Treść opublikowana przez trezor4
-
Zgubione dokumenty - co zrobic ??
mi sie wydaje ze jak najszybciej musisz na policje pojechac zglosic to bedziesz mial podstawe to odmowienia splaty kredytu ktory juz ktos mogl zalatwic na ciebie ..... tzn na twoje papiery
-
[B5 AFN] Problem z oświetleniem wewnątrz
poczytaj tutaj .... http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18834 dobrze by bylo podpiac vaga powinnien pokazac blad , a pozniej grzebac ..... [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 15:29_________________________________________________tam jest jakis mikrostycznik , a wiec pewnie nie kupisz ale mozesz kupic uzywany zamek jak to sie okaze to .... moze tylko zasniedzialo cos ... popytaj w dziale sprzedam tam rozkladaja a4 to za pare groszy dostaniesz caly zamek .... daj znac jak rozwiazesz problem
-
[B5 AFN] Problem z oświetleniem wewnątrz
ale przy otwarciu drzwi pasazera dziala ? moze krancowka w drzwiach padla ? podpinales vaga ?
-
Wyprawa do Berlina..
czy piszesz o tej autostradzie co w strone niemiec jest zrobiona , a spowrotem jedziesz po takich plytach jakby ?
-
[ALL B5] Luzy w ukladzie kierowniczym-proszę o opinie w tej sprawie
u mnie bylo to samo , pomogla regenracja magla , tylko u mnie plyn wyciekal a wiec nie bylo wyjscia , jak nie wycieka ci plyn z magla to zacznij od wymiany koncowek drazkow
-
Kompletny zderzak A4 b6 spryskiwacze CEna ??????
400zl za kompletny zderzak ? bardzo tanio wydaje mi sie skoro halogeny to koszt kolo 150zl , kratki tez pewnie kolo 100zl , to za 150zl zderzak z hokejem ? jak za 400zl masz zderzak bez spryskow to bardzo tanio wydaje mi sie ....
-
[ALL] Bydgoszcz-Opole
ja miesiac temu lecialem z gdyni do wrocka to jechalem przez inowoclaw-konin -kalisz i droga byla super jak na pl
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
no wlalsnie z tego co slyszalem to ma nie byc zadnych reklam w tv dlatego kaza placic kase za ogldanie ....
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
hehehe smiej sie smiej , kto wie czy nie bedzie to jedyne wyjscie
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
trzeba dzownic i ich najlepiej w ecu sie dopytac... na 1 stronie masz cennik wklejony
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
1200
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
to jest stronka na ktorej ludzi nadaja tv na zywo , puszczaja filmy , itd . Mysle ze na 100% ktos bedzie nadawal walke Adamka , mam taka nadzieje bo siedze w Finladii i to jedyne miejsce gdzie moge ja ogladnac . Ostanio ogladalem tam gale wojaka i walke povietkina ... http://pl.justin.tv/directory/sports/boxing?order=hot&lang=all
-
Podłączenie radia Clarion CZ201ER
nie da rady tak jak ori radio ? ja w astrze tak mialem jak dobrze pamietam ....
-
[B5 ADP] Brak dzwięku na nie wyłączonych światłach
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4509.0
-
[B5 ADP] Brak dzwięku na nie wyłączonych światłach
tak , pewnie buzzer w liczniku padł .... ja dokupiłem glosniczek jakis za 2zl w elektornicznym z 2 kabelkami i wstawiłem zamiast ori , koledzy kupują jeszcze sam glosniczek chyba 30mm srednica i wlutowuja w miejsce starego .... bez zadnych zdolnosci zajmie ci to max godz z wyciagnieciem i wlozeniem licznika , powodzenia
-
[B5 AJM] Scyzoryk a nieoryginalny sterownik centralnego (elektronika wew)
no spoko ale bedzie dzialac z moim modulem kluczyk np z polifta ? wystarczy zmienic grot i zakodowac imo ?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
siema dzwonilem walsnie do ecu i mozna sie dopisac , dzown do nich i sie powowaj na nasze forum ..... amon z ty mnie podales na liscie jak na poczatku dawales do ecu ? bo dzisiaj dzownilem do nich i powiedzieli ze jak jestem tzn bylem na liscie to moze smialo przyjezdzac ale ja dopiero na pazdzernik ale mowia ze spoko , a wiec mam nadzieje ze mnie nie wykresliles
-
[B5 AJM] Scyzoryk a nieoryginalny sterownik centralnego (elektronika wew)
a jak mam zwykly kluczyk a nie scyzoryk to musze pozatym jeszcze dorobic klucz , tzn naciac na tym grocie od scyzoryka to co mam an swium zwyklym , czy ze zwyklego pasuje p&p do scyzoryka ?
-
Jaki zegarek kupić?
kurde nie mogłem sie powstrzymać wydaje mi się do fury trzeba też jakoś wygldać , a zegarka za 10zl to bym nie założył ..... to tak jak wieś tunning czyli z takim podejściem po co dzinsy lee albo coś jak można kupic 10 par chinskich, itd
-
[B5 AFN] Proszę o pomoc - tryb awaryjny i duże przeładowanie
Istotnie masz rację, troche sie zagalopowałem, bo nie zwróciłem uwagi na kod silnika. Ale nie zmienia to faktu, że należałoby ten czujnik sprawdzić, aby mieć 100% pewność, że jest sprawny. Jak już wcześniej napisałem, od sprawdzenia czujnika zawsze należy zaczynać, a większość to lekceważy, bo przecież one się nie psują, owszem rzadko, ale jednak.Niedawno miałem przypadek podobny, turbo przeładowuje, zmienna geometria OK i co się okazało, czujnik zawyżał ciśnienie i stąd sztuczne przeładowanie. Nie twierdzę, że wtym przypadku turbo jest OK, dlatego należy sprawdzić wszystko po kolei. wg rady kolegi Sztomel zrobiłem loga stat 010 : http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_52241.html jest roznica 30mbar wiec chyba ok jest , ale dzisiaj zrobilem poraz kolejny logi ( ostanio troche kluczem poruszalem sztange po ostatnich notlaufie) i oto pare logow : http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_52242.html poczatek na 2 biegu jak widac mocno przeladowuje dalej ale nie do 2500 http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_52240.html na 4 biegu zero przeladowania tylko do 3400 logowalem bo juz za duzo jechalem a droga nie za bardzo http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_52239.html 3 bieg przeładowanie i w srodku niedoladowanie , dlaczego na 4 biegu jest dobrze a im mniejszy bieg tym bardziej przeladowuje ?[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 21:42_________________________________________________aha dzisiaj zero notlaufow i bledow w sterowniku podczas logowania [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 21:43_________________________________________________czy ktos moze odp na mojego ostatniego posta ? troche odgrzebuje temat ale jestem ciekawy
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
czy w logu dynamicznym 011 nie powinno sie zmieniac cisnienie jak zawor N75 sie otwiera ?
-
[B6 AWX] Błąd 17965 -notlauf (walcze z nim kilka miesięcy) Proszę o analizę logów
turbo ci straszliwie przeładowuje .... a moze cos zle wyczysciłes ? albo zle zlozyles ?
-
[ALL B5] Błąd air bag - kasowanie przez odłaczenie akumulatora
a ja jestem na delegacji a auto zonie zostawilem , ale wydaje mi sie ze na 99 procent mam 2011
-
[ALL B5] Błąd air bag - kasowanie przez odłaczenie akumulatora
ale z zapalona kontrolka to juz wogole nie wystrzela , a tak to jakas szansa jest mi gwarancja konczy sie w tym roku
-
Spoty wrocławskie
w sprawie okien polecił bym firme oknoplast krakow moi rodzice wstawili jakes 5 lat temu w calym domu i zero problemow i bardzo zadowoleni , firma tez dostawala duzo nagrod za okna itd , moze nie byly najtansze ale warto sie dowiedziec bo jakos super... http://www.oknoplast.com.pl/