taå nazwą wychodzi ogrom produktów na allegro. Zaczynając od jakiś spray na olejach silnikowych kończąc i prawie wszystkie ich produkty robią dobrze pompowtryską Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.