Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FORA3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FORA3

  1. Może to Ci pomoże nr
  2. Nr 3 8E0853960
  3. FORA3 odpowiedział(a) na hanys_07 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego jeśli to ci szura z okolic turba to z pewnością zmienna geometria zaczyna się zapiekać .Na forum jest sporo na temat szurani.
  4. Kolego mam to samo tylko trochę większe zaczeło się jak u Ciebie.Po nowym roku planuję wymienić sam wyświetlacz można też cały licznik tylko koszty większe i trzeba kodować Immobiliser . Tak to wygląda umnie
  5. N 90684701 wkręt z łbem soczewkowym kombi M6X20
  6. Kolego około 200zł za jedno koło +koszty łożyska.
  7. TO jest numer uchwytu koła zapasowego.
  8. FORA3 odpowiedział(a) na MireXs temat w Audi A4 B6
    Kolego może to Ci pomoże
  9. FORA3 odpowiedział(a) na choco temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego w tym przewodzie plastikowym co przykręcasz razem z termostatem są tam takie 2 "bolczyki " któryś się pewnie nadłamał kiedyś przy wkładani termostatu i teraz się urwał do końca .Ps Ja przy wymianie termostatu zauważyłem że jest nadłamany i urwałem go żeby właśnie nie narobił tego właśnie co u Ciebie.
  10. FORA3 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, mam takie pytanie- czy fis między zegarami, ten czerwony, będzie pasował z licznika od benzyny Anglik do mojego diesel sam wyświetlacz .Rozlał mi się i planuję go wylutować i wlutować ten z anglika benzyna ,akurat taki mam.Czy szukać diesel .
  11. FORA3 odpowiedział(a) na mani88 temat w Audi A4 B6/B7
    Przewód najprawdopodobniej od czujnika temperatury zewnętrznej.Nie widzę na zdjęciu czujnika przed chłodnicą.
  12. Do EGR uszczelka 069131547D 32mm i oring N90927302 62x3 .
  13. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/144342-all-b6-wymiana-lozyska-tylnego-kola/?hl=%2Bwymiana+%2B%B3o%BFysk+%2Bty%B3#entry2744282
  14. FORA3 odpowiedział(a) na damian1911 temat w Audi A4 B6
    To ci chyba pomoże
  15. Po zlogowaniu tez nie wyskakuje nie znaleziono filmu.
  16. FORA3 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Byłem go obejrzeć nikogo nie było, parking spoko chyba by się nadal na spoty w okół spokojnie tyko żeby chętni byli.
  17. FORA3 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Jadę o 14 obejrzeć parking KDK Siemka Mateo dzisiaj o 11:15 została namierzona twoja w wypasiona furka koło DERMEX na Sienkiewicza pozdrawiam.
  18. FORA3 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Może parking za KDK tak zwany parking na dachu.
  19. FORA3 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Tylko parking zajęty przez namiot media markt.
  20. FORA3 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Czy są chętni na niedzielę , czy czekamy aż będzie jeszcze cieplej ?
  21. Mam założone te dwie z drugiego linka wszystko pasuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.